Burnum 3. kez yamuldu.

Çesitlı hastalıklar , sağlık bilgileri , gelişmeler , sağlığımız için her konu.

Moderatör: murat tahan

osmanAlptekin
Yeni Üye
Yeni Üye

Burnum 3. kez yamuldu.

Mesajgönderen osmanAlptekin » Eylül 8th 2014, 20:37

Merhaba benim burnuma 9-10 yaşlarında kardeşim büyük taş atıp kanatmıştı ve doktora falan gitmemiştik o zaman burnumda hafif bi sağa kayma ve öne şişlik oldu. Ondan sonra geçen yaz ayı soldan yumruk yedim ve burnum aynı yöne baya bi kırılarak yamuldu. Doktora falan gittik eliyle biraz düzeltti ama şekli biraz daha aynı yöne kaymıştı. Son olarak cumartesi günü muaythai maçında yine aynı yöne (:D) baya sert bi yumruk yedim ve burnum yine aynı yöne kaydı fakat bunda kanama yoktu, sadece biraz daha kaydı. Ve şuan burnum bayaa bi bana göre sağa kayık. Ne yapıcam ben arkadaşlar lütfen yardım edin. Çok moralim bozuluyor. Sağdan bakında yine burun iyide ortadan ve soldan bakında çok kötü gözüküyor. Ortadan bakıyorum burun sğaa gitmiş soldan bakıyorum burun gargamel gibi . Doktorada gitmek istemiyorum çünkü geçen gittiğimde düzeltirken çok fena bi acı çekmiştim. Ben kendim elimle düzeltmeye çalışıyorum ama düzeltemiyorum.

Diğer taraftan kontrollü olarak boks eldiveniyle yumruk attırmayı düşünüyorum. 3 güne yakın oldu ve her geçen zaman yamuk kaynamasına yol açıyor. Lütfen önerilerde bulunun.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Eylül 8th 2014, 21:26

Sakın saçma sapan şeyler yapma olm :oops:

Benim burnumda ciddi derecede eğrilik ve kalın kemik vardı kemiğin yarısı hala var (çok kalın olduğundan tek operasyonda bitmedi), başarılı bir plastik cerrah ameliyatla hem düzeltir hem de yüzünle uyumlu şirin bir burun yapabilir,

Ben 2012de ameliyat oldum burnum çok güzel şuan :)

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Eylül 8th 2014, 21:29

Yazmayı unuttum, ameliyatın adı ''Nasal septum deviasyonu operasyonu'' önemli nokta şu: bu operasyonu hem kbb hem de plastik cerrahi yapabiliyor ama sen kesinlikle kbbye gitme.

“Sağlığımız” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir