FORUMUMUZA HAYIRLI OLSUN

Vucutcu.coM ve Forumu hakkında yöneticelerin duyuru, güncelleme ve benzeri konulardaki yazıları.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
themaninblack
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen themaninblack » Ağustos 2nd 2011, 02:05

bir de yonetimden ve mod.lardan istek yapilacabilecek bir baslik yok. veyahut ben bulamadim. eger yoksa oyle bir baslik acilsa ve gozle gorulur bi yere tasinsa faydali olur kanaatindeyim. zira yeni bir yapilanma icerisindeyiz. istekler, arzular o baslik altinda degerlendirilse guzel olabilir..

köylümahzun
VIP
VIP

Mesajgönderen köylümahzun » Ağustos 2nd 2011, 16:05

Tebrikler, hayırlı olsun :)

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Ağustos 2nd 2011, 18:15

evet yeni bannerin ramazan ayinda uygun olmadigini bende sonradan farkettim su anda cikartilmistir.

yonetimle irtibat kuracaginiz bolum forumumuzdaki yonetim bolumudur istek sikayet her turlu yonetimle ilgili konuyu ordan paylasabilirsiniz

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Ağustos 2nd 2011, 22:48

Edip Toçsoy yazdı:evet yeni bannerin ramazan ayinda uygun olmadigini bende sonradan farkettim su anda cikartilmistir.

yonetimle irtibat kuracaginiz bolum forumumuzdaki yonetim bolumudur istek sikayet her turlu yonetimle ilgili konuyu ordan paylasabilirsiniz
hassasiyetinizden dolayı teşekkürler abi.

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Ağustos 3rd 2011, 10:45

ana sayfaya olypia ila ilgili yeni bannerlar konulmuş iyi de olmuş elinize sağlık

Kullanıcı avatarı
umur35
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen umur35 » Eylül 4th 2011, 19:59

Herkese merhaba. :)

Öncelikle foruma yeni üye oldum ve bu ilk mesajım.

Burada isimden tanıyan arkadaşlar olacaktır, en başta heavyduty. :)

İlk mesajımı buraya yazmayı uygun gördüm çünkü bu konuda site kurucusunun ve yönetimin forum üyelerinin görüşlerine değer verdiklerini hissettim.

Beni bilen arkadaşlar zaten biliyorlar, ne yazıkki eşitlik/adalet/demokratik bir ortam arayışımda artık bendeniz de malum sitenin egoist/antidemokratik/tehditkar/üslup sorunu olan yöneticisi tarafından kişisel sebeple banlandı.

Ve ardından yönetici(kim verdiyse bu vasfı!) arkadaşın başka konudaki alenen tehdit etmesi;

Sonuç, hak arama mücadelemde ne yazıkki otorite verebilecek cevabı olmadığından beni susturdu. Bilmiyorum linkler gözükür mü ama yasaklıysa da mesaj başında yazdığım forum ismini www.siteismi.com/gerikalanı şeklinde yazarsanız tüm gerçekleri açıkca görebilirsiniz.

İşte bu sebeple bende eski dostlarımdan bazılarının üye olduğu bu forumda üyelik açtım.

Alışmam biraz uzun sürebilir sitenin arayüzüne, ortamına vs.
Ayrıca bilmiyorum beni aranıza kabul eder misiniz...
Biraz çekingen davranacağım muhakkak, ama umarım güzel dostluklar kurarız ve bende aranıza katılabilirim.

Ve hazır özel mesaj bölümü de açılmışken herkesten (özellikle de isimden dolayı tanıyanlardan) gelecek hertürlü özel mesaja açığım.
Forumda işleyiş nasıldır vs bilgilenmek isterim.

En hazetmediğim şey kurallara yöneticilerin uymamasıdır, zaten malum forumda yönetimin önceden balım gülüm diye geçinirlerken birdenbire bana düşman kesilmesinin nedeni de budur.

Umuyorum ki bu hususta bir sorun yaşanmaz.
Çünkü bu konu ve başka bazı konularda gördüğüm kadarıyla edip beyin ve animalize adlı moderatör arkadaşımızın üyelerle yapıcı/samimi iletişimi beni etkiledi.

Herkese iyi forumlar dileğimle.

Kullanıcı avatarı
Shotokan
VIP
VIP

Mesajgönderen Shotokan » Eylül 4th 2011, 20:46

Söz konuu forumun ilk üyelerindendim.Tanınmış bir çok isimle birlikte söz konusu forumda mükemmel diyaloglar ve tartışmalarımız vardı. Zaman içerisinde birbirinden kaliteli katılımcıları kişisel kaprisleri ile forumdan uzaklaştırmayı başardılar. Küstürdükleri kişiler arasında supplement ve steroidler üzerine araştırmaları bulunan kişilerden,amerikada spor üzerine eğitim alan ve eğitim veren hocalara,müsabık ve deneyimli sporculara kadar birçok isim vardı. Bu isimler yazdıkları yazılar ve paylaştıkları bilgilerden dolayı zaman içerisinde,okuyanlarca takdir görmeye başlayınca forum yöneticileri rahatsız olmaya başladı,sonrası ise malum. Bu isimler artık forumda yok.

Yani başınıza gelenlere şaşırmadım.

Söz konusu forum artık bir nevi ego tatmin platformundan başka birşey değildir. Burda en azından kaliteli muhabbetlerde bulunacağımız, eğitimli ve seviyeli bir kesim halen duruyor. Umarım hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
umur35
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen umur35 » Eylül 4th 2011, 21:23

Teşekkür ederim mesajın için, dediklerin çok doğru bende çok eski bir üye ve en çok mesajı bulunan üyelerden olmam nedeniyle birçoğunu gözlemledim.

Şimdi diyorum ki sadece hakaret etmeyin tehdit etmeyin dedim diye beni iftira atarak (üyeleri kışkırtmışım da yönetimi karalamışım da vs vs) cevap hakkı vermeden uzaklaştırmaları tamda onlara yakışır olmuş.

Dediğin gibi doğruları yüksek sesle dile getirirsen, heleki bu tespitler kemikleşmiş üyeler tarafından yerinde bulunursa hemen uzaklaştırılıyorsunuz.
Ben küsüp yazmayı bırakabilirdim, bu yönde telkinler de aldım ama haklı olduğum konuda hakkımı aramamak bana yakışmaz dedim ve omurgalı duruşumu sürdürdüm.
Beni sindiremediklerini görünce de son çare ban verdiler.

Yalnız şunuda diyeyim özel mesajdan iletişimde olduğum bazı yönetici arkadaşlardan olay hakkında "bu seferlik affet, bizlerde insanız hata yapabiliriz vs" tarzında yorumlarda aldım. Hepsi yedeklenmiş bir şekilde bende var.
İnanın yönetim içinde dahi belli başlı 2-3 üyenin nasıl insanlar oldukları biliniyor ve kapalı kapılar ardında onlar adına özürler dileniyor.

Ama işte yapı meselesi ben haksızlığa gelemedim ve hakkımı (tüm üyelerin hakkını) alana kadar susmayacağım dedim. Susturdular.

Animalize
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Animalize » Eylül 15th 2011, 19:03

Kemal Abi'nin yeni gorevini kisisel mesajla kutlamama ragmen konu basligi altinda yinelemek istedim.Edip Abi'nin almis oldugu cok guzel ve yerinde olan bir karar.Umarim hersey daha guzel olacak forumumuz icin.

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Eylül 15th 2011, 23:49

Sagol Animalize.

Edip Tocsoy'la ilk defa gecen gun telefonda konustuk ve tanismis olduk. Hakikaten keyifli bir muhabbet oldu, 2 saate yakin. Bir de nezaketen fahri yoneticilik unvani verdi sagolsun.

Yine eskisi gibi her konuda fikir beyan etmeye devam edecegim haliyle. Tek fark adim kirmizi oldu o kadar.

“Yönetim” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir