Hamdullah Aykutlu 1993 Mr.Olympia video

Turkiyede yapilan yarislar ve vucutcularimizin videolari.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
bodybuilder
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bodybuilder » Aralık 24th 2006, 09:06

Mr.Olympia ve tek bir Türk oda hamdullah aykutlu düşündürücü bu o kadar avrupa dünya şampiyonu çıkarmışız ama bir hamdullah bir ahmet enünlü ne yazıkki çıkmamış.

pivot
VIP
VIP

Mesajgönderen pivot » Aralık 27th 2006, 15:39

Sanırım şu anda İsviçre vatandaşı.Federasyona küstüğü söyleniyor.Hakkında ayrıntılı bilgisi olan açıklasın.Ben sadece bir gazete röportajını okudum.Bayan gazeteci soruyor "Bodycilerin cinsel hayatının kötü olduğu söylenir ne diyeceksiniz" diye.Zekası gözlerinden belli Hamdullah Baba yaklaşık diyor ki. "Kahvaltıyı simit karperle geçiren bir adamın cinsel hayatıyla günlük 1 kilodan fazla et yiyen adamın cinsel hayatını karşılaştırabilirmisiniz" Herneyse Hamdullah Hocam hiçmi PC bilgin yok gir şu foruma gençlere yol göster.Saygılar.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Aralık 27th 2006, 17:30

HAMDULLAH ABİ YE YAKIN OLAN ŞANSLI İNSANLARDANIM HERKESİNDE TANIMASINI İSTERDİM SÖYLENTİLERE KAFANIZI TAKMAYIN HARİKA BİR İNSAN YAKLAŞIK 10 YILDIR TANIYORUM BU YAKINLARDA TÜRKİYEYE GELECEK 1 YIL I AŞKINDIR GÖRÜŞEMİYORUZ İNŞALLAH BU SEFER GÖRÜŞÜCEZ....

vücutcubaba
Üye
Üye

Mesajgönderen vücutcubaba » Aralık 27th 2006, 17:59

hamdullah aykuyluğ ülkemizin tetiştirdiği nadide sporcualrdan biridir diyemiyeceğim. Ülkemizde spora baslayıp bunu İsviçrede surderen bir vatandasımızdır.Eğe Turkiyede kalmıs olsa idi oda ülke sporunda izlenen yanlış politikaların Kurbanı olabilrdi.Nice kabiliyetli sporcularımız harcanıp gitmiştir.FAkat Şunu ozellikle belirtmede yarar vardır ki Hamdullah gibi insanlar genetik sampiyonlardırve bu basarı kolay kolay yakalanamaz bana hatırlatırmısınız yurtdısı bir organizasyonda avrupa veya dunya sampiyonu olan Turkiyede yasayan bir turk sporcu
Sanırım anladınız

Turkturan
Üye
Üye

Mesajgönderen Turkturan » Aralık 30th 2006, 23:44

vücutçu baba onu bunu bilmem ama ben ilk defa hamdullahın videosunu seyrettim varsa daha iyi yapmış görelim muhteşem bu adam.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Aralık 31st 2006, 00:43

13 yıl öncesinin videosu.girdiği grand prixler de 96-97 kilo giriyordu muhteşem....

way-cell
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen way-cell » Aralık 31st 2006, 18:14

Ben bugün yabancı bir ülkenin forum sitesine şöyle bir baktım Sayın Hamdullah AYKUTLU konuşuluyordu.Biri yazmış işte hacim olarak diğer atletlere göre ufak,bir digeride cevaben belki öyle ama definasyonu ve simetrisi çok iyi diye cevap vermiş.Gerçekten nacizane bir sporcu.Saygılarımla...

“Türk Vücutçu ların videoları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir