PAYLAŞ

L-carnitine yani karnitin yağın hücre içerisinde enerji olarak kullanılmasını sağlar. Yağ yakmak isteyenler tarafından kullanılır. Yağ yakımı için kullanılan en etkili destek ürünlerinden birtanesidir. Yağ yakımı sektörüne baktığımızda birçok l carnitine ürünü var. Fakat bunların birçoğu gerçekten kalitesiz ve kullanılmaması gereken ürünler. Bizde sizler için en kaliteli 5 l carnitine ‘i sıraladık.

  • Power System L-carnitine 3600 mg

Üstün alman teknolojisiyle üretilen power system Almanya’da çok yayın tercih edilen bir sporcu gıdaları firmasıdır.  İsminden de anlaşılacağı gibi bir ampulunda 3600 mg l carnitine vardır.Bu ise şuan Türkiye’deki en yüksek l carnitine dozajıdır. Ürün ampul sıvı formatındadır ve ürün 20 ampulden oluşmaktadır.L carnitine patent ismi is CARNIPURE ‘dir.power-system-300-mg-l-carnitine

 

Satın Almak İçin Tıklayın :  Power System L-carnitine

 

  • Multipower L-carnitine Liquid 1800 mg

Gene alman teknolojisiyle üretilen bir l carnitine markası olan multipowerdan söz edeceğiz.Kullanıcıları tarafından son derece beğeni gören bir üründür multipower l carnitine likit. Ampul ve sıvı formatındadır. Bir ampulünde 1800 mg karnitin ve sadece 2 kalori bulunmaktadır. Tadı ise çok güzeldir.Ayrıca ürün laktoz ve aspartam(tatlandırıcı) içermez.Her kutusunda 20 ampul mevcuttur.

Dünya’nın en çok tercih edilen l-carnitine’leri arasında yer alıyor. Denemenizi tavsiye ediyorum.

multipower-l-carnitine-likit-yag-yakici-ampul

Satın Almak İçin Tıklayın : Multipower L- Carnitine Liquid

  • Olimp L-Carnitine 3000 mg

Olimp Polonyalı bir firma olup yüksek kalitesinin yanında fiyatlarıda oldukça cazip.L-carnitine si ise oldukça kaliteli.3000 mg ‘lik içeriği ile bu yüzden bu listeye alıyoruz.Bir serviste 3000 mg karnitin içermesinin yanında B6 vitamini içeriyor. Bir ambalajında 20 ampul vardır.Ampul olması sebebiyle ise kullanımı oldukça kolay.

olim-l-carnitine-ampul

Satın Almak İçin Tıklayın : Olimp L-Carnitine 3000 mg

  • Nutrade L-Carnitine Liquid 3500 mg 20 Ampul

 Sıvı formda bir l carnitinedir. Aman teknolojisiyle üretilmiştir. Her bir ampulunde 3500 MG saf karnitin bulunmaktadır. Yüksek dozajına karşın fiyatının da uygun olması dikkatleriüzerine çekmektedir. Bir paketinde 20 ampul bulunmaktadır. Nutrade kısa sürede Türkiye’de kendine çok önemli bir yer edinmeyi başaran sporcu gıdaları firması olmuştur.nutrade-l-carnitine-satin-al

Satın Almak İçin Tıklayın: Nutrade L-Carnitine Liquid 3500 mg 20 Ampul

 

  • Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ml

Dördüncü sıramızda bir Türk firması var. Tabii kide hepimizin gurur kaynağı Hardline Nutrition. Uygun fiyat ve kaliteyi bi arada satın almak isteyenlerin birinci tercihi hardline nutrition.Fiyat – performans açısından baktığımızda ne kadar doğru bir ürün satın alacağınızı daha iyi anlayacaksınız.

Her bir servis 1000 mg karnitin ve 200 mg taurin içermektedir.Bu maddeler metabolizmayı hızlandırıp yağ yakımınızı hızlandırır. Ürünün tek dez avantajı ise ürün şişe halinde. Tekli ampuller halinde değil. Şişenin üstünde kapağı var ve şurup gibi döküp içiyorsunuz. Taşıması biraz zor birde şişe yan yattığında bazı üretimlerinde şişe ufakta olsa sızdırma yapabiliyor. Fakat içerik ve fiyat performansına baktığımızda bu durum çok rahat gözardı edilebilir.

hardline-l-karnitin-1000-ml-yag-yakici

Satın Almak İçin Tıklayın : Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ml

YORUM YOK