üyelerin dövmeleri

Vücut geliştirme sporun dan tamamen ilgisiz diğer konuları burada yazabilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

üyelerin dövmeleri

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Ağustos 8th 2012, 21:46

sahip olduğunuz dövmeleri bu başlıkta paylaşabilirsiniz.

amaç dövmeyi övmek, yermek, tartışmak değildir.

FOTOĞRAF paylaşmak için ;

www.hizliresim.com 'a fotoğraflarınızı ekleyip linki burada paylaşmanız yeterli.

BilgisizBilge
Üye
Üye

Mesajgönderen BilgisizBilge » Ağustos 8th 2012, 22:15

ne kadar saçma bir başlık."üyelerin dövmeleri" www.dövmeresimleri.com tarzı bi sitede olsak neyse siteye iyi bakıp öyle başlık aç bence.sanki ülkede herkeste dövme var,bu sitedekilerin dövmeleride olcak,bide burda paylaşcak,te allam ya

Fero1903
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Fero1903 » Ağustos 8th 2012, 22:49

bence güzel bir konu dövmesi olan ve yenisini yaptırıcak biri olarak burda vucudunu güzelce yapmş bide dövme yaptrmş arkadaşlardan fikir alablrz

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Ağustos 8th 2012, 23:20

BilgisizBilge yazdı:ne kadar saçma bir başlık."üyelerin dövmeleri" www.dövmeresimleri.com tarzı bi sitede olsak neyse siteye iyi bakıp öyle başlık aç bence.sanki ülkede herkeste dövme var,bu sitedekilerin dövmeleride olcak,bide burda paylaşcak,te allam ya

sevgili bilgesiz bilge, darılmayın ama söylediğiniz şeyleri ciddiye almadım açıkçası. dövme konusu zira yanlış anlaşılmış bir konudur. sizin tarafınızdan da sanırım böyle.

Başlığa gelince de, Bölüm ana başlığına baktığında zaten "serbest" olduğunu göreceksinizdir. bunun ne anlama geldiğini de zannederim algılama ve gözlemleme yetisine sahipsinizdir.

fero'nun dediği gibi fikir alışverişi yapabileceğimiz her konuda konuşabiliriz. Zira burası "serbest" bölge.

Bilgesiz bilge , Bu tartıştığımız konu burada kapanmıştır benim için. diyeceğiniz özel bir şey olursa özel mesajla belli sınırlar dahilinde anlaşabiliriz.

fero1903 yükle bakalım görelim hadi ne varmış :)

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Ağustos 8th 2012, 23:41

arda dövmelerin güzel, paylaşmak için zaman geçmesini bekliyorum biraz paylaşılsın :)

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Ağustos 8th 2012, 23:44

pm bak o zaman hadi :)

Kullanıcı avatarı
Alhan
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Alhan » Ağustos 8th 2012, 23:48

ne yazıyo omsuzda ben okuyamıyorum onıu

“Serbest” sayfasına dön