PAYLAŞ

Adele kazanmak için günlük tükettiğimiz  kaloriden daha fazlasını vücudumuza almamız gerekir.Kilo aldırıcı gainer ürünleride bunları karşılamaya yardımcı olur. Vücudumuzun yeni kas dokuları oluşturması için enerjiye ihtiyacı vardır. Kalori alımı ise bu durum için olmazsa olmazdır.Aynı zamanda kas gelişimi için vücudumuzun proteine ihtiyacı vardır.Özellikle metabolizması hızlı olan insanların kilo almaları çok daha zordur.Bu insan tipine ektomorf yapı denir.Bu yapıya sahip olanların ise doğal beslenme yoluyla bu kalorileri karşılamaları oldukça güçtür ve karşılayamazlar.

Kilo aldırıcı gainer ürünleri kaliteli karbonhidrat ve proteini bi arada sunup sizin kilo almanızı sağlarlar. Piyasada birçok kilo aldırıcı mevcut. Sizin için en iyi 5 kilo aldırıcı ürünü sıraladık.

1-Hardline Progainer

Hardline nutrition yerli bir firma olması dolayısıyla fiyatı diğer kilo aldırıcı ürünlere göre çok daha ekonomiktir.Bunun yanı sıra kullanıcılarından hiçbir oluhardline-progainer-5000-gram-karbonhidrat-kilo-aldiricimsuz yorum almamaktadır. Tadı çikolata,muz ve çilek aromalıdır.Favori aromanızla tüketebilirsiniz. Yüksek protein ve karbonhidrat içerir. 1 servisinde yaklaşık 780 kalori ve 38 gram protein mevcuttur. Bununla birlikte 7000 mg BCAA içermesi nedeniyle kas yapımınızı da büyük katkı sağlar. Çok önemli bir amino asit olan TAURIN içerir ve bu dozaj her bir servisinde 1000 miligramdır. Ürünün tadı ve karışımı ise kullanıcıları tarafından olumlu yorumlar almaktadır.

İçerik :

154g Karbonhidrat

780 Kalori

38 gr Protein

1,2gr Yağ

1000 mg Taurin

2500 mg Kreatin Monohidrat

Satın Almak İçin Tıklayın : Hardline Progainer

 

2) Elite Labs Mass Muscle Gainer 4608 Gr

elite-labs-mass-muscle-gainer-satin-alAmerika’nın en iddaalı hatta en iyi kilo hacim ürünü desek sanırım yanlış konuşmuş olmayız.Her bir servisinde 60 gr protein içerir. Yüksek kalori ve protein içeriği sayesinde kilo alma
zorluğu çeken ve hacim kazanmak isteyen sporcuların yardımcısıdır. Kas gelişimi içinde ideal bir üründür.Bununla birlikte düşük şeker ve yağ oranına sahiptir.İçerisinde sindirimi kolaylaştıran enzimler vardır. İçerisinde porsiyon başı yüksek bir creatine oranı ve porsiyon başı 5000 mg BCAA oranı mevcuttur.Her bir servisinde 200 gram kompleks karbonhidrat mevcuttur. Son olarak ise ürünün lezzeti ve karışımı diğer tüm gainerlara göre çok daha iyi olduğunu söyleyebiliriz.

Satın Almak İçin Tıklayın : Elite Labs Mass Gainer

 

3) Dymatize Super Mass Gainer

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki ; Dymatize dünyanın en önde gelen supplement firmalarından birisidir. Ürünleri son derece kalitelidir. Super mass gainer ‘da bu kaliteli ürünleri içerisinde yer almaktadır.Bir servisinde 1280 kalori içerir. Zor kilo alanlar için nokta atış bir ürün. 52 gram protein ve 252 gram karbonhidrat içeren bu ürün çok düşük miktarda şeker içermektedir.dymatize-super-mass-gainer-5000-gram-gainer-kilo-aldirici İçerisindeki protein çeşitleri konsantre,kazein,izole ve yumurta proteinidir. A,B,C,D,E ve B vitaminleri içermektedir.Ayrıca kalsiyum ve fosfor ihtiyacınızında tamamını karşılar.İnsanların birçoğunun eksikliğini hissettiği potasyum ihtiyacınızın %63’ünü karşılamaktadır.  Yüksek kaloirili bir ürün aldığınız için sindirimde güçlük çekebileceğinizi düşünebilirsiniz fakat dymatize ürününe eklediği zytrix adlı sindirim kolaylaştırıcı formülle bu sorunu ortadan kaldırıyor. İçeriğinde ayrıca 1 gram kreatine ve miktarı belli olmayacak şekilde glutamine içeriyor. Fakat bu içeriğindeki kreatin’e güvenip kreatin kullanmamazlık yapmayın.Bu çünkü yüksek bir rakam değildir.  Ürünün tadı ve karışımına gelince hiçbir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

İçerik:

1280 kalori

252gr Karbonhidrat

52 gr Protein

10 gr Yağ

A B C D E  vitaminleri

Kreatin ve Glutamin

Potasyum,magnezyum ve fosfor

Satın Almak İçin Tıklayın : Dymatize Super Mass Gainer

 

4) Multipower Mass Gainer 5440 Grmultipower-mass-gainer-3000-gram-kilo-aldirici-toz

Üstün alman teknolojisiyle üretim yapan Multipower markası gainer kilo aldırıcı konusunda da son derece iddaalı ve kullanıcıları için çok cazip.100 gramında 64 gr karbonhidrat,23-26 gr protein içeriyor ayrıca sodyum ve kalsiyum desteklidir. Bununla birlikte zengin vitamin içeriğine sahip.Türkiye supplement piyasasında çikolata ve çilek aromaları mevcut ve 3 kiloluk ambalajıyla satışa sunuluyor.Karışımı ve tadı ise gayet iyidir. Son olarak servis başı 600 Kalori içerdiğini söyleyebiliriz.

Satın Almak İçin Tıklayın : Multipower Mass Gainer

 

5) Nutrich Mass Gainer 6000 gram

En iyi 5 kilo aldırıcılar arasında 3.sırada yer alan bu ürün, lezzet bakımından oldukça iyi bir tada sahiptir. Aroması sütlü çikolatalıdır. 6 kg ve 3 kg lik ambalajlarda satılmaktadır. Hammadde yurtdışından temin edilip Türkiye’de ambalajlanmaktadır. Ürünün şeker oranı çok düşük olup ASPARTAM ve YAPAY RENKLENDİRİCİ içermemektedir. 110 gramında servisinde 410 kalori vardır. 55 servistir. Ekstra multivitamin, glutamin ve kreatin ilave edilmiştir. Ürünün üzerinde orijinalliğini belirten hologram mevcuttur. Fiyatı ise 169.90 TL ‘dir. Servis sayısı, içeriği ve fiyatına baktığımızda en alınabilir kilo aldırıcı hacim ürünleri arasında gösterebiliriz.

Satın Almak İçin Tıklayın : Nutrich Mass Gainer 6000 gr

8 YORUMLAR

    • Amix carbojet şeker oranı yüksek bir gainer, basic başlangıç seviyesinde kullanacaklar için ideal olabilir.

  1. En guzeli dymatize super muss gainer siddetle tavsiye ederim 19 gunde beslenmeme de dikkat ederek basladim bu urunu kullanmaya 4 kilo artis sagladi ayrica gece yatmadan once glutaminle birlikte iciyorum yani gainer + glutamin + süt ciddi bi sekilde etkisini gordum dusunmeden alin derim

  2. Liste güzel hazırlanmış. Ben daha önce sci mx kullanmıştım o da baya iyiydi. Fakat biraz pahalı. dymatize ı şiddetle önerirm o da çok iyi denemiştim.

  3. Hardline progainer daha önce kullanmıştım kilo aldırıyor gerçekten. Fakat şekerli gibi geldi. Bir kutu 6-7 kilo aldım. Biraz yağlanma yaptım. Yine de tavsiye ediyorum. Bu arada bundan sonraki tercihim dymatize mass gainer olacak . Birde onu deneyelim bakalım..

  4. Bütün kilo aldırıcı ürünleri neredeyse kullandım. Birçoğu iyi kötü işe yarıyor. Ama en çok verimi elite labs ürününden almıştım. İyi beslenmeyle ve sporla bu ürünleri bence destekleyin.

  5. Ben özellikle hardline gainerini beğeniyorum, 2 ayda ağır idman ve gainer ile 5 kilo aldımki çok zor kilo alabilen biriyim. Şuan için herşey yolunda ve iyi gidiyor.

  6. Ben kesinlikle hardline gainerciyim. Cok ii kilo aldirior ve guc verior. 2 ayda 6 kilo aldim agir idman ve gainer sayesinde. Hedef 10 kilo almak ve bu gidisle olacak gibi ?

BİR CEVAP BIRAK