Animal cuts deneyimleri

Moderatör: murat tahan

tarık_bugra
Yeni Üye
Yeni Üye

Animal cuts deneyimleri

Mesajgönderen tarık_bugra » Ocak 16th 2013, 15:25

Selamlar arkadaşlar animal cuts kullanım deneyimlerini paylaşırsanız sevinirim ne gibi şikayetleriniz oldu ne gibi artıları oldu forumda kapsamlı bir cevap bulamadım ben ilk defa termojenik yağ yakıcı kullandım , ilk paket aç karnına 2. paket 5saat sonra alıyorum ,spora gidecegim günler 17:00 geçmiycek şekilde spora katkısı olsun diye az geç alıyorum diyet de yapıyorum.

1. gün kullanım ilk paket de sabah uyku sersemligi kalmadı kendime geldim uyku falan yalan oldu :) ikinci paketten sonra bir menopoza girmiş teyze hesabı yanmaya başladım :D saat 19:00 gibi yürüyüş yaptık 45dk -60dk civarı baya boncuk boncuk terledim nabız yükseldi ,sanki biri gögüs kafesime oturmuş gibi , inceden baş dönmesi montu falan cıkardım kendime geldim gecerken eczaneden tansiyon ölçtürdüm normal çıktı

siz kullanan arkadaşların bu tarz şikayetleri oldumu baş ,dönmesi ,nabız yükselmesi gibi sanırım bu tarz ilaçlar yapıyor :-o

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Ocak 16th 2013, 18:55

yapar abisi.... en güzeli ağırlık ve hit ile metabolizmayı hızlandırıp proteini bol tüketmek

tarık_bugra
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen tarık_bugra » Ocak 16th 2013, 22:40

87 den 83 oldum bakalım 2ay kilo veremedim animal cuts aldım zayıflama durunca telaşla birlikde.... 75e kadar düşeyim şu buz dagının görünen kısmı yaglar gitse az daha 2 aya protein oranını kilomun 2katına çıkarıcam ozaman... şu azim kırılması olmasa birde

Kullanıcı avatarı
ARMER
VIP
VIP

Mesajgönderen ARMER » Ocak 17th 2013, 07:48

azim kırılmasından bahsediyorsan bence bu kadar uğraşmana gerek yok şimdiden bırak bu işi derim...boşu boşuna kendini yorma....

tarık_bugra
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen tarık_bugra » Ocak 17th 2013, 08:51

Azim kırılması Olmayan sektör iş , spor dalı eglence var mı ki elbet herkez azim kırılması heves kırılması yaptıgı olmamaya başlayınca moral bozulması başlar her yerde çıkacak bir sorun bence :)

“Universal Nutrition” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir