Bugünün ve Yarının Parlayan İşi: Java ile Mobil Aplikasyonları Oluşturma

Vücut geliştirme sporun dan tamamen ilgisiz diğer konuları burada yazabilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

DenizTendik
Üye
Üye

Mesajgönderen DenizTendik » Haziran 4th 2016, 17:32

Cep telefonları, saat, tablet gibi aletlerin gelişimi “mobil uygulamalar” adında yeni bir yazılım sahası oluşturmuştur. Klasik desktop yazılım geliştirme aşamalarından çeşitli olan aşamalar
barındıran mobil aplikasyonlar için en büyük sıkıntı, alanında uzman mobil yazılımcı açığıdır.

Java ile Akıllı Telefon Yazılımları Meydana Getirme

Bilginin yükselerek evrenselleştiği bir zamanda yaşıyoruz. Hızla taşınabilen ve mobil hale gelebilen veriler aynı zamanda farklı şekillerde karşımıza çıkmakta. Bir şirketin resmi web adresi durağan diyebileceğimiz datalarını paylaşabilirken mobil yazılımları sayesinde kullanıcısını harekete geçirici, satın almayı teşvik edici bilgilerini mobil uygulamalar ile kullanıma sunuyor.
Mobil teknolojilerinin günlük yaşama süratle ve etkileyici bir biçimde girmesi ve günlük hayatın bir öğesi haline gelmesi, bu sektörün hızla gelişmesini de berabderinde getiriyor ve ilgiyi de devamlı kılıyor.
Mobil Uygulama Dünyası

Günümüzün devamlı ilerleyen, dinamik taşınabilir cihaz dünyasında akıllı telefonlar, tablet, akıllı saat ve birçok yeni teknoloji ile uygulama yazma konusunda uzman developer ihtiyacı da büyüyen sektör ile eş güdümlü olarak artmakta. Android ve IOS işletim sistemi kullanan teknolojilerin ve bunların kullanıcılarının sayısındaki artış oldukça yüksek.
Taşınabilir programları teknoloji sahasında pek çok kuralın baştan yazılmasına sebep oldu. Akıllı telefon ve tablet kullanımı hem gündelik hayatta hem de çalışma hayatında çok yüksek oranlara çıktı.
Giderek artan Taşınabilir uygulamaları dünyasında %81’lik pazar payı ile Android işletim sistemi en yüksek kullanım orana sahip.
Java ile Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimleri
Telefon aplikasyonları geliştirme profesyoneli olmak için iyi bir eğitim almak gerekmekte. Bunun için programlama sahasına ilgi duymak, mobil uygulamaları geliştirmek için hevesli olmak son derece önemlidir.
Veri Akademi’nin düzenlemiş olduğu; [url=http://veriakademi.com/java-egitimi][b] Java Eğitim[/b][/url] çağımızın ve ileriki senelerin mesleği olan Smart phone uygulamaları geliştiriciler yetiştirmektedir.
[url=http://veriakademi.com/ios-iphone-uygulama-gelistirme-kursu][b] iOS uygulama yapma Eğitimleri [/b][/url] amacı, değişime ayak uydurmak isteyen ve mobil uygulamalar geliştirmek isteyen kişilerin uzman mobil yazılımcı olarak sektöre kazandırmaktır.
Siz de IOS, Android, Windows ve diğer uygulamaları geliştirmek, çağımızın en önemli mesleklerinden birini icra etmek istiyorsanız [url=http://veriakademi.com/][b] Kaynaktan [/b][/url] ile iletişime geçebilir ve özgün eğitimler ile kısa sürede hayalinizdeki mesleğe sahip olabilirsiniz.

“Serbest” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir