Yüzdeki Kaslar

Çesitlı hastalıklar , sağlık bilgileri , gelişmeler , sağlığımız için her konu.

Moderatör: murat tahan

aliC
Yeni Üye
Yeni Üye

Yüzdeki Kaslar

Mesajgönderen aliC » Ağustos 12th 2013, 14:59

Arkadaşlar herkese iyi günler yazacağım mesaj benim için çok önemli lütfen sadece bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim..
17 Yaşında vücut geliştirmeye başladım şu anda 21 yaşındayım başladıkdan yaklaşık 1 sene sonra protein tozu amino asit vs kullanımına başladım genelde ağzımın sol tarafıyla yemek yiyordum bilmeden o bölgemdeki gurubunu çalıştırdığım için yüzümün sol tarafı sağ tarafına göre biraz gelişme oldu yani bilmedende olsa yüzümün sol tarafındaki kasları geliştirdim tabi bu sima olarak çok çirkin bir görüntü yapıyor, tahminen 16 tane doktora gittim bunlardan 5 tanesi uzman 2 tanesi prof. bana çözüm olarak tam net birşey söylemediler 1-2 hastaneye daha gideceğim ama gitmeden önce buraya bir konu açayım dedim bu yüzümün sol bölgesindeki kasları nasıl eritebilir estetik açısından eşit bir görüntüye kavuşabilirim ne tür antreman veyahut nereye gidebilirim çok çaresiz kaldığım için buraya konu açıyorum..
Not: konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın en çok görüntülenen yer burası olduğu için buraya açtım Admin arkadaşlarda bir istisna yaparsa konu burda kalırsa sevinirim yardımcı olan olmayan herkese teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Re: Yüzdeki Kaslar

Mesajgönderen MettÇK » Ağustos 13th 2013, 12:37

aliC yazdı:Arkadaşlar herkese iyi günler yazacağım mesaj benim için çok önemli lütfen sadece bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim..
17 Yaşında vücut geliştirmeye başladım şu anda 21 yaşındayım başladıkdan yaklaşık 1 sene sonra protein tozu amino asit vs kullanımına başladım genelde ağzımın sol tarafıyla yemek yiyordum bilmeden o bölgemdeki gurubunu çalıştırdığım için yüzümün sol tarafı sağ tarafına göre biraz gelişme oldu yani bilmedende olsa yüzümün sol tarafındaki kasları geliştirdim tabi bu sima olarak çok çirkin bir görüntü yapıyor, tahminen 16 tane doktora gittim bunlardan 5 tanesi uzman 2 tanesi prof. bana çözüm olarak tam net birşey söylemediler 1-2 hastaneye daha gideceğim ama gitmeden önce buraya bir konu açayım dedim bu yüzümün sol bölgesindeki kasları nasıl eritebilir estetik açısından eşit bir görüntüye kavuşabilirim ne tür antreman veyahut nereye gidebilirim çok çaresiz kaldığım için buraya konu açıyorum..
Not: konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın en çok görüntülenen yer burası olduğu için buraya açtım Admin arkadaşlarda bir istisna yaparsa konu burda kalırsa sevinirim yardımcı olan olmayan herkese teşekkürler.

bence senin sorunun anatomik yapında... plastik cerraha görünmelisin...

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Ağustos 13th 2013, 13:11

foto koyma imkanın var mı okadar bariz fark olduğunu sanmıyorum

aliC
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Yüzdeki Kaslar

Mesajgönderen aliC » Ağustos 13th 2013, 13:16

MettÇK yazdı:
aliC yazdı:Arkadaşlar herkese iyi günler yazacağım mesaj benim için çok önemli lütfen sadece bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim..

bence senin sorunun anatomik yapında... plastik cerraha görünmelisin...

Yok dostum sonradan oldu bu vücut geliştirmeye başladıktan sonra oldu ayrıca doktorlarda teşhisi bu yönde koydular bende şöyle birşey düşündüm cardio yapsam baya bi zayıflasam kas kütlemde zayıflar diye düşündüm ama gene bi orantısızlık olacak sanırım.

aliC
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen aliC » Ağustos 13th 2013, 13:20

TRUST yazdı:foto koyma imkanın var mı okadar bariz fark olduğunu sanmıyorum

Dostum foto koyma imkanım yokda sana aradaki farkı şöyle söyliyim gören herkes diyorki senin dişinmi şişti.. Bundan bi kaç ay önce spora tekrar başladım protein tozu falan baya bi kilo aldıydım yaz geleceği için diyet ve kardio ile fit oldum sonra yüzümün sol bölgesinde kas dahada net ortaya çıktı ne yapacağımı bilmiyorum çaresiz kaldım.

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Ağustos 13th 2013, 13:35

Yemekleri sağ tarafınla ye

Kullanıcı avatarı
Göksel Demircan
VIP
VIP

Mesajgönderen Göksel Demircan » Ağustos 13th 2013, 13:49

Burnunda Nefes alip vermende bir sorun varmi?

aliC
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen aliC » Ağustos 13th 2013, 14:22

Göksel Demircan yazdı:Burnunda Nefes alip vermende bir sorun varmi?

Dostum burunda öyle bir sorun vardı doktora gittim et varmış ameliyat oldum düzeldi.

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Ağustos 13th 2013, 14:43

Hayır Göksel abinin demek istediği yüzündeki kaslardan dolayı burnunda bi sıkıntı var mI?

aliC
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen aliC » Ağustos 13th 2013, 14:58

KiloProblemli yazdı:Hayır Göksel abinin demek istediği yüzündeki kaslardan dolayı burnunda bi sıkıntı var mI?

Yok dostum onunla ilgili bir sıkıntı yok sadece o bölgede kas geliştiği için yanak tarafım şişkin gözüküyor zaten kulağa yakın olan bölgem şiş.

“Sağlığımız” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir