Ronnie Coleman 6 cı Öğün ( 5 Dakika )

Moderatör: murat tahan

Tigerman
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Tigerman » Haziran 10th 2008, 16:38

vay be öğünü çok farklı :)

bolat744
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen bolat744 » Haziran 13th 2008, 08:25

vallah biz proteini bırak amino asit bile alamıyoruz be sahtelerinden korkuğumuz için

yigit
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen yigit » Haziran 13th 2008, 12:52

mehmet yazdı:ya beyler adam bulaşığını bile kedisi kıyo ya içim değişti birden
yanlız u adam ya ..şan şöhret hepsiin içinde tek tabanca hani yatmadan bi hıyar soyup getireni baba yarın liverpool maçı varb iddia yazalım diyeni yok or be..
bi de bütün sektörde bazı kendini bilmezler çocuğun bütün başarısını ilaçlara bağlar..
adam mikseri nası bekliyo tatsız tuzsuz yüzünü ekşiterek içiyo görmezden gelir ne yapsın be?? video için saolun .

:) :) :) yarıldım gülmekten..

CapsLock
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen CapsLock » Haziran 17th 2008, 17:47

Benim merak ettiğim yaş ilerledikçe bu takviye hap, toz vb. ürünlerin bir zararı veya yan etkisi olacakmı? Ayrıca benim kullanmakta olduğum geiner, creatin ve amino asitin legalliğini nasıl teyit edebilirim?

Starcan
VIP
VIP

Mesajgönderen Starcan » Haziran 25th 2008, 01:35

Yaşımız ilerledikçe aldığımız hap(doğal destekleyici ürünler) vücudumuza sadece katkı sağlar. Direncimizi artırır ve vücudumuz bunu kullandığı için sorun yaşamaz. Unutmayalım bunlar supplement dediğimiz gıda takviyeleridir.
Kreatin de doğal bir maddedir ama üreticiler sentetik hale getirdiklerinden dolayı doğal olma olayı fazla alındığında özelliğini kayıp ediyor. Kullanımı dengeli olmalıdır. Gainer, aminoasit yada protein gibi ürünlerin kullanılmasında sorun yoktur. Sadece nasıl kullanacağımızı bilelim.
Eğer aldığınız üründen şüphe duyuyorsanız o zaman burada teşhir edin biz inceleyelim. Eğer bizde sonuç belirtemez isek o zaman Gıda laboratuvarında analiz ettirebilirsiniz.

sideffect
Üye
Üye

Mesajgönderen sideffect » Temmuz 1st 2008, 13:51

İstediğin kadar hap iç. Alın teri olmadan olmuyor sanırım.İlginç bir video.Birde ne anlattığını anlayabilseydik daha güzel olacaktı:)

zafr
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen zafr » Temmuz 14th 2008, 21:45

bu ne ya ?spor mu bu gercekten...

rakbu61
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen rakbu61 » Temmuz 16th 2008, 09:43

arkadaşlar dersimize kaldıgımız yerden devam edioruz =)

Sinan_46
Üye
Üye

Mesajgönderen Sinan_46 » Ağustos 16th 2008, 07:58

oncelikle genetiginin olmasi sart.yoksa istedigin kadar urun al bosuna.ama su bir gercek ki her seyde oldugu gibi vucut icin aldigimiz takviye edici urunlerde de yani supplementlerdede kaziklaniyoruz.bi protein tozu alana kadar 1 ay para biriktiriyoruz bin tane hesap yapiyoruz ama elin oglu 4 te 1 i fiyatina aliyo...boyle sansli adamlarla ronnie coleman gibi bundan sonuna kadar yararlaniyo iste...

ErbilCaner
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ErbilCaner » Ağustos 21st 2008, 12:50

arkadaşlar slm ben yeni üye oldum size bi soru sormak istiyorum cvp verirseniz sevinirim bnm sol göğüsüm diğerine göre biraz gelişmemiş gibi yani biraz aşağıda duruyo vücut yapmak istiyorum ama göğüsüm diğeri gii düzgün durmaz diye korkuyorum sizce çalışsam sol göğüsüm de diğeri gibi düzgün durur mu? cvplarınızı bekliyorum lütfen cvp yazın.

“Vücut Geliştirme Antrenman Videoları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir