MARANKI

Vücut geliştirme sporun dan tamamen ilgisiz diğer konuları burada yazabilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Centurion
Üye
Üye

Mesajgönderen Centurion » Şubat 4th 2011, 21:46

Konu nerden nereye gelmiş bizde ağzımıza geleni yazalım mı buraya yoksa bir yönetici müdahale edermi ?

Kullanıcı avatarı
çaylak15
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen çaylak15 » Şubat 4th 2011, 22:55

Centurion yazdı:Konu nerden nereye gelmiş bizde ağzımıza geleni yazalım mı buraya yoksa bir yönetici müdahale edermi ?

zaten forumda bi gariplik var .d ne zaman başlık açılsa maximum 3 mesaj başlıkla alakalı .d

Kullanıcı avatarı
Centurion
Üye
Üye

Mesajgönderen Centurion » Şubat 4th 2011, 22:58

bir yönetici gelip bu konuyu kapatmazsa ne anaları kalıcak ne avratları burası Atatürke hakaret etme yeri değil...

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Şubat 4th 2011, 23:49

Centurion ATATURKE HAKARET BU SITEDE AFFEDILMEZ ben arka sayfalara baktım ama goremedım lutfen bana buraya kopyalarmısın lınkı ve hakaret eden sahsı anında banlarım.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Şubat 5th 2011, 00:25

iki kisinin bakabildigim mesajlarina baktigimda imali mesajlar gordum ve uyari verdim ikisine ancak acik hakaret iceren mesajlar varsa bunlari link olarak veya mavi kartkullanarak bana bildirin...Gregi mutlaka yapilicaktir.

mesajlardan rahatsiz olan uyeler bu mesajlari kendileri muhatap olmadan mavi kart yoluyla bana bildirsinler bunlar incelenir ve geregi yapilir sizler muhatap olmayin tsk iyi forumlar.

Not : Ataturk veya kisilere hakaret iceren mesajlar tarafimca bundan sonra cok detayli incelenecektir.

Kimseyi bu forumda zorla tutmuyoruz bu sekilde sitenin deger verdigi kisi kurum ve olaylara hakaret edenler kendilerine baska bir platform bulsunlar.

Kullanıcı avatarı
misericordia
VIP
VIP

Mesajgönderen misericordia » Şubat 5th 2011, 01:58

Bu konuda herhangi bir şekilde fikir belirtme hakkımız var mı? yoksa herkes fikirlerini kendine saklasın, bu konularda konuşmak yassah mı?

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Şubat 5th 2011, 11:37

Arkadaşlar bu ülkede düşünce özgürlüğü var diyenler nerede ? Ben de düşünce özgürlüğümü kullanıyorum kimseyi zorla sevmek zorunda değilim.
Tamam Atatürk' e saygım sonsuz başarılı bir komutan ve askermiş. Hepsi bukadar fazlasını benden beklemeyin zoruna giden varsa benimle selamı sabahı tamemen kesebilir...

Ben kimsenin önderine hakaret etmedim. Benim önderim bellidir.

Benim komünist , faşist veya ateist olan birçok arkadaşım var hiçbiriyle problem yaşamıyorum. Benim yolum bellidir.

Kullanıcı avatarı
Murat Vatandaş
VIP
VIP

Mesajgönderen Murat Vatandaş » Şubat 5th 2011, 11:59

Serhat'ın istediğini sevip-sevmeme özgürlüğüne katılıyorum. Hani, sevmezsen de saygı duy demeyeceğim. Kimseye zorla saygı beslenemez zaten.
Atatürk'e veya başka bir şahsa hakaret olduğu an her şeyden çnce üzülüyorum. Niye adam gibi tartışamıyoruz diye. Arkadaşlar, şahısları değil, olayları tartışalım. Kimseye saldırmak, sonra da savunmak durumunda kalmayız o zaman.
Bu başlık altında Ahmet Maranki konuşulsun, çok zor değil. Kuantum arınmadan kozmik spordan bahsedelim. Söz konusu kavramlar ne kadar anlamlı-anlamsız onu tartışalım.

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Şubat 5th 2011, 12:03

Bukadar basit Murat Hocam. Ama ben uyarı almışım görüldüğü üzere... Sevmediğim halde yine de birşey demiyorum çünkü bir yararı dokunmuş ülkem adına.

Hakaret etmiyorum kimseye.............

Kullanıcı avatarı
MerTeCH
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen MerTeCH » Şubat 5th 2011, 12:55

kimse kimseyi sewmek zorunda değil, hakaret etmedikçe fikirlerini söylemekte özgürdür. zaten başımıza ne geldiyse bu özgürlüğü kabul edemeyişimizden geldi. artık bazı şeyleri kabullenmenin zamanı geldi de geçiyo, bu özgürlüğü hazmetmek lazım. ama işin içine hakaret girerse tamamıyla değişir olay. burada esas uyarı bence "baş harfi a son harfi k mi" , "tehlikeli sularda yüzüyorsun" gibi sözler söyleyip, tartışmayı başka yere çekmeye, duygusal yönü ağır bir konuya çekp tahrik edici bir boyut kazandırmaya çalışan arkadaşlara verilmeli. (sadece şahsi kanaatim).

“Serbest” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir