Vucutcu.coM Web Sitesi Nerde Yapılıyor ???

Vucutcu.coM ve Forumu hakkında yöneticelerin duyuru, güncelleme ve benzeri konulardaki yazıları.

Moderatör: murat tahan

JET LEE
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen JET LEE » Şubat 26th 2008, 18:46

resimler çok güzel ...birde merakımdan soruyorum peki bizim sitemiz reklam almadan nasıl para kazanıyor yada hiç para kazanmıyor.sadece Allah rızası içinmi yapıyor edip abi... yani bu çark nasıl dönüyor...

way-cell
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen way-cell » Şubat 26th 2008, 19:14

Her şey çok güzel en güzeli son iki kare birlikte uzun mutlu yıllar yaşayın hocam.Emeğiniz için yarıca samimiyetle teşekkürler.Saygılarımla...

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Şubat 26th 2008, 19:17

JET LEE aslinda sorun guzel bir soru neden bu adam 5 yildir bu siteyi idare ediyor parami kazaniyor?
yoksa bir cikarimi var ?
yoksa baska biseymi?

5 yil once bir pazar sabahi kalktigimda ulkemde vucut gelistirme sporuyla ilgili neler bulabilirim diye internette dolanirken hic birsey bulamayip neden ulkemde bu sporla ilgili bir kaynak olmasin neden bilgilerimizi aktarmayalim sorularindan sonra 5 yil once basima buyuk bir bela alarak bu siteyi yaptim :) nedenmi buyuk bir bela cunku kimi zaman cocuklarima ayiracagim vaktimi calarak kimi zaman cebimden fazlasiyla para harciyarak bu siteyi idare etmeye calisiyorum.

Spora basketbolla baslayip( en son turkiyede buyuk kolejde oynadim ) daha sonra formumu nasil korurum derken agirlik sporlariyla tanisip adeta ozumu kesfettim.Vucut Gelistirme yani vucutcu kisiligim hic bir zaman olmadi ama strongestman yani guc yarismalarina 4 kere kanada da katildim .Bilgileri paylasmak ve bu sporu genclere dogru yapmalari icin 5 yildir cabaliyorum cabaliyoruz sanirim iyide yaptim donup arkaya baktigimda cok seyin degistigini rahatlikla gorebiliyorum.

Daha fazla uzatmadan sorunu cevaplayarak bitiriyim bu site para kazanmaz tam tersi para yer arti zaman calar hep emek ister bir cocuk gibi peki bana verdigi hic birsey yokmu?

VAR

Bir gencin bana konusurken icten tesekkuru aldigim binlerce tesekkur maili sicak dostluklar bu sitenin bana verdigi tek kazanc tek sermayedir ALLAH bana saglik verdikcede bu siteyi ayakta tutmaya devam edicem.

Vucut Gelistirme sporunun Turkiyede ilerlemesi icin herkesin cabalamasi emek vermesi dahasi bu isi icten gercekten sevmesi gerekmektedir.

JET LEE
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen JET LEE » Şubat 26th 2008, 22:48

abi yazdıkların çok güzel şeyler bende birkaç yıl yurtdışında (japonya)da yaşamıştım gerçekten oralarda sporla ilgili herşey mevcut ülkemiz bu yönden çok fakir yani benimde senin gibi çocuklarım var ama ne dışarıya çıkıp oynaya bilecekleri yer var nede evimize yakın herhangibir spor salonu mevcut ...
bunun sebepleri tabiki elllrinde imkanları oldugu halde ilgilenmeyen geçmiş yönetimler ve sürekli gözlerini para hırsı bürümüş varlıklı kişiler....
abi nekadar güzel bir insansın yani yaptıkların spor ve gençler adına inanılmaz güzel işler ALLAH ülkemizdede senin gibi duyarlı sözü geçen 100lerce insanın olmasını bizlere nasip eder İnşallah... selametle

Gökhan Keskin
VIP
VIP

Mesajgönderen Gökhan Keskin » Mart 6th 2008, 11:48

Edip abi resimler cok güzel, resimlerle tanıtımın güzel olmus, iyi dusunmussun.

MVP
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen MVP » Mart 6th 2008, 14:18

Fev kaladenin fevkinde bir ortam ;) ufakLıklarında Maşallahı var Allah analı babalı büyütsün...

ramiz akkurt

Mesajgönderen ramiz akkurt » Mart 17th 2008, 16:06

hayırlısı ile çıkılan yolda allah kullarını yalnız bırakmaz...
allah yardımcın olmuş buralara gelmişsin dostum...

3rc3nk
Üye
Üye

Mesajgönderen 3rc3nk » Mart 25th 2008, 15:07

hayatta herşey gönlünce olsun... emeğine saglık... bu site olmasa nete 5 dk takılmam

turkish_arnold
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen turkish_arnold » Mart 28th 2008, 17:43

gerçekten mütiş ortam...abi burası sana kaça mal uldu

hüseyinpişken
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen hüseyinpişken » Mayıs 1st 2008, 14:31

evinin kapısını bizlerede açtığın için teşekkürler edip hocam çalışma ortamın güzel allah bozmasın.

“Yönetim” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir