Muscletech Nitro Tech Kombinasyon

Moderatör: murat tahan

Gandalf
Yeni Üye
Yeni Üye

Muscletech Nitro Tech Kombinasyon

Mesajgönderen Gandalf » Mart 31st 2013, 21:16

Merhaba arkadaşlar ve abiler.Muscletech Nitro Tech protein tozu aldım.Bunun etkisini daha fazla arttırmak için kombine olarak ne kullanılabilir ? Kendimden bahsedeyim 18 yaşındayım 1.70 boy 62 kiloyum.Bu proteine ek kombinasyon kullandıktan sonra 1. ayda gözle görülür etkisi olurmu?Bu sorunun sebebi ise okuldan bi arkadaşımın kollarında gözle görülür bir artış olması.Kullanan ve konuya hakim arkadaşlardan yorum bekliyorum.

Gandalf
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Gandalf » Mart 31st 2013, 22:07

Yardımcı olabilecek varmı ?

Kullanıcı avatarı
drummerboy
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen drummerboy » Mart 31st 2013, 23:47

kombine olarak hiçbirşey kullanma düzenli beslenme+uyku+antremanını yap gerisi zamanla olur arkadaşının kolunun 1ayda gözle görülür bir artış olmasını protein tozuna bağlamak çok yanlış.Protein tozu bir ilaç/mucizevi bir ürün değildir sadece günlük protein ihtiyacını karsılamada vücuda kaliteli proteinin pratik yoldan ulasmasını sağlar.

Gandalf
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Gandalf » Nisan 1st 2013, 16:09

Beslenme düzenimi yeni oturtmaya başladım.Ama bi liste yapmadım.Proteine ağırlık vererek besleniyorum.Sabahları yumurta kepek ekmeği peynir vs gibi.Arkadaşımın kollarına gelirsek sadece gözle görülür bi artış oldu onu belirtmek istemiştim yanlış anlaşılmasın. :)

Gandalf
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Gandalf » Nisan 1st 2013, 17:47

Ayrıca kombinasyona gerek yok demişssin fakat kas kütlemi arttırmamda amino asite ihtiyacım yokmu ? Yorumlarınızı bekliyorum.

Kullanıcı avatarı
drummerboy
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen drummerboy » Nisan 1st 2013, 19:07

gerek yok sadece düzenli beslen açığını protein tozu ile kapat sabırla zaten istediğin yerlere geliceksin

“Muscletech” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir