Ronnie Coleman 6 cı Öğün ( 5 Dakika )

Moderatör: murat tahan

azadkolbasar
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen azadkolbasar » Ağustos 21st 2008, 14:29

hem konu acıp hemde buraya yazaman yazı kirlilii olmuş bole cwp alamazsn

ErbilCaner
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ErbilCaner » Ağustos 21st 2008, 15:12

nasıl yani yazı kirliliği olmuş ya neden cvp alamim ki nedeni ne??

Sinan_46
Üye
Üye

Mesajgönderen Sinan_46 » Ağustos 21st 2008, 20:30

sol goguse yuklenmen yanlis olur.bence sertbest agirlik kullan.mesela bench press yerine dumbell pressi tavsiye ederim o zaman herhangi bi gogsunun digerin fazla yada az calisma ihtimali kalmaz.makine ve bardan uzak dur gogus calisirken

Golge
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Golge » Ağustos 22nd 2008, 08:53

Sinan_46 yazdı:oncelikle genetiginin olmasi sart.yoksa istedigin kadar urun al bosuna.ama su bir gercek ki her seyde oldugu gibi vucut icin aldigimiz takviye edici urunlerde de yani supplementlerdede kaziklaniyoruz.bi protein tozu alana kadar 1 ay para biriktiriyoruz bin tane hesap yapiyoruz ama elin oglu 4 te 1 i fiyatina aliyo...boyle sansli adamlarla ronnie coleman gibi bundan sonuna kadar yararlaniyo iste...

Öncelikle genetik diyorsun güzel, genetik yapısı vücut geliştirme sporuna uygun olmayan birinin o zaman uğraşması boşuna anlamı çıkartıyorum Ne dersin. Yani kilosu zayıf birinin yaptıkları boş mu? Yoksa çalışma+beslenme+dinlenme ile seviye yükselmez mi?

ErbilCaner
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ErbilCaner » Ağustos 22nd 2008, 09:48

arkadaşlar bide ben 52 -53 kilo falanım boyum da 1.73 falan zayıf olduğum için vücut yapamam mı yiyebildiğim kadar yemek yiyorum özellikle bişeler yemiyoruöm ne bulduysam yemeye çalışıyorum sizcce vücut yapabilr myim yemek yiyorum ama hala kilo almş değilim???????????

ErbilCaner
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ErbilCaner » Ağustos 23rd 2008, 09:48

millet bn 2.5 kglik damblee kaldırıyorum ne kadar süre 2.5 kg kaldırmalıyım bide 2.5 kilodan 5 kiloya geçiş yapmam doğru bi cvp bekliyorum.

MARCİANO
Üye
Üye

Mesajgönderen MARCİANO » Ekim 6th 2008, 12:38

mc laren de baya alıyomuş ben inanın o alıdıklarını alarak düzenli spor yasam arnold olurdum.allah için genlerim ve anatomim bu işe uygun ama çok pahalı.malesef el çekiyoruz.bide bukadar olamak istemezdim ben.yapsam oluyorum ama istemiyorum.ben doğru dürüst protein almadan 4 yıl önce 94 kiloya çıktım ve neredeyse yağsız.ama ne bileyim fazla iri olmak pek çekici değil.çünki müsabık değilim ben fitnes düzeyinde yapıyorum bu işi tabiki sağlık için.giydiğinde yakışıyo fazlasını napacan.işin bu değilse.şu kadarını anlayın oseviyeye gelmek kadar oseviyede kalmakta çok para istiyo.her gün aynı seviyede beslenmelisin.ronnie nin en formda halini bi gün allah bahşetse bize 2,3 ayda form diye bişey kalmaz kaslarımız erir ve yağ bağlarız.o vücutlar 6000 lt araç gibi muhakkak çok yakmaları gerekiyo vermezsen elinden gider.biz ise ekonomik 1300 1400 lt lik motorlar gibiyiz.herkes bütcesi kadar gelişir.

MARCİANO
Üye
Üye

Mesajgönderen MARCİANO » Ekim 6th 2008, 12:47

erbil caner amacın vücut yapmaksa yapamazsın,ama amacın kilo almaksa biraz ağır çalış ama az yiyorsan ve protein alamıyorsan süresini az tut.haftada 3 günü geçmesin.bi günün ardından diğer gün çalışma.bide süt,yoğurt,yumurta yemeyi ihmal etme.biraz kilo alabilirsin.faydası muhakkak olur.ama sakın çok iyi beslenenler gibi çalışmaya kalkma.yoksa kas yakarsın.az ama ağır çalış.bide her tarafını çalıştır.az az ama güç kullan.kesinlikle amacın vücut yapmak olmasın zira özel beslenme olamadan yapamazsın.ama bireaz atletik olmak derdin ise dedğimi yap.kolların asla 37,38 olamaz ama yinede bişeyler olur.spor iyidir.inşatta,tarlada bile çalışsan bira vücudun şekli değişir.ama fazlasını bekleme sakın.

MARCİANO
Üye
Üye

Mesajgönderen MARCİANO » Ekim 6th 2008, 12:53

golge herkes gelişir inan buna.ama herkes mr.olympia olamaz.20 yıldır bu sporu yaptığı halde 90 kiloyu aşamayanlar var.herkes anotomisi nereye kadar müsade ederse oraya kadar gelişir.gelişemez diyen yalan söyler.ama sen küçük çapta bi motorla f1 i kazanamazsın.anotomin yoksa olmaz diyenler de haksız değil.vücudun el vermezse ronninin aldıklarını al onunla çalış ama o seviyeye gelemezsin.üzgünüm ama malesef böyle.herkes kapasitesine göre hareket eder ve ona göre mutlu olur.dert etme.

Bodybuilder_Turk
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Bodybuilder_Turk » Ekim 11th 2008, 12:18

Ronnie Efsane olack bu sporda

“Vücut Geliştirme Antrenman Videoları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir