Muscletech Nitrotech Hardcore PRO

Moderatör: murat tahan

Sizce?

iyi
102
10%
orta
892
83%
kotu
78
7%

Toplam oy: 1072

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Ağustos 19th 2012, 02:57

içimi hoşuma gitti. biraz şekerli bir tadı var ama sütle hoş. gelişmem varsa beslenmem iyidir. bu yüzden gelişme konusunda bir şey söylemiyorum.

Kullanıcı avatarı
Adem Elikesik
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Adem Elikesik » Ağustos 19th 2012, 07:31

bir musletech çi olarak tek geçiyorum ürünü..
ya beğenmeyenleri halanda anlamış değilim ama halanda kullanıyorum ve bide yanına bsn syntina onu aldım ama musle daha iyi..

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Ağustos 19th 2012, 15:15

sevgili adem diger proteinlerden bir farkı yok. syntha karbonhidrat karısımlı oldugundan kilo alımına yardımcı olacaktır nispeten az olur tabi bu. 17 gr karboyla kimse kilo alamaz tabiki..muscletech fiyatını kiloya vurdugumuzda haketmeyen bir marka cok ürünün kullandım hiç bir ekstrasını görmedim. sen gördüysen ne mutlu. deneyip fikirlerimizi yazmamız önemlidir diye düşünüyorum

Kullanıcı avatarı
Adem Elikesik
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Adem Elikesik » Ağustos 19th 2012, 15:30

fiyat bakımından tabiki daha pahalı ama ben bütün ürünlerimi hem kombine açıısından hemde musletechi sevdiğim açısından bi marka kullanıyorum.ama çokk çokk kaliteli ürünler fazlasıyla var piyasada.syntina da bunu çokça kanıtlamış bir ürün.mesela bende optimumdan hiçbişey anlamadım yemekten alsaydım okaar proteinini daha fazlaa ihtiyacımı karşılardım.işte bünye ve anatomi meselesi ben musletech ürünlerinden çok memnun kaldım.heleki noxplode 2.0+ amino + cell tech ..idmanda harikalar yaratabilirsin..ben yaratıyorum

Kullanıcı avatarı
TAVIR
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen TAVIR » Ekim 14th 2012, 22:07

ustalar gerekeni yazmışlar ama ben bu ürünü alayım diyorum yanınada gaspari amino 8000 alsam cok etkili olurmu ayrıca bu ürünü öven çok

içindeki bcaa çok güçlü diyenlerde var ama burda yapılan yorumlarda bir kaç kişide işe yaramadığını söylüyor yani insanın kafasınının karışmaması imkansız illa deneme yanılma taktiğimi kulanmak lazım tamam kişiye göre değişebilir ama birde iyi yardır çok iyi vardır kötü vardır birde çok kötü vardır bunlar neden bu sınıflara ayrılmamaış diye düşünüyorum imkanı olamayan insnalarız ben şimdi para ödesem okadar faydasını görmezsem kazandığım üç kuruşuda ona vereceğim bir açıklık getirilse çok menmun olacağım saygılar

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Ekim 14th 2012, 22:48

aralarında ufak tefek farklar var. mucize değiller sonuçta. hiç beklemediğiniz bir ürün sizde daha çok işe yarayabilir. deneyip göreceksiniz. başka bir marka nitro-tech e göre daha çok işe yaradı bende. nitro-techi kombine ettiğim halde hem de..

Rutkay Dündar
Üye
Üye

Mesajgönderen Rutkay Dündar » Ekim 18th 2012, 03:47

5 ayrı markadan sonra oh be sonunda dediğim ürün

Kullanıcı avatarı
TAVIR
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen TAVIR » Ekim 18th 2012, 22:03

Muscletech Nitrotech Hardcore PRO ile amino 8000 alsam cok etkili olurmu ikisini konbine etsem nasıl olur yada bu ürün yanında ne alsam

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Ekim 18th 2012, 23:15

hem amino hem protein tozuna gerek yok aslında. protein tozu yanına scivation xtend gibi bir bcaa-glutamine karışımı eklenebilir.

nihiu
Üye
Üye

Mesajgönderen nihiu » Ekim 21st 2012, 16:55

Yiğit Doğan yazdı:hem amino hem protein tozuna gerek yok aslında. protein tozu yanına scivation xtend gibi bir bcaa-glutamine karışımı eklenebilir.

Cell-tech varken scivation xtend almaya gerek var mıdır ?

“Muscletech” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir