Omer Doger Video

Turkiyede yapilan yarislar ve vucutcularimizin videolari.

Moderatör: murat tahan

Ömer Döğer
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Ömer Döğer » Nisan 25th 2006, 08:41

kerem2017 yazdı:Evet ömer arkadaşımız gerçekten çok iyi. Tebrik ederiz. Bu arada Ömer Jineko ameliyatı geçirdin mi??

:???: :???: :???:

Yaw sabah sabah güldürün beni.Allah da seni güldürsün.
Nerden çıktı şimdi bu.Ameliyat olmuş gibi bi halim mi var.İstersen göğüs uçlarımı çok yakından bi foto çekip göndereyimde bir bak. :???: :???: :???:

kerem2017
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen kerem2017 » Nisan 25th 2006, 08:53

Vallahi kusura bakma ömer hocam iz var gibi geldi bana. Ayrıca özelden görüşsek? Teşekkürler...

alperburdaydi
Üye
Üye

Mesajgönderen alperburdaydi » Nisan 25th 2006, 09:18

arkadaşlar ömeri ben eskiden beri tanırım ömer ben naturelim dicek adamdan natureldir.inanılmaz disiplinli çalışır beslenmesine çok özen gösterir.ilk yarışmasına girmeden kiloluydu baya bulk tı ama bu sporun cilveside o zaten ama şu anda muhteşem bir yapıya sahip nasıl besleniyo bilmiyorum.beslenme ve antremanını biraz analatırmısın.anatomi olarak da çok güzel bir yapısı var zaten.ömer hatırladınmı bilmiyorum.tebrik ederim başarılarının devamını bekliyorum.

Ömer Döğer
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Ömer Döğer » Nisan 25th 2006, 10:20

Teşekkür ederim.Evet son yorumu yapan arkadaş(Alper olabilir)daha önce de forumda bir çok başlık altında yazdımKendimi övmek gibi bir davranışım yoktur fakat burada da belirmeden geçemiyecem.Hem bu yazacaklarımda yeni başlayan veya bir süredir çalışan arkadaşlara motive edici olur.

Asıl anlatmak istediğim ilaç kullanmak isteyenlere,ilaç kullanmadan olmaz,vücudunuz gelişmez diyenlere...

İnsanlar bana baktıklarında ilk akıllarından geçen genelde şu oluyor.
"Amma ilaç kullanmış"
15 yaşında Vücut geliştirme sporu na başlayıp 20 yaşına kadar hiç ilaç kullanmadan şimdiki alt yapımı oluşturmuş bulunmaktayım.

Genelde bana inanmayanlar,5 sene hiç ilaç kullanmadan antrenman yapabilme cesaretini veya sabrını gösterememiş,gösteremiyecek kişilerdi.

Spor a başladığımda boy 1,60-1,63 civarı,kilo ise 63.
Kol ölçüm 30 cm ve bu ölçülerde yağlı bir vücuda sahiptim.Bir tek şınav çekecek kadar gücüm yoktu(Çok ciddiyim)
Bir tekrar mekik çekemezdim.Çok pasif hareketsiz bir çocuktum.Bu hareketsiz yaşamdan kurtulmak için spor a başlamıştım.Gösterdiğim gelişmede ki en büyük pay ergenlik çağında spor a devam etmemdir.Çünkü bu yaşlarda vücudun hormanal faaliyetleri çok yüksek seviyededir.

20 yaşında geldiğim de 98 kg,50 cm kol,1,75 boy ölçülerine eriştim.Bel çevrem hatırladığım kadarı ile 90-95 cm.Bulk bir vücut du.Bu ölçülere gelene kadar çok çalıştım.Kol um 49,5 cm den 50 cm gelene kadar 1 sene uğraştım.SABRETTİM.Haftada 6 gün antrenmanlarıma hiç aksatmadan devam ettim.Beni antrenmandan ayıracak bir şey olamıyordu.Tek düşündüğüm şey 50 cm kol ölçüsüne ulaşana kadar durmamaktı.ALLAH'ıma çok şükür bu isteğim sonunda olmuştu...

Yeni başlayan arkadaşlara bir kaç tavsiyem;

*Her zaman temel egzersizlere programınızda yer verin.Bu size geniş bir yapı oluşturmanızı sağlıyacaktır.
*Egzersizlerin hakkını verin.hareketleri tam olarak yapın.Kısmı tekrarlardan kaçının.
*Kaç kg kaldırdığınız önemli değildir.Hareketi kaç kg ile tam olarak ve düzgün yapıp yapmadığınız önemlidir.
*Araştırmacı olun.10 sene önce öğrendiğim bir çok bilginin bugün yanlış olduğunu gördüm:Sürekli yenileyin kendinizi.
*SİZİ GELİŞTİRECEK EN ÖNEMLİ ŞEY BESLENMENİZDİR.

Beslenme için tavsiyelerim;
Günlük
1kg tavuk eti,(kişinin kilosuna göre miktar azalabilir yada artabilir.)
300-400 gr pirinç
200 gr yulaf
1 lt yağsız light süt veya yoğurt
10 yumurta beyazı
Aminoasit almayı da ihmal etmeyin.Suplementler içinde en önemlisi.

kerem2017
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen kerem2017 » Nisan 25th 2006, 11:11

Güzel kardeşim ilaç kullanıyorsunuz falan diyen mi oldu? Öyle bir yazı da göremedim gerçi. Niçin ilaç konusuna geldi olay anlamış değilim...

Ömer Döğer
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Ömer Döğer » Nisan 25th 2006, 11:16

konu niye ilaç konusuna geldi biliyomusun;çünkü jikonomasti ameliyatı oldunmu diye sorunca açıklık getirmek istedim sadece.e jinokomasti olması için kişinin çok ilaç alması gerekmezmi?
Konuyu dah uzatmaya gerek yok.herkese başarılar diliyorum...

kerem2017
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen kerem2017 » Nisan 25th 2006, 11:19

İlaç kullanımı ile %30, Aşırı kilo - hormonal problemler ve ergenlikle jino olma ihtimali %70 dir arkadaşım.....

Ömer Döğer
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Ömer Döğer » Nisan 25th 2006, 11:21

heh işte dedim ya konuyu dah uzatmaya gerek yok.uzamış.söyledikerlin doğru,paylaşım için teşekkürler :)

Kullanıcı avatarı
Caglar Cesur
VIP
VIP

Mesajgönderen Caglar Cesur » Nisan 25th 2006, 11:23

Kerem arkadasım burda gergınlık yaratmana gerek yoq omer abı bu ısı kendıne adamıs bırıdır eger basından bole bır olay gecmıs olsaydı solerdı bırseyın uzerınde ısrarla durmaktan vazgecmeni onerırım ayrıca hersey İLACTAN ıbaret dııl onları aldıgın zman bıle ıkı katı beslenme ve ıkı katı calısma gerekır..

BURDAN OMER DOGER'i BIRKEZ DAHA KUTLUORUM INSALLAH KENDISINDEN İLERDE ŞAMPİYONLUKLAR BEKLİORUZ HERZMAN YANINDAYIZ ABI!!!!

Kullanıcı avatarı
ahmet canaydin
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ahmet canaydin » Nisan 27th 2006, 16:38

Ömer döğer duruşuyla pozlarıyla kas kalitesiyle bu işi kotarmıs bir arkadaş burda saçma taraflara konuyu çekmek gereksiz yazınıda okudum şahsım adıma motivasyonu hissettim yarışmalarda görmek istiyoruz ömer seni.

“Türk Vücutçu ların videoları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir