Ana sayfa Vücut Geliştirme Yarışmalar IFBB Amatör 1995 IFBB Dünya Vücut Geliştirme Sampiyonası

1995 IFBB Dünya Vücut Geliştirme Sampiyonası

2070
0
PAYLAŞ

1995 IFBB Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası Guam da yapıldı. 1995 IFBB Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonasına, 56 Ülkeden Vücut Geliştirme sporcuları yarışmaya katıldılar. IFBB Vücut geliştirme federasyonu 50 üstü kategorisi yarışmaya dahil edildi.

Türk vücut geliştirme milli takımı adına yarışmaya katılan Ahmet Enünlü Dünya 11 incisi, Hakan Gümüş Dünya 6 ıncısı oldular.

Agathoklis Agathoklous

Overall Winner Agathoklis Agathoklous

1995 IFBB Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası Sonuçlar

HeavyWeight

1 Agathoklis Agathoklous (Cyprus)
2 Jeno Kiss (Hungary)
3 Thomas Zechmeister (Austria)
4 Michael Brischke (Germany)
5 Oleg Protas (Ukraine)
6 Skip LaCour (United States)
7 Piotr Gluchowski (Poland)
8 Stanislav Bobine (Russia)
9 Gavin Van Rensburg (South Africa)
10 Fathi Krishi (Finland)
11 Didier Blanc (France)
12 Ivan Kujan (Slovakia)
13 Georgios Kostoglakis (Greece)
14 Alexander Barros Dos Santos (Portugal)
15 John Davis (1) (Marianas)
16 Mihailo Obradovic (Yugoslavia)

Light-HeavyWeight

1 Alfred Krautgartner (Austria)
2 Thomas Scheu (Germany)
3 Jon Pal Pulkkinen (Finland)
4 Johan Oldenmark (Sweden)
5 Alexander Vichnevski (Russia)
6 Angelo Padovani (Italy)
7 Pavel Vitha (Czech Republic)
8 Ahmad Haidar (Lebanon)
9 Hugo DeFarea (Brazil)
10 Christian Woess (Austria)
11 Ahmet Enünlü (Turkey)
12 Fermin Lasaosa Lizaruzu (Spain)
13 Matti Halonen (Finland)
14 Kusuma Yudha (Indonesia)
DQ Roberto Morisho (Netherlands)

MiddleWeight

1 Yohnnie Shambourger (United States)
2 Armando Villa (Spain)
3 Oleg Zhur (Ukraine)
4 Kester Paschke (Germany)
5 Jose Calero Novillo (Spain)
6 Jason Thomas (South Africa)
7 Richard Cada (Czech Republic)
8 Paul Thomas (2) (United Kingdom)
9 Paul Mentis (Greece)
10 Roman Vrabel (Czech Republic)
11 Rolf Wunderlin (Switzerland)
12 Ibrahim Fares (Egypt)
13 Antonio Montes (Denmark)
14 Jan Morten Thonvasen (Norway)
15 Blas Reynaldo Montalvo (Puerto Rico)

WelterWeight

1 Stefan Orosz (Czech Republic)
2 Piero Luigi Tola (Italy)
3 Jaroslav Horvath (Slovenia)
4 Kim Jun Ho (Korea)
5 Milos Pavlu (Czech Republic)
6 Hakan Gümüş (Turkey)
7 Wilhelm Janach (Austria)
8 Francesco Incalza (Italy)
9 Nikolai Babkin (Russia)
10 Juha Hakala (Finland)
11 Juan Gil Leon (Spain)
12 Jose Jorge (France)
13 Jurgen Becter (Austria)
14 Harald Skjoldt (Norway)
15 Jung Bong Ki (Korea)

LightWeight

1 David Ford (United Kingdom)
2 Chris Faildo (United States)
3 Han Dong Ki (Korea)
4 Taguir Fakhrutdinov (Russia)
5 Toshihiko Hirota 廣田俊彦 (Japan)
6 Nicos Christopi (Cyprus)
7 Ahmed El Sayed Moursi (Egypt)
8 Masahiro Sue 須江正尋 (Japan)
9 Wang Lijin (China)
10 Noh Woo Hyun (Korea)
11 Neil Gardner (1) (Australia)
12 Mohd Said Suib (Singapore)
13 Ismael Morales (Puerto Rico)
14 Pierre Camborde (France)
15 Nazarudin Seladin (Singapore)

BantamWeight

1 Zetri Munir (Malaysia)
2 Anwar El Amawy (Egypt)
3 Mohammed Abdelaziz (Egypt)
4 Earl Snyder (United States)
5 Jaroslav Bucher (Slovakia)
6 Daniil Vaganov (Russia)
7 Aldo Fumagalli (Italy)
8 Jia Min Chen (China)
9 Kenneth Rios (Guam)
10 Ibrahim Bin Sihat (Singapore)
11 Piotr Grebowski (Poland)
12 Genady Cherkasov (Kazakhstan)
13 Rolando Bayoco (Philippines)
14 Wong Kwai Huang (Hong Kong)
15 Kei Kam Soi (Macau)
16 Ruben Diaz (Guam)

Zetri Munir
Zetri Munir
David Ford
David Ford
Yohnnie Shambourger
Yohnnie Shambourger
Yohnnie Shambourger
Yohnnie Shambourger
Amisi Magne Morisho
Amisi Magne Morisho