Türkiye Milli Takım Seçmeleri Hakan Gümüş Video

Turkiyede yapilan yarislar ve vucutcularimizin videolari.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Türkiye Milli Takım Seçmeleri Hakan Gümüş Video

Mesajgönderen Vucutor3 » Ekim 17th 2007, 05:34

[flash width=425 height=350]http://www.youtube.com/v/27D7nViUZj8[/flash]
En son Vucutor3 tarafından Kasım 1st 2007, 05:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ekim 17th 2007, 09:44

hakan gümüş beğendiğim bir vücutcu eskilerden bu işi hakkı ile yapanlardan fazla samimiyetim yoktur ama antrenörlük seminerine gittiğimde başkan kubilay hakan ile aynı masadaydım hakan a kolay gelsin yarışmaya hazırlanıyormuşsun dedim bana verdiği cevap yok öyle birşey formda olduğumu gördüklerinden öyle söylenti çıkarıyorlar yarışmaya hazırladığım zaman direkt yurt dışına hazırlanırım zaten dedi ama 2 hafta da iki yarışmayada girdi bana komik geldi ne var yani doğruyu söylesen yarışmaya hazırlandığını bilse herkes bunda ne yanlış var ki...

komedi davranışına rağmen tebrikler yine eski günlerini aratmamış...

gürbüz
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen gürbüz » Ekim 17th 2007, 09:52

resimlerinden taniyorum videodanmidir nedir zayif geldi bana eskiye gore kendi daha iyibilir bir 8 sene once falan sanki daha formdaydi

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Ekim 17th 2007, 13:45

Hakan GÜMÜŞ'ün sahne performansı da çok güzeldi. Çok estetik bir vücuda sahip. Gönülden tebrikler..

Kullanıcı avatarı
berlin
Üye
Üye

Mesajgönderen berlin » Ekim 17th 2007, 14:05

cuneytust her baslikta birilerine saldirmayi adet haline getirmissin lutfen biraz saygi hakan hocayi tebrik ediyorum

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ekim 17th 2007, 14:41

berlin yazdı:cuneytust her baslikta birilerine saldirmayi adet haline getirmissin lutfen biraz saygi hakan hocayi tebrik ediyorum

berlin sen saçmalamışsın arkadaşım farkına var hakanla bire bir yaşadığım olayı anlattım bunda yanlış olan ne...

hem eğer ortada bir saldırı varsa ki ben göremiyorum senin gibi at gzölüğü takmadığımdan olsa gerek bunu söyleyecek olan kişide sen değilsin...

ayrıca hakan ın sporculuğunu beğenirim...

Kullanıcı avatarı
berlin
Üye
Üye

Mesajgönderen berlin » Ekim 17th 2007, 14:50

saygili olmak sacmalamaksa varsin biz sacmayalayalim.Anlattigin olayda grip hic birsey yok belki kendini sakladi belki fikir degistirdi anlatim uslubun yanlis

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ekim 17th 2007, 14:51

ben yukardaki yazımda bu camiada olan bilir çoğu sporcu yarışma hazırlıklarını gizlemeye saklar gizem yeterır kendince kimsenin haberi yok hazırlandığımdan çıkıp süpriz yapıcam triplerine girer bunu bir çok arkadaşımda da gördüm bu bana yıllardır komik gelir kaldıki orda hakan a açık açık sordum ve samimice yarışmaya hazırlanıyormusun diye benimde karşılığında samimi bir cevap almak istiyordum verdiği cevap bana çok samimi gelmişdi ama öyle değilmiş...

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ekim 17th 2007, 14:53

spor camiasına uzak olanlar bilip bilmeden yorum yapmasınlar lütfen burda kimseyi rencide etmedim hele de hakan hiç öyle olsa beni bulur ve kendisi bana söyler senin saygı dersi verecek durumun yok bana...

gürbüz
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen gürbüz » Ekim 17th 2007, 15:05

cuneytust'ume kimse kizmasin, kotu birsey demiyor ayrica onlar arkadaslar onun kalbi temiz asil herkes cuneytim ust'ume saldirmaya alismis hocalarimiza büyüklerimize saygili olalim onun soylemi hakan'a yorumu baska kimsenin sahsinada degil saldirmayin cuneytim ust'ume :lol:

“Türk Vücutçu ların videoları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir