VİP Üyelik ve Beyaz nickname yeni düzenleme

Vucutcu.coM ve Forumu hakkında yöneticelerin duyuru, güncelleme ve benzeri konulardaki yazıları.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

VİP Üyelik ve Beyaz nickname yeni düzenleme

Mesajgönderen Vucutor3 » Eylül 13th 2012, 16:25

Bundan sonra beyaz nickname ve vip uyelik sinirlamasi 500 mesaj olarak degistirilmistir.

forumda bir suredir vip rutbeli bannerlarin degistigini fark etmissinizdir bunun nedeni 500 cikarilmasidir bilindigi uzere 250 mesaja ulasanlar hem vip uyelik aliyordu hemde nickname renkleri beyaz oluyordu bu degistirilmistir.

Ancak verilmis haklarin alinmamasini dusundugum icin verilmis beyaz nicknameler geri alinmiycaktir.

Ancak bu degisiklige gitmeden once 250 mesaj sayisini gecmis uyelerimiz varsa onlarin beyaz nicknameleri acilacaktir.Bu durumda olan arkadaslarimiz Burdan bana bildirebilirler durumlarini.

500 rakamini niye koydugumuda aciklayim, yapicagim odullu yarismalarda bundan sonra sadece VIP uyelerimiz veya beyaz nickname li uyelerimiz faydalanabilecek yeni uye olmus sadece odul kazanmak icin bulunan uyelere degil forumun gercek misafirlerine bu hakki vermek istiyorum neden budur.

Kisacasi adi gibi vip uyeligin ayricaliklari olmasini saglamak icin bu kural degisikligine gidilmistir.Bu ayricaliklar onumuzdeki gunlerde belirlenicektir.

AyricaVip uyelik haric ozel haklara sahip olabilecek baska bir uyelik tarzi gelistirilecektir bir cok eski forum misafirimizin bazi ayricaliklari olmasi saglanacaktir.

Forumda kaliteli paylasim yapan uyelerimizin mesaj sayisina dikkat edilmeden beyaz nickname verilisi herzaman oldugu gibi devam edicektir.Herhangibir uye forumda kaliteli paylasim saglarsa bunun tespitinde uye nickname i mesaj sayisi gozetmeden beyaz yapilacaktir.

Bazen 250 mesaj doldurucam diye gereksiz bir cok mesaj atan uyeleride unutmamak lazim 500 rakami bunuda caydiracaktir umarim arti bu tutumda olan uyeleride ne yazikki banliycaz.

Iyi forumlar

Edip Tocsoy
En son Vucutor3 tarafından Eylül 13th 2012, 20:15 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
ahmet canaydin
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ahmet canaydin » Eylül 13th 2012, 16:43

Forum dostu rütbesini hep daha benimsemişimdir ancak beyaz nıckname İmden taviz vermem hocam :mad:

Kullanıcı avatarı
bodybuilder
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bodybuilder » Eylül 13th 2012, 16:48

Hocam bana 250 mesaja ulaşmadan beyaz nickname verilmisti bu uygulama devam edicekmi ?

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Eylül 13th 2012, 16:51

bodybuilder yazdı:Hocam bana 250 mesaja ulaşmadan beyaz nickname verilmisti bu uygulama devam edicekmi ?

Evet hemen onuda belirtelim ben foruma kaliteli mesaj yollayan katki saglayan uyelerimize beyaz nickname vermeye devam edicem.Egerki forumda kaliteli paylasim saglayan uyeler tespit edersem herzaman oldugu gibi nicknameleri beyaz yapilacaktir.

Hatirlatman iyi oldu ekledim yukariya..

Kullanıcı avatarı
Murat POLAT
forumdostu
forumdostu
Konum: Anabolic Cad. Testeron Sokak no:30+1 Honkong / Uganda

Mesajgönderen Murat POLAT » Eylül 13th 2012, 17:18

Edip Bey bilgilendirme için teşekkürler, böyle samimi bir forum çok zor bulmamız şahsen 1000 msja bile çıksa bu forumda olmaktan mutluyum :)

Kullanıcı avatarı
hardcorebodybuilding
Üye
Üye

Mesajgönderen hardcorebodybuilding » Eylül 13th 2012, 17:59

Çok eski üyelerden biriyim.Ancak genelde takipçiyimdir.Kaliteli paylaşım olarak kastettinizi anladım, sanırım en kestirme beyaz nick alma yöntemi bu.Makaleler hazırlıycam, sanırım bu görülür.

2007 den beri takip ettiğim vucutcu sitesini seviyorum :)

Deniz Karlı
VIP
VIP

Mesajgönderen Deniz Karlı » Eylül 13th 2012, 18:39

benimde vip üyeliğim gitmişti neden diye sormuştum kendi kendime nedeni buymuş hayırlı olsun diyelim mantıklı uygulama bilgilendirme için teşekkürler edip abi

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Eylül 27th 2012, 08:34

Kisacasi adi gibi vip uyeligin ayricaliklari olmasini saglamak icin bu kural degisikligine gidilmistir.Bu ayricaliklar onumuzdeki gunlerde belirlenicektir.

AyricaVip uyelik haric ozel haklara sahip olabilecek baska bir uyelik tarzi gelistirilecektir bir cok eski forum misafirimizin bazi ayricaliklari olmasi saglanacaktir.

Edip bey bu konudaki son gelişmeler veya düşünceleriniz nedir?

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Eylül 28th 2012, 16:28

yuksel bu konuda tabiki calismamiz var sanirim baska bir uyelik sistemi yaraticam baska bir renk ve isim ancak bundan yararlanabilecek sanirim 3 bilemedin 5 uyemiz var genede yapicam bunu.Aklima gelen baska biseyler daha var ancak bunu yazmadan bir yonetime danisicam bakalim onlar ne dusunuyorlar yakinda sekillenir yuksel ..

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Eylül 29th 2012, 12:03

Teşekkürler Edip Bey farklı bir üyelik sistemi beklentimiz.. sayının zamanla artacağını umuyorum..Vip gold bir başlangıç sanırım..Gelişmeleri bu başlıktan takip edeceğim ilginiz için teşekkürler :)

“Yönetim” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir