YONETIMIN BILGISINE;

Vucutcu.coM ve Forumu hakkında yöneticelerin duyuru, güncelleme ve benzeri konulardaki yazıları.

Moderatör: murat tahan

nekro
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen nekro » Temmuz 30th 2011, 14:09

Yeni düzen umarım forum için daha saglikli olur. Mod olan, olacak arkadaşlardan tek ricam şu 12-13 yaşındaki sabah akşam post sayısını artırmaya calisip boş mesajlar yazanların konularını silsinler. Devam ederse durum uyarı falan alsınlar. Aynı tas aynı hamam gitmesin artık.

tiskelet
BANLANDI

Mesajgönderen tiskelet » Ağustos 5th 2011, 15:54

animalize arkadaşımızın co admin olmasına sevindim. Çok eskiden de Çağlar bu görevde idi. Demek ki söylediğim gibi tek admin yeterli olacakmış : )

Edip abi 2005 heyecanını tekrar kazanmışa benziyor, umarım forum daha keyifli hale gelecektir.

Selamlar.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ağustos 9th 2011, 04:32

herkese selam....
bu siteye kayıt tarihim 2004 ve spor yaşantım süresince ilk ve tek kayıtlı olduğum sitedir...edip baba ile ilk günlerden beri çok sıkı ilişkiler kurduk...
vucutcu.com un diğer sitelerden bir farkı olduğu için bu forumlara katılıyordum oda herkesin birbirine olan saygısı...
birileri bu siteye dahil olmak istedi benim söylemlerime rağmen edip baba bu arkadaşlar bu siteye dahil etti...sonuçta edip toçsoy bu ülkeye ve bu spor camiasına uzak olan biriydi ve denemek istedi...sonra beklenen son gerçekleşti....o bu sitedeki ilk kırılma idi o dönemler kısa bir süre uzaklaştım nedenide bu ülkede bu sporda hiç bir fayda sağlamayan kişilerin vücütcu.com da işleri yoktu onlarda kendilerinden bekleneni yapıp oratalığı karıştırıp gittiler....burdan aldıkları tecrübe ile bir site kurdular ordada herkesin bildiği gibi körler sağırlar birbirinini ağırlar şeklinde takılıyorlar...
üye olun bakalım orda burdaki gibi özgürce takılabiliyormusunuz eleştiri yapabiliyormusunuz...bırakın o sitede eleştiri yapmayı burdan bile ufak bir eleştiri yapsanız ağır tacizlere uğrayabilirsiniz helede eleştiri yapan benim gibi kolayca erişebilen biriyse.....
ikinci kırılma sitede kendince tutunmaya çalışan bu tutunmayı sağlamak içinde iki günlük spor geçmişi ile yıllarca bu sporda ter döken kişileri yermek aşağılamak kendince takılmak bu sıradada edip babanın yoğun işleri ve site ile ilgilememesi onlara gereken ortamı yaratmış çanak tutmuş oldu....
siz saçma sorular diyorsunuz ama o saçma sorular dediğinizin binlercesine bıkmadan usanmadan cevaplar yazdık bu siteyi bir spor ansiklobedesi gibi yaptık...
yoğun iş hayatıma rağmen mümkün olduğunca vucutcu.com a günde 4-5 saat girer tüm sorulara bilgimin yettiğince cevaplar vererirdim...
şimdi bodruma yerleştim günümün çoğu boş ama emin olun iki üç haftada bir girip öylesine mesajları gözden geçiriyorumki iki haftada 1000-2000 mesaj oluyor 30 saniyemi alıyor bakmak....
çok uzattım bu girişiminiz hayırlı olsun çünkü gerçekten bu site tüm spor branşları için bir ansiklobedi umarım ayaktata tutarsınız...
edip baba ve arkadaşlar kolay gelsin saygılar...

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Ağustos 11th 2011, 19:02

SELAM CUNEYT UMARIM BODRUM GUNLERIN GUZEL GECIYORDUR.

Yazdiklarinda haksizsin demek cok isterdim ama hemen hemen herseyi guzel tespit etmissin.Ancak simdi iki yol kaldi ya tamam ya devam ve ben devam etmek istiyorum umarim hersey eskisinden cok daha iyi olucak.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ağustos 12th 2011, 14:42

devam edelim abi...

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Ağustos 12th 2011, 16:45

bu sitenin ve bu sporun sizin gibilere ihtiyacı var cuneytust.

animalize, yeni görev ve rütbeni çok çok tebrik ediyorum.

Animalize
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Animalize » Ağustos 12th 2011, 16:54

BBBeast yazdı:bu sitenin ve bu sporun sizin gibilere ihtiyacı var cuneytust.

animalize, yeni görev ve rütbeni çok çok tebrik ediyorum.
Cok tesekkurler Beast.Umarim en kisa zamanda herkesin memnun kalacagi bir ortam saglanmis olacaktir.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ağustos 12th 2011, 22:41

eğer talep ederseniz ben bu durum için isimleri yazabilirim benden sonra bir çok yakından tanıdığım arkadaşlar bu siteden uzaklaştı onlarla bağlantıya geçmek isterseniz bana ulaşın...

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Ağustos 14th 2011, 09:08

abi yakışır, tecrübe bilginin yanında çeşitli düşünce ve görüşlere de ihtiyaç var.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Ağustos 15th 2011, 00:29

cuneytust yazdı:eğer talep ederseniz ben bu durum için isimleri yazabilirim benden sonra bir çok yakından tanıdığım arkadaşlar bu siteden uzaklaştı onlarla bağlantıya geçmek isterseniz bana ulaşın...

Kesinlikle boyle bisey soz konusu olamaz cuneyt isteyen gelir isteyen gelmez isteyen yazar istemeyen yazmaz sadece okur ben boyle dusunuyorum...

“Yönetim” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir