Ronnie Coleman 6 cı Öğün ( 5 Dakika )

Moderatör: murat tahan

mehmet
Üye
Üye

Mesajgönderen mehmet » Nisan 9th 2008, 21:49

ya beyler adam bulaşığını bile kedisi kıyo ya içim değişti birden
yanlız u adam ya ..şan şöhret hepsiin içinde tek tabanca hani yatmadan bi hıyar soyup getireni baba yarın liverpool maçı varb iddia yazalım diyeni yok or be..
bi de bütün sektörde bazı kendini bilmezler çocuğun bütün başarısını ilaçlara bağlar..
adam mikseri nası bekliyo tatsız tuzsuz yüzünü ekşiterek içiyo görmezden gelir ne yapsın be?? video için saolun .

Kullanıcı avatarı
gojira
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen gojira » Nisan 12th 2008, 00:46

Ronnie abimiz 3'er 5'er götürüyor maşallah. Olympia olmak kolay değil tabi. Hertürlü eziyetine katlanacaksın.
Yalnız bu kadar takviyeye Karaciğer iyi dayanıyor. Ben alsam her yerimden sivilce yada allerji fışkırır. Artı adam çok mütevazi sanırım, kendi işini hep kendi görüyor. Bendede dvd'si vardı, yemeklerini falan hep kendi hazırlıyor. Bana çok yalnızmış gibi geldi, üzüldüm izlerken..

dursun
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen dursun » Nisan 18th 2008, 16:07

beyler duyduguma göre ronnie polismis.
peki hem spor hemde is, ikisini birden nasil yürütüyor?

düsünsenize böyle biri trafik polisi olarak karsiniza cikiyor :-D

yok steroidmis yok supplementmis, bence ronnie saygiyi hak ediyor, ayni arnold gibi. ikiside BB icin dogmus heyvenler :-x

dursun
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen dursun » Nisan 18th 2008, 16:08

mehmet@ yanilmiyorsam yaklasik 2 ay önce bizim ronniede dünya evine girdi, anlican artik yalniz degil ;-)

korayzy
VIP
VIP

Mesajgönderen korayzy » Nisan 20th 2008, 10:29

Açıkçası ben beğenmedim. Ne bulsa ikişer üçer yuvarlıyor. Tabi bunlar kişisel görüşlerim.

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Nisan 27th 2008, 00:18

HAPLAR BİŞEY DEĞİL PARA OLDU MU HERŞEY OLUR AMA BUKADAR TOZA VE HAPA BÖBREKLER NASIL DAYANIYOR MERAK EDİYORUM DOGRUSU CİDDİ SORUNLAR ÇIKARMIYOR MU

Starcan
VIP
VIP

Mesajgönderen Starcan » Nisan 27th 2008, 01:24

Ronnie Coleman'nin mesleği polisdir fakat bu sporunu engellemiyor. Polis karakolunda ona özel saygı gösteriliyor. Yemek vakti geldiğinde ronnie herşeyi bırakıp yemeğini yiyor. Videosunu gören yeni sporcular bu videodan çok anlamlar çıkarabilir. Kullandığı supplementlerin özel etkenlerinden ziyade ronnie colemanın disiplinli adım atması görülmektedir. Supplementlerde bu gibi sporcular vücut aktivitesine bakarlar. Mesela protein temel ihtiyaçdır. Bunun yanında proteini vücuda hızlı dağıtmak için yan supplementler ve özelliklede vitamin ve sağlık tabletleri kullanılır. Ronnie bu tablet alımına önem verir ve koca bir tablet kutusunu yanında taşır.
Ronnie'nin programıda diğer sporculardan farklı olmuştur. Ağır idman yapar kuvetli çalışır. Salona gitmekten ziyade evinde idman yapmayı tercih eder. Fakat evinde 2 barbell ve dumbell yoktur. Tamamen idman istasyonu yer alır. Partnersiz çalışmayı tercih etsede zaman zaman partneri olur. Bu son Mr.Olimpia yarışmasında uzman antrenörler ronniye salona gidip çalışmasını öğütlemiştir fakat ronnie ısrarla evde çalışmayı seçmiştir.

Mr.Burak
Üye
Üye

Mesajgönderen Mr.Burak » Nisan 27th 2008, 09:21

MetroFlex gym de antremanlarını yapıyordu Ronnie,
Ama Son videosunda Moonstarın dediği gibi evde antreman yapmayı seçmiş sanırım son videosundan (saçlı halinden) birkaç video izlemiştim,
sanırım onlar evinde yaptıgı antremanlar,
Leg press i nasıl çalıstı evde onu merak ediyorum asıl,
Leg press te ronnie 1 ton agırlıga giriyordu bir videosunda,
O kadar agırlık plakası var mı acaba evinde ,
Servet tutar o kadar agırlık plakası sadece.

siempre45
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen siempre45 » Mayıs 26th 2008, 21:14

Bu adam öldükten sonra iç organları özellikle midesi ve karaciğeri otopsi ile alınarak incelenmeli bu nasıl bir midedir pes

Starcan
VIP
VIP

Mesajgönderen Starcan » Mayıs 28th 2008, 04:39

Ronnie Coleman küçük bir oda içerisinde idman yapmıyor. Tamamen bir spor salonu var evinde. Komple idman aletleri mevcuttur ve ağırlık plakatları sorun değildir.

“Vücut Geliştirme Antrenman Videoları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir