Optimum Whey protein tozu aldım.2nci ay

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
body37
Üye
Üye

Mesajgönderen body37 » Nisan 29th 2013, 08:51

Arkadaşım bence sen anlamamakta ısrar ediyorsun.
Protein kutusunu bitirdikten sonra şöyle oldum böyle oldum diyemez kimse,dememeli de zaten.

Eğer öyle olsaydı kimse yemek yemeye gerek duymaz,insanlık tüm ihtiyacını protein tozundan ve gainerlerden karşılardı.
Zayıf kalmak isteyen az kullanır,hacim almak isteyenler çok kullanırdı.

Buradaki çoğu insan zaten ana öğünlerini aksatmaz ,bu tozların,hapların vs.lerin takviye olduğunu bilir ve ona göre kullanır.

Sen kutu bittikten sonraki değişimi soruyorsun,arkadaşım bu ürün takviye zaten 2.kez söylüyorum bunu.Asıl öğünün yerine hiçbir zaman geçemez,sana değişim garantilemez.
Sen adam gibi beslenmediğin sürece istersen 10 kutu whey bitir,hiçbir gerçek değişim göremezsin,görsen bile onlar balondur,sahtedir bana göre.
Tozu bitirip bir kazanım elde edeceksin diye bir garanti de yok,bu tamamen senin bünyene ve asıl beslenmene kalmış birşey.

Günlük x1,5 yada x2 kaliteli proteinini alıyor musun,yağdan şekerden uzak duruyor musun,iyice dinleniyor musun bnlardan haber ver?

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Nisan 29th 2013, 09:06

OnurChi yazdı:
ergunoguzhan yazdı:Arkadaşım vücut geliştirmede kutuyu 'bitirmeden öncesi' 'bitirdikten sonrası' gibi durumlar yok ne yazık ki. Keşke olsa da protein tozunu alıp kullansak hemen 'lök' diye eklesek görüntümüze kası :) Yazından anladığım kadarıyla fit bir vücuda sahip olmak istiyorsun fakat fazla hacim istemiyorsun. Benim sana tavsiyem ise fazlaca hacim kazanman çünkü zayıf gözüktüğünü söyledin bu durumda senin parçalı bir vücudun olsa bile üstüne bir tişört giydiğin zaman yanında bodybuildingle hiç ilgilenmemiş adamlar senden daha hacimli duracaklar bu senin moralini bozacaktır. Bu yüzden öncelikle 'bulking' dediğimiz dönemi geçirmeni ardından da definasyon yapmanı tavsiye ediyorum. böylece hacimli vücudun ve parçalı kasların ile güzel bir vücuda kavuşabilirsin.

Arkadaşım dediklerimi yanlış anlamakta ısrar ediyorsunuz :)) ben diyorum ki burdakilerin kutuyu bitirdikten sonraki kendilerinde gördüğü değişim nedir diye siz anlıyorsunuz ki kutuyu bitirdikten sonra konuyu açan kişi Herkül olacağını sanıyor.

Önce bir düzgün okuyun.

Zayıf bir görüntüm var evet.Zaten Bulking döneminde olduğumu bir önceki başlıkta belirttim.Ama şu anda amacım 85 kilo değil 76 77 kilo.

Şuanki kilom 72 olduğundan protein tozunu alınabilecek supplementler arasında ilk sıraya koydum.Karbonhidrat da alabilirdim ama kilomun ideal kilonun 4 5 kilo aşağısında olduğum için Protein tozu daha mantıklı geldi.

Umarım başarılı bir sonuca kavuşurum azimle ve sabırla diyorum.

Bence sen anlamamakta ısrar ediyorsun.

Kimse sana bir kutu protein tozu kullandım şöyle oldu böyle oldu diyemez. Diyen olursa yanından koşarak uzaklaş.

OnurChi
Üye
Üye

Mesajgönderen OnurChi » Nisan 29th 2013, 19:16

body37 yazdı:Arkadaşım bence sen anlamamakta ısrar ediyorsun.
Protein kutusunu bitirdikten sonra şöyle oldum böyle oldum diyemez kimse,dememeli de zaten.

Eğer öyle olsaydı kimse yemek yemeye gerek duymaz,insanlık tüm ihtiyacını protein tozundan ve gainerlerden karşılardı.
Zayıf kalmak isteyen az kullanır,hacim almak isteyenler çok kullanırdı.

Buradaki çoğu insan zaten ana öğünlerini aksatmaz ,bu tozların,hapların vs.lerin takviye olduğunu bilir ve ona göre kullanır.

Sen kutu bittikten sonraki değişimi soruyorsun,arkadaşım bu ürün takviye zaten 2.kez söylüyorum bunu.Asıl öğünün yerine hiçbir zaman geçemez,sana değişim garantilemez.
Sen adam gibi beslenmediğin sürece istersen 10 kutu whey bitir,hiçbir gerçek değişim göremezsin,görsen bile onlar balondur,sahtedir bana göre.
Tozu bitirip bir kazanım elde edeceksin diye bir garanti de yok,bu tamamen senin bünyene ve asıl beslenmene kalmış birşey.

Günlük x1,5 yada x2 kaliteli proteinini alıyor musun,yağdan şekerden uzak duruyor musun,iyice dinleniyor musun bnlardan haber ver?

Çok basit bir süali nerelere taşıdınız helal.

Ya kısaca "evet az da olsa işime yaradı" yada "hayır beslenmem güzeldi ama tozun bana etkisi pek olmadı" tarzında cevaplarda verebilirdiniz.

Ben insanların değişimlerini merak ettim sadece.Siz hala diyorsunuz ki protein tozunu bitirdikten sonra şöyle oldum dememeli insan.Yav bende zaten protein tozunu bitirenlerden öyle bir cevap istemiyorum ki.

Neyse konuyu tartışma halinde yürütmesek diyorum ?

Ben sorunun abartılmaması gerektiğini düşünüyorum.Galeyana gelmeye gerek yok.

Kullanıcı avatarı
ahmet canaydin
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ahmet canaydin » Mayıs 9th 2013, 09:05

OnurChi

ben anladım seni, kaliteli whey protein tozu ne zaman kullansam mutlaka gelişmemde faydasını hissederim

“Optimum Nutrition” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir