Muscletech Hydroxycut Hardcore ...

Moderatör: murat tahan

Yuji
Üye
Üye

Muscletech Hydroxycut Hardcore ...

Mesajgönderen Yuji » Şubat 28th 2013, 18:19

"Muscletech Hydroxycut Hardcore Pro Series Stix 40 Paket"

Arkadaşlar bu ürün hakkında bilgi verebilecek var mı :o site ismi vermiyim ama sitedeki en popüler ürünlerden birisi "l carnitine - cla" başlığında. Bilgisi olan benide aydınlatırsa sevinirim

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Mart 5th 2013, 06:53

Hydroxycut ilk ciktiginda icinde en etkili madde efedrindi efedrinin verdigi katki ile milyonlar satti daha sonra efedrin yasaklaninca icinden cikinca urun bocaladi ne yapacagini sasirdi adeta daha sonra cesitli extract lar ile urun pompalanmaya devam etti bunlar

Alchemilla vulgaris extract
Olea europaea extract
Cuminum cyminum extract
Mentha longifolia extract

tabiki cafeinide unutmayalim

cla carnitine sonuc olarak icerikler genelde bu tarz urunlerde hep ayni faydasi olurmu kilo kaybina oluyor diyende var olmuyor diyende etken maddeelere bilimsel bakacak olursak gene durum ayni bazi arastirmalar evet ise yariyor diyor bazilari bir fark gorulmedigini acikliyor unuversitelere paralar verilip bu arastirmalarin yapildigini dusunursek ne kadar dogru sonuclar tartisilir kullanip kulanmamak sana kalmis

son olarak gene hatirlatalim bu tarz zayiflama urunlerinde en etkili madde her zaman efedrin olmustur ama artik kullanilmiyor cunku yasakli.

Yuji
Üye
Üye

Mesajgönderen Yuji » Mart 5th 2013, 09:03

Tamamdır o zaman saf bir diyetle devam edecegim artık.

Kullanıcı avatarı
Muhammet SONMEZ
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhammet SONMEZ » Mart 5th 2013, 10:34

Efedrin yasaklandı ama bazı şurupların içinde etken madde olarak bulunuyor.

Yuji
Üye
Üye

Mesajgönderen Yuji » Mart 5th 2013, 15:40

Yağ yakmak için şurup içeceğiz diyosun yani :)

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Mart 5th 2013, 15:58

efedrin ilac olarak tabiki kullaniliyor supplementlarda yasak

Kullanıcı avatarı
Muhammet SONMEZ
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhammet SONMEZ » Mart 5th 2013, 16:45

Yuji yazdı:Yağ yakmak için şurup içeceğiz diyosun yani :)

Hayır. Yanlış anlaşılma olmasın. Benim için en iyi yağ yakıcı 1.si diyet, 2. destek ürünleri.

Tabi kişinin kendi kararı sağlıksızda olabilir ama ben geçmişte kahve ve çocuk aspirini denemiştim ve faydasını gördüm diyebilirim.Salonda müsabık olan arkadaşların devamlı yaptığı şeyler.

Yuji
Üye
Üye

Mesajgönderen Yuji » Mart 5th 2013, 16:54

Supp ların etkisi var diyorsun yani. Anladım teşekkürler

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mart 5th 2013, 17:16

hydroxycut evet ilk çıktığında içinde efedrin vardı üyelerime bilgi vermek için denedim ancak iki hafta dayanabildim inanılmaz iştah kapatıyordu ve bizim gibi müsabıklar için yanlış tercih...
sonraları iyice geliştirildi bu hydroxycut stix ürününden üyelerime bu sene içinde çok kullandırdım iyi bir beslenme programı ile çok iyi sonuçlar veriyor...
yanlız üzerinde yazanları dikkatlice uygulayın akşam geç saatlerde alırsanız sabaha kadar koyun saymak zorunda kalabilirsiniz...

Kullanıcı avatarı
Cem Coduroglu
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen Cem Coduroglu » Mart 5th 2013, 19:12

Cüneyt hocam özel mesaj olmadığı icin size ulasamıyorum 1-2 sualim olacaktı sana facebook üzerinden mesaj yollasam cevaplarmısın müsait olduğun zaman?

Buarada buraya böyle bi densiz giriş yaptım kusura bakmayın bende düşüncelerimi ekleyeyim.Bence normal güzel cardio ve diyetten şaşmayın benim fikrim bu ek supplementlere diyet zamanı pek gerek yok herşey zihinde bitiyo. 1.5 aya yakın diyetteyim fakat hiç bitkisizlik ağırlıklarda düşüş vs yaşamadım aksine arttırdım cünkü zihnimi diri tutuyorum her zaman ve diyetimi sonuna kadar hakkını verdiğimi hissediyorum bu bana yetiyo zaten.

“Muscletech” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir