YONETIMIN BILGISINE;

Vucutcu.coM ve Forumu hakkında yöneticelerin duyuru, güncelleme ve benzeri konulardaki yazıları.

Moderatör: murat tahan

tiskelet
BANLANDI

Mesajgönderen tiskelet » Temmuz 28th 2011, 17:55

magicarzouz yazdı:Zira ben yazdığın ilk maddeye katılmıyorum.Yönetimde olan tüm adminlerin tam yetkili olması lazım sistem buna müsaade ediyorsa.Çünkü misal ben internette yaklaşık 10-12 saat geçiriyorum, çeviri işlerimden dolayı.Devamlı aktifim anlayacağın. Ama aksilik bu ya, küfür edicek olan kişi tam benim offline olduğum zamanı bulur ve görmek istemediğimiz hakaret içerikli mesaj silinmemiş olur.İşte tam o sırada bir başka yetkili animalize ya da mahzun devreye girer ve kargaşa giderilmiş olur.Kafamdaki yönetim anlayışı böyle.

Admin farklıdır, mod farklıdır.
Üyelik işleri ve banlanma yetkisi adminde olur, başlıkları silme vs mod arkadaşlarda olur. Edip abi zaman bulamadığı için acil durumlarda ban vs işleri için 1 admin yeterli olacaktır.

Kullanıcı avatarı
fse80s
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen fse80s » Temmuz 28th 2011, 18:02

3 yildir bu siteye uyeyim, aylardir sadece mevcut durumda bir duzelme var mi diye ayda bir ugrar olmustum, bu basligi gorunce ben de umitlendim, umarim basarili olursunuz...

Animalize
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Animalize » Temmuz 28th 2011, 19:53

@fse80s: Duzeyli,basarili ve gercekten amacina uygun bir forum icin kollari sivadik.Umarim guzel dileklerin gercek olur ve mahcup olmayiz.Tesekkurler.

@iskelet: Bu baslik altinda gorusler geldigi surece cok mutlu oluyoruz.Gercekten guzel yerlere temas etmissin.Gercekten bir karmasalik var sitede bunu da en kisa donemde cozum getirmeye calisacagizdir.Bunun disnda Serhat konusuna gelince

@magicarzous'un da dedigi gibi bu baslik altinda cok adi gecmesine ragmen kendisinden bir aciklama gelmemistir.Kimseyi zorlayamayiz.Diger bir konu ise senin ilk maddede sundugun oneri.Acikcasi ben de @magicarzous gibi dusunuyorum.Tek admin bu is icin cok yetersiz.Surekli sayi eksilse bile forum icinde dolasan admin ve modlara ihtiyacimiz var.

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Temmuz 28th 2011, 23:39

serhat bu işi çok iyi yapıyordu.hal böyleyken görevden alınmış olması onu kırmış olabilir gibime geliyor.bu başlığa bakıyordur ama onun için bişey ifade etmiyor sanırsam tahminimce..dolayısıyla herhangi bir fikir de belirtmemesi normal ... eğer mesele benim dediğim gibiyse...
diğer taraftan beast en büyük kazanım olur mod olarak.. tecrübe ve bilgisiyle ortalığı silip süpürür..yaşına rağmen olgun ve mütevazi davranışları ise forum için çok doğru bir tercih olduğunun kanıtıdır...

Animalize
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Animalize » Temmuz 29th 2011, 00:02

biyologcem yazdı:serhat bu işi çok iyi yapıyordu.hal böyleyken görevden alınmış olması onu kırmış olabilir gibime geliyor.bu başlığa bakıyordur ama onun için bişey ifade etmiyor sanırsam tahminimce..dolayısıyla herhangi bir fikir de belirtmemesi normal ... eğer mesele benim dediğim gibiyse...
diğer taraftan beast en büyük kazanım olur mod olarak.. tecrübe ve bilgisiyle ortalığı silip süpürür..yaşına rağmen olgun ve mütevazi davranışları ise forum için çok doğru bir tercih olduğunun kanıtıdır...
OLay artik kisilestirilmeden cikti.Evet Serhat gercekten bu isi guzel yapiyordu.Zaten aksini soyleyen yok.Herzaman deneyimli ve akli basinda insanlara ihtiyacimiz var bu konuda.Emin olun ki en az sizin kadar sevinirim Serhat gonullu olursa.Benim ve magicarzous'u dusunduren nokta @iskelet'in gundeme getirdigi tek admin gorusudur.Gecmisteki en buyuk hata belki de mod ve admin sayisinin azligi ve yetersizligiydi.Yine ayni duruma dusmek bu kez forum icin donunmez nokta olabilir.

Ben sunu belirtmek isterim ki @magicarzous'un da onceden degindigi gibi secim olgusu rekabet ortamlari icin gecerlidir ve biz burada rekabet degil butunlesmeyi saglamaya calsiyoruz.Buna ragmen eger guven ortami daha da saglamlasacaksa anket olayini tekrar dusunun derim.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Temmuz 29th 2011, 01:34

Hepiniz harikasiniz................

cuma gunu yani yarin Turkiye saatiyle aksam 7 ile 8 arasi skype den gorusmek uzere hepinizi bekliyorum skype adresim : tarkan9871 listenize alin toplanalim konusalim hemde sesli olarak tanisalim ve bu isi noktalayalim hepinizi bekliyorum...

Not : skype kullanmayanlar mutlaka indirip kursunlar toplu konferans ve gorusmeler icin netten en iyi programdir konferans halinde hep beraber ayni anda gorusebiliriz ordan gorusmek uzere...

Ayrica msn adresimide listenize ekleyin yarin butun gun acik olucak gelip mutlaka msn den bir merhaba diyin...

tarkan691@hotmail.com

tiskelet
BANLANDI

Mesajgönderen tiskelet » Temmuz 29th 2011, 09:48

animalize yazdı:Benim ve magicarzous'u dusunduren nokta @iskelet'in gundeme getirdigi tek admin gorusudur.Gecmisteki en buyuk hata belki de mod ve admin sayisinin azligi ve yetersizligiydi.Yine ayni duruma dusmek bu kez forum icin donunmez nokta olabilir.

Arkadaşlar kaç defa açıklayacağım..
Herkesin tam yetkili admin olmasına gerek yoktur. Edip abinin tanıdığı ve güvendiği bir kişi tam yetkili admin olur, sizlerin göremediği "yönetim paneli" bölümüne giriş yetkisi olur, bu da forum için acil durumlarda yeterlidir.
Forum içinde ise başlıkları silme vs yetkisine sahip 3-4-5 mod arkadaş olur, forum mutlu huzurlu şekilde yoluna devam eder.

tiskelet
BANLANDI

Mesajgönderen tiskelet » Temmuz 29th 2011, 09:49

Kısacası; yetkili modlar haricinde, forumda Edip abi kadar yetkili "forum polisi" kıvamında bir admin olur..

Animalize
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Animalize » Temmuz 29th 2011, 11:43

En kisa zamanda olaya el koydugunuz icin tesekkurler Edip Bey.Bu aksam hem tanismis oluruz hem de daha acik olarak fikirlerinizi ogrenmis oluruz.Tabii ki bizim de fikirlerimizi daha saglikli aktarma sansimizi olacaktir.Bu aksam gorusmek uzere :)

@iskelet; Burda goruslerini gormek,duzeyli bir bicimde tartisma ozlemimizi giderdigin icin tesekkurler :) Soylediklerin dikkate alinacaktir Edip Bey tarafindan,ole umuyorum.O da nasil uygun gorurse yola ole cikilacaktir.Bu aksam ki oturumdan sonra bu baslik altinda bizi takip eden uyelere aciklama yapilacaktir.

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Temmuz 29th 2011, 14:21

Çok arzuladım ancak bu akşam malesef evde olamayacağım için toplantıya katılamıyorum. Cuma-cumartesi akşamları evde olmak için evli olmak falan lazım:P Şaka bir yana, toplantıya katılan arkadaşlara kolay gelsin. Toplantıdan capture'lar ve bilgi akışı bekliyoruz artık teselli olarak.

“Yönetim” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir