Myo Fusion Performans gelişim ????

Moderatör: murat tahan

sinful89
Üye
Üye

Mesajgönderen sinful89 » Kasım 18th 2010, 01:06

gokhanaltintas yazdı:Bu arada Myofusion çok lezzetli bir ürün, spordan önce kullanınca sporu felan boşvermek gibi bir sakıncası var :)
,
Muz aromalısını aldım ben daha doğrusu sadece o vardı ondan mı bahsediyorsunuz ?

Kullanıcı avatarı
gokhanaltintas
Sponsor
Sponsor
İletişim:

Mesajgönderen gokhanaltintas » Kasım 18th 2010, 01:10

Bütün aromaları oldukça lezzetli, tabi spesifik bir tada antipatiniz yoksa... Mesela bir insan bir meyvenin tadını sevmez haliyle ürün ne kadar lezzetli olursa olsun o insan için hoş değildir...

sinful89
Üye
Üye

Mesajgönderen sinful89 » Kasım 18th 2010, 01:16

gokhanaltintas yazdı:Bütün aromaları oldukça lezzetli, tabi spesifik bir tada antipatiniz yoksa... Mesela bir insan bir meyvenin tadını sevmez haliyle ürün ne kadar lezzetli olursa olsun o insan için hoş değildir...

siz kullandınız mı bu ürünü ?Topaklanma yapıyor mu acaba gerçi bir yerde okumuştum topaklanma yapması çok kötü değilmiş topaklanma yapmaması için ekstra kimyasal katıyorlarmış.Peki antreman esnasında ne kadar bir performans artış olur bir bilginiz var mı bu konuda elbette herkeste farklı etkiyi yaoar ama ortalama birşey söyleyebilir misiniz?

Kullanıcı avatarı
gokhanaltintas
Sponsor
Sponsor
İletişim:

Mesajgönderen gokhanaltintas » Kasım 18th 2010, 01:29

Aldığınız ürünü merak edip denemediniz galiba...Ufak bir servis hazırlayıp deneyin.

Topaklanma yapması daha çok ürünü işleme teknolojisi ile ilgili. Her topaklanma yapan kötü yada yapmayan iyi anlamına gelmez.

Kimyasal katmak tam bilemiyorum ama bence proteinden başka materyaller kullanılanılan ( kalitesi düşük hammadde yada orjinal olmayan içine başka materyaller konulmuş ) bir ürün için söz konusudur herhalde. Suya karışsında foya meydana çıkmasın mantığı ile konulmuş olabilir.

Yoksa bu tarz büyük firma ürünleri bütün gelişmiş ülkelerde satışına izin verilen ürünlerdir, artık standart olmuş, kullanımına izin verilmiş, bütün işlenmiş gıda maddelerinde kullanılan gıda katkıları ile üretilirler.

sinful89
Üye
Üye

Mesajgönderen sinful89 » Kasım 18th 2010, 01:41

Bu ürünü daha bugun aldım bundan önce 1.8 kg nitrotech bide 900 gramlık gnc kullandım bu sefer de nitrotech alıcaktım ama bu sefer başka bir ürün kullanayım beğenmezsem nitroteche dönerim diye düşünüyorum gnc den çok bir performans alamadım bir de okuduğuma göre bu ürün %20 whey %80 kazein içeriyormuş bu bilgi hakkında bilginiz var mı bu gelişimi ne kadar etkiler acaba

anac10da
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen anac10da » Mayıs 16th 2011, 15:34

gokhanaltintas yazdı:Muscletech Nitrotech ve Myofusion farklı formülasyona sahip ürünler. Nitrotech performans artışı ve hacim kazanmada sanırım diğer proteinlerden epey üstün bir karışım. Çünkü içeriğinde kreatin ve taurine benzeri birçok ekstra bulunmakta.

Myofusion ise diğer standart proteinler gibi kreatin gibi ilaveler olmayan bir ürün. Standart proteinlerden farkı 3 farklı protein tipine sahip ve içeriğinde yağlanmayı önlemeye yönelik koyulmuş CLA. Hem antreman için whey hemde sontrası için uzun salınımlı proteinler ihtiva ediyor. Her iki üründe gelişime katkısı olabilecek güzel ürünler.

Nitrotech sadece antremana yönelik bir ürün. Myofusion ise hem antreman hem gece yatmadan önce hemde öğün aralarında kullanıma uygun. Yanına yaşınız uygunsa kreatin, taurine gibi ilaveler eklenerek daha etkili hale getirilebilir.

Nitrotech ise yanına gece kullanımına uygun bir protein ile takviye edilebilir.

Yani hedefe giden sadece bir yol yok farklı farklı birçok yol mevcut. Neticede bunlar beslenmenize ilave konsantre gıdalar. Hiçbirisi mucize değil sizin günlük beslenme ile eksik kalacak taraflarınızı tamamlıyor.

bu ürünün içeriğini okurken kac grm bcaa ve glutamin war göremedim bilen war mi???

Kullanıcı avatarı
fitness_tr
Üye
Üye

Mesajgönderen fitness_tr » Eylül 1st 2011, 01:37

sinful89 yazdı:Bu ürünü daha bugun aldım bundan önce 1.8 kg nitrotech bide 900 gramlık gnc kullandım bu sefer de nitrotech alıcaktım ama bu sefer başka bir ürün kullanayım beğenmezsem nitroteche dönerim diye düşünüyorum gnc den çok bir performans alamadım bir de okuduğuma göre bu ürün %20 whey %80 kazein içeriyormuş bu bilgi hakkında bilginiz var mı bu gelişimi ne kadar etkiler acaba

Bu ürün nitro-teche göre farklı bir kategoride.Çünkü bu ürün protein kompleksi bir üründür. Yani kazein,yumurta,whey protein,soya proteini v.s karışımlardan oluşmuştur. Öğünler arası tercih edilebilecek bir ürün. Etki bakımından beslenmen iyi ise etki görürsün.

Kullanıcı avatarı
gokhanaltintas
Sponsor
Sponsor
İletişim:

Mesajgönderen gokhanaltintas » Eylül 1st 2011, 20:51

Myofusion konusunda yanlış bir bilgilendirme olmuş. Myofusion antreman için üretilmiş whey ağırlıklı bir proteindir ( hatta hydrolize whey gibi en hızlı sindirilen whey çeşidini dahi ihtiva etmektedir ) ama sadece antreman değil sonrasında da kasları beslemeye devam etsin diye bir miktar kasein ve yumurta proteini de eklenmiştir. Soya proteini yoktur.

Kullanıcı avatarı
karataylan
Grafik
Grafik

Mesajgönderen karataylan » Ocak 4th 2012, 20:49

Ben de gaspari kullanıcısıyım son derece etkili bir ürün herkese tavsiye ediyorum.

“Gaspari Nutrition” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir