Muscletech ÜrÜnleri

Moderatör: murat tahan

eye of tiger
Üye
Üye

Muscletech ÜrÜnleri

Mesajgönderen eye of tiger » Ocak 2nd 2007, 15:59

ben muscle tech firmasindan whey protein tozu almak istiyorum bir de bu yeni cikan nitro-tech muhabbeti birde weight-gainer da duydum acaba hangisni semeliyim,birde hydroxcut ile ilgili dusunceleriniz neler tesekurlerrr

sumer cetinkaya
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sumer cetinkaya » Ocak 2nd 2007, 16:21

nitro-tech kullanmadim ama iyi bir ürene benziyor. whey protein ve insulini optime eden bir maddenin karisimi, ayrica bir kac ek aminoasitte var icinde ve creatinmonohidrate. yani komplex bir ürün. reklamlarinda "bu ürünü alin baska hic bir ürün kullanmaniza gerek yok" diyo r.

yeni nesil hydroxycutlar nasil bilmiyorum ama, eskileri oldukca yüksek miktarda kafein iceriyordu.

weight-gainer hakkinda bir üye bu forumda bir yorum yapmis : "pirinc pilavi
on kat daha iyi " diye... katiliyorum....

bunlar bu ürünler hakkinda yorumlar. ben hicbirini kullanmadim.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Ocak 2nd 2007, 17:03

Muscletech markasinin sektorde cok iyi reklamini yaptini ve ciddi bir firma oldunu belirtelim.Ikinci olarak arti ve eksilerini degerlendirecek olursak ,kaliteli urun ve iyi pazarlamanin yaninda urunlerinin yurt disinda dahi cok yuksek fiyatlariyla eksi puan aldigini soylemek gerekirama yapilan bu reklamin biryerden cikarilmasi gerekiyor tabiki bu da fiyatlarini yukseltiyor.

Whey protein tozuna soyliycek fazla bir soze gerek yok hepimiz ne olunu neden kullanmamiz gerektini iyi biliyoruz.

Nitrotech gece boyunca ihtiyacimizi karsilamak icin yatmadan once kullanilmak uzere ozel hazirlanmis bir protein tozudur.

Muscltech celltech urunu ise creatini bizlere kullanimi hazir bir formda sunar yani creratinle beraber almamiz gereken yuksek degerli karbonhidrat icecegiyle beraber sadece su karisimini eklememizle kolay icim olanagi saglar.

Muscltech hydroxcut urunu ilk ciktiginda efedrin iceriyordu suan efedrinsizleri uretildi her ikisinide kullandim eski tadi olmadini rahatlikla soyleyebilirim yeni nesil hdroxcut lar eskiyle kiyaslanamaz.

Mr.Sosa
Üye
Üye

Mesajgönderen Mr.Sosa » Ocak 3rd 2007, 21:04

Ben şahsen MuscleTech Nitro-Tech kullanıyorum ve etkili bir ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim..Firmanın kendi iddalarına göre sıradan whey proteinlerine göre 2 kata kadar fazla kas kazanımını sağladığı belirtiliyor..Aynı şekilde maksimal kuvvet artışı için de etkili olduğu söyleniyor..

Cell-tech ise sıradan creatin ürünlerine göre kas yapısı içerisinde daha fazla tutulan bir yapıya sahip ve diğer ürünlere göre daha üst seviye bir performans sağlıyor deniyo..

Hydroxycut içinse denilenler efedrinsiz formunun eski efedrinli olanlara göre etkisiz kaldığı..Ancak Hydroxycut hardcore kullanıp memnun kalanlar da var iyice araştırmak lazım..

Tabi firma bu kadar iddalı olunca ve araştırma & reklam konularında bu kadar yatırım yapınca fiyatlerı da aynı şekilde yüksek oluyor..2 Lb lik Nitro-tech 110-120 ytl civarı satılıyor TR de...

BodyMaker
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen BodyMaker » Ağustos 22nd 2009, 09:07

merhaba,
ben de nitrotech kullaniyorum cok memnunum. yakinda bir arkadasima rica edip getirticem yurtdisindan. eger sizde isterseniz belki yardimci olabilirim. bana mail atabilirsiniz.
iyi sporlar...

Xeser
Üye
Üye

Mesajgönderen Xeser » Ağustos 23rd 2009, 14:14

Bende uzun süre muscletech hardcore kullandım. Aslında gayet iyi bir ürün ancak üzerinde yazanlara, yada arkasındaki resimlere inanma. Whey proteinden 24 kat daha güçlü olduğu ve 14 günde 3.8 kilo ( 8.4LBS ) kas vereceği yazıyor. Ama alakası yok.

Ben 2 ay boyunca kullnadım 4 kutu bitirdim, ve üzerinde "Maksimum Sonuç İçin şu şekilde kullanın" denilen şeyi harfiyen uyguladım ama 14 günde 4 kilo kas yapmadım ^^ Sadece ben değil benimle aynı şekilde kullanan 2 arkadaşım daha Vaat ettiği sonuçlara ulaşamdı. Ama yinede gayet iyi bir ürün tavsiye ederim.

Kullanıcı avatarı
Asil Çeçen
VIP
VIP

Mesajgönderen Asil Çeçen » Ağustos 23rd 2009, 15:52

14 günde değil 1 senede 4 kilo kas eklersen başarılısın demektir.Reklamlara inanmayın.

Animalize
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Animalize » Ağustos 29th 2009, 21:27

jiN yazdı:14 günde değil 1 senede 4 kilo kas eklersen başarılısın demektir.Reklamlara inanmayın.
katılıyorum

Ahura-Mazda
Üye
Üye

Mesajgönderen Ahura-Mazda » Ağustos 31st 2009, 15:34

selam ben vapor aplodan ve halo arasından ikisini kombine whey ile etmek istiyorum. bi hoca bana vapor ile aplodanı kombine et dedi. nette aplodanın balon olduğunu görüyorum sürekli ama haloyu çok övüyorlar. kullananlar ürün hakkında detaylı bilgi verebilir mi acaba

axiom
Üye
Üye

Mesajgönderen axiom » Ocak 28th 2010, 11:46

Arkadaslar nitrotech i whey protein gibi antreman once ve sonra kullanmak uygun olmazmi? sitede bir kac yerde gece yatmadan once alinmasi gerektigi yazilmis. Eger boyle ise antreman sonrasi bir de whey protein almamiz gerekecek.

“Muscletech” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir