Hardline Nutrition Burner

Moderatör: murat tahan

Hunt2rK1LL2r
Üye
Üye

Hardline Nutrition Burner

Mesajgönderen Hunt2rK1LL2r » Aralık 6th 2012, 23:12

Arkadaşlar daha önce yurtta ağırlık programı ve kettlebell fiyatı hakkındada konu açmıştım. Şimdi eksikler halloldu sayılır. Yurtta cardio dışında genel ağırlık çalışmamı yapabiliyorum fakat yalnızca cardio ve karın egzersizleri için üniversitenin spor salonuna gitmeyi düşünüyorum. Boyum 1.88 kilom 93 yaş 22. Benim size danışacağımsa karın kaslarını belirginleştirmek için alt karındaki fazlalıkları götüreceğim çünkü 4 ay boyunca her gün sabah ve akşam olmak üzere doğru şekilde karın programı yaptım ve uyguladım. Üst karında istediğim sonuçları elde ettim fakat alt karında bir o kadar verimli olmadı bunun nedeni ise bölgedeki fazla sıkıntı yaratmasada kasların görünümünü engelleyen yağ tabakası. Sizce bu ürünü almalımıyım. Farkını görürmüyüm?
Aklıma takılan 2. bir soru ise cardio ile birlikte ağırlık çalışmalarına da devam edeceğim ve yurttada olsa düzenli ve güzel bir şekilde çalışacağım için
spor öncesi ve sonrası
Optimum Nutrition Whey Protein Gold Standart Extreme Milk Chocolate kullanacağım. Akşamda bunu lor peyniri ile takviye edeceğim. Benim ağırlıklı şekillenmesini istediğim (hacim kazanmasını) bölge kol bölgesidir. Fakat ne kadar yüklenirsem yükleneyim 39 40ı geçmiyor kol. Sizce Hardline Nutrition Burner ile cardio çalıştığımda aşırı kilo kaybına uğrarmıyım (benim istediğim yağsız fakat geniş bir vücut 100 kiloya kadar çıksamda sıkıntı yok) cardio çalışmalarında yemek düzeninede tabii ki dikkat edeceğim. Eğerki başka bir yağ yakıcı önerirseniz fazla pahalı olmaması koşulu ile hangisini önerirsiniz ve hangi şekilde kullanımı önerirsiniz

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Aralık 7th 2012, 09:34

sen diyete devam et, yağ yakıcı zaten gereksiz....

Hunt2rK1LL2r
Üye
Üye

Mesajgönderen Hunt2rK1LL2r » Aralık 7th 2012, 10:28

Vücudumda zaten pek bi sıkıntı yok fakat sixpack ler için yağ yakıcısız olmayacak gibi çünkü yurt ortamında bile ne diyetler yaptım fakat işe yaramadı. Benim aklıma takılan soru bunu mu almalıyım veya daha iyisi (sizin önerebileceğiniz) varmı ve normal antremanımda whey proteinde kullandığım zaman aşırı kilo kaybı ve kollarda hacim kaybı olurmu çünkü benim isteğim sadece biraz yağ yakımı hacimde kayıp değil tam tersi artış istiyorum

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Aralık 7th 2012, 14:51

yağ yakıcısız olur, diyet demek aç kalmak değil o şekilde metabolizma da yavaşlar...

Hunt2rK1LL2r
Üye
Üye

Mesajgönderen Hunt2rK1LL2r » Aralık 7th 2012, 23:26

dymatize l-carnitine aldım. Whey proteinimde mevcut şuan. Cardio çalışmasını salonda,ağırlık çalışmasını yurtta yapacağım için ayrı ayrı yapılacaklar mecburen. Cardiodan önce l-carnitine ile whey protein almam gereklimi yoksa l-carnitine tek yeterlimidir? Aynı şekilde Ağırlık çalışmasında whey proteini tekmi almalıyım yoksa l-carnitine ile birliktemi kullanmalıyım?
Son olarak bu ek besinlere yumurta ve lor peyniri ile de takviye yapacağım fakat bunları nasıl tüketsem daha faydalı olur?

hypers
Üye
Üye

Mesajgönderen hypers » Ocak 11th 2013, 23:44

4 ay l carnitine 4 ay diyet yaptım ve tecrübelerimle söylüyorum ki l carnitine e verilen paraya yazık

Hunt2rK1LL2r
Üye
Üye

Mesajgönderen Hunt2rK1LL2r » Ocak 12th 2013, 01:01

dymitize l-carnitine aldım. Gelşmeleri burdan paylaşacağım :D

“Hardline Nutrition” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir