Nitro Fx + Glutamin ??

Moderatör: murat tahan

wicked
Yeni Üye
Yeni Üye

Nitro Fx + Glutamin ??

Mesajgönderen wicked » Şubat 24th 2012, 03:31

Öncelikle herkeze slmlar ,benim zor kilo alabilen bir yapım var 1.86 boyunda su anda 66 kilo ancak spor yapar iken 72 kiloda biriydim,sporu bıraktıktan sonra bütün düzenim kacıyor alkol bozuk uyku düzeni derken tabir yerinde olucak eriyorum,bu durumu tekrar düzeltmek için dün tekrar spora başladım ve hemen sizlere bir kaç şey danışmak istedim;

Muscle tech Nitro fx amino + Gnc 1000mg L-glutamine aldım ve elimde Synta 6 protein tozu mevcut Nitro fx ve glutamini ilk defa kullanıcam kullanan arkdslardan tecrübe ve bilgi paylaşımı rica ediyorum şimdiden tesekkürler ..

Kullanıcı avatarı
1996oktay1907
VIP
VIP

Mesajgönderen 1996oktay1907 » Şubat 24th 2012, 20:18

Nitro FX te glutemin var ama ben Nitro Fx i önermem çünkü aşırı C vitamini var taş ihtimali var zaten sythna 6 alıcaksın o seinin için şimdilik yeter

Ayrıca alkolden uzakdurmalısın vucudun için gereksiz aşırı anerji bir sonraki antremanda titreme kas dokusuna zarar vs vs bir çok zararı var tek iyi yanı o an için dertlerini unutup mutlu olmak bunun için kesinlikle deymez zaten spor yaparken stresini atıp rahatlayacaksın aynaya her baktığındada gülümseyip mutlu olacaksın ...

“Muscletech” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir