Universal ANIMAL PAK

Moderatör: murat tahan

Sizce?

iyi
19
95%
orta
0
Oy yok
kotu
1
5%

Toplam oy: 20

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Ekim 30th 2011, 22:49

ben herzaman ogrencilerime ayri olarak kendilerine gerekli vitaminleri almalarini oneririm bunlari onlarin vucut yapilarive ihtiyaclarina gore belirlerim ve bir markada israrci olurum onu burda yazmiycam yonlendirme yapmamak icin .Ancak multivitamin alirim hepsi bir arada kolaylik bana diye dusunenler icin animalpak iyi bir secim oranlar bir vucutcunun ihtiyacina gore hazirlanmis diger raflarda satilan multivitaminlerle karsilasstirildiginda zenginligi ortaya cikiyor.

Kullanıcı avatarı
umur35
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen umur35 » Ekim 30th 2011, 23:27

Edip Toçsoy yazdı:ben herzaman ogrencilerime ayri olarak kendilerine gerekli vitaminleri almalarini oneririm bunlari onlarin vucut yapilarive ihtiyaclarina gore belirlerim.

Bunu biraz açar mısın edip abi?

1- Neyi nasıl anlıyorsun kişi üzerinde, neye göre ve hangi durumda x hangi durumda y vitaminini öneriyorsun vs?

2- Genel olarak hangi vitaminleri/mineralleri tavsiye ediyorsun daha çok?

Bizde kendimize çıkarımlar yapabiliriz eğer açarsan.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Ekim 30th 2011, 23:44

umur guzel soru cok detaya inmeden aciklamaya calisicam

ogrencimin amaci hacimse kilo vermeyse vb isteklerine gore degerledirme yaparim ama en onemlisi ona verdigim beslenme diyetindeki uygulayacagi gunluk kazanimlarinin hesabi onem arzeder buna gore eksik hissettigim vitamin ve mineralleri tespit ederim ve ona gore vitaminlerini seceriz.Bazi ozel urunlerde ileri duzey vucut calisanlar icin oneririm.

Kalori yag karbonhidrat protein tuketimi burda gene cok hassas olacaktir secimler icin.

Burda puf noktasi kesinlikle dogal beslenmesini baz almaktir dogal beslenmede eksik kalinan yerleri doldurmak ilk dusuncemdir.

Metabolizma ve genetik ozellikler belkide en onemlisi vucut tipi gene bazi vitamin ve minerallerde kisiye ozel kullanim gerektirir.

Bazi vitaminleri mineraller mevsimlere gore bol bulunan meyve sebzelerin cok tuketimi ve ya tersi az tuketimi durumunda degerleri tekrar gozden gecirir duzenlerim.

Ozel bir rahatsizligi veya genetik bir hastalik gecmis varsa degerlerde hassasiyet onemlidir hatta bazi vitaminleri diyetine dahil etmem.

yarismaci hazirliyorsam is cok daha tekniktir.

favori vitaminlerim soruyorsan b12 b6 c d e B1 b2 b3 ve a dir

favori minerallerim potasyum cinko magnezyum kalsiyum krom sodyum fosfor demir vanadyum ve bakirdir.

tiskelet
BANLANDI

Mesajgönderen tiskelet » Ekim 31st 2011, 14:12

Edip abinin tavsiyesi ile vitamin takviyesine başladım. Öyle bir ayarlama yaptı ki, idrar renginde en ufak bir değişme olmadı. Demek ki gizliden gizliye vücudun ihtiyacı varmış..

Hazır Edip abi eskisi gibi aktif iken, ne kadar soru varsa sorun, bunaltın, rahat bırakmayın : )

Kullanıcı avatarı
umur35
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen umur35 » Ekim 31st 2011, 16:40

Edip Toçsoy yazdı:umur guzel soru cok detaya inmeden aciklamaya calisicam

ogrencimin amaci hacimse kilo vermeyse vb isteklerine gore degerledirme yaparim ama en onemlisi ona verdigim beslenme diyetindeki uygulayacagi gunluk kazanimlarinin hesabi onem arzeder buna gore eksik hissettigim vitamin ve mineralleri tespit ederim ve ona gore vitaminlerini seceriz.Bazi ozel urunlerde ileri duzey vucut calisanlar icin oneririm.

Kalori yag karbonhidrat protein tuketimi burda gene cok hassas olacaktir secimler icin.

Burda puf noktasi kesinlikle dogal beslenmesini baz almaktir dogal beslenmede eksik kalinan yerleri doldurmak ilk dusuncemdir.

Metabolizma ve genetik ozellikler belkide en onemlisi vucut tipi gene bazi vitamin ve minerallerde kisiye ozel kullanim gerektirir.

Bazi vitaminleri mineraller mevsimlere gore bol bulunan meyve sebzelerin cok tuketimi ve ya tersi az tuketimi durumunda degerleri tekrar gozden gecirir duzenlerim.

Ozel bir rahatsizligi veya genetik bir hastalik gecmis varsa degerlerde hassasiyet onemlidir hatta bazi vitaminleri diyetine dahil etmem.

yarismaci hazirliyorsam is cok daha tekniktir.

favori vitaminlerim soruyorsan b12 b6 c d e B1 b2 b3 ve a dir

favori minerallerim potasyum cinko magnezyum kalsiyum krom sodyum fosfor demir vanadyum ve bakirdir.

Açıklama için teşekkürler edip abi, tüm sorularımı cevaplamışsın.

Kullanıcı avatarı
themaninblack
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen themaninblack » Ekim 31st 2011, 20:48

Bu arkadasi off gunlerde kullaniyor muyuz?

Kullanıcı avatarı
ahmet canaydin
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ahmet canaydin » Ekim 31st 2011, 23:10

vitamin veya supplement alımının her gün olması önemli alıyoruz tabiki

Kullanıcı avatarı
themaninblack
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen themaninblack » Kasım 15th 2011, 08:35

desperados yazdı:içimi zor olsada

valla ben iciminde hicbir zorluk yasamiyorum.
normalde iki seferde iciyordum.
bugun tek yudumda sadece 1 tane ufak yuvarlak disinda zorlanmadan yuttum.
yarin o da digerleriyle beraber mideye iner muhtelemen. :)

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Kasım 16th 2011, 11:19

bana gereksiz geliyor animal pak ne yalan söyleyeyim...

Kullanıcı avatarı
Juniorarnold
VIP
VIP

Mesajgönderen Juniorarnold » Mart 4th 2012, 19:02

Herkes haslama sebze icinde yuzmuyor sizin gibi trust :)

“Universal Nutrition” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir