!!! Online Olanlar Burda Muhabbet Ediyor !!!

Vücut geliştirme sporun dan tamamen ilgisiz diğer konuları burada yazabilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Nisan 19th 2013, 23:07

Yeni vizyona giren filmler ile ilgili bir başlık yok ama böyle bir başlığın faydalı olacağını düşünüyorum. Bu kategoriye açabilirsin:

http://www.vucutcu.com/forum3/viewforum.php?f=140

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Nisan 19th 2013, 23:09

Ben de bu gece Hobbit'i izleyeceğim bakalım nasılmış. Kitabını ortaokula giderken okumuştum ve Yüzüklerin Efendisi üçlemesinden daha çok beğenmiştim.

Kullanıcı avatarı
CagKah
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen CagKah » Nisan 19th 2013, 23:15

Ben sinema da izleme fırsatı bulamamıştım. İnternetten izledim. Efektlere, görselliğe çok takılırsanız zevk vermez. Kötü anlamda söylemiyorum. Bazı yerlerinde ''görüntüye bak çok hiç gerçekçi değil'' dedim ama bu Yüzüklerin Efendisi gerçeğini değiştirmez. Üçlemesindeki başarıyı yakalar mı bilemiyorum.

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Nisan 20th 2013, 00:09

Bakmadım ama hasılat Yüzüklerin Efendisinden pek aşağı kalmaz bir kere FRP seven herkes(gerçi benim gibi FRP hastası olup zamansızlıktan fırsat bulamayanlar da olabiliyor) sinemada izler, ayrıca popüler bir kitap olduğu için de çok izleyen olur. Aslında ben sinema konusunda biraz eski kafalıyım, efektlerden daha çok ilgileniyorum konu ile mesela bilim kurgu hastası olmama rağmen bilim kurgu filmlerinde bile efektlerden çok konuyla ilgileniyorum. Şimdi izleyeceğim filmi bakalım nasıl.

sebastian
VIP
VIP

Mesajgönderen sebastian » Nisan 20th 2013, 00:46

Muhammet sağol dostum, bir ara san danışırım müsadenle, google konusunu...

İlter hobbit benim çok hoşuma gitti eminim sende beğeneceksin ama öyle bir filmi keşke 3d sinemada izleme imkanın olsaydı..2.c,s,de çekilecek acaba 3. sü olacak mı?
Ben sinema yerine yüzde 90 evde izlerim ancak Avatar gibi bir filmi 3 d izlemediğim için kendimi affetmeyeceğim :)

Çanakkale yolun sonu; açıkçası bir Türk filmi olarak beğendim sahneleri falan güzeldi; yanlız kapıdaki düşmandan ve savaş kardeşliği isimli filmden araklamalar yapıldığı açık genede duygulandım izleyin derim..

my way; kore asavaş filmi hayatımda izlediğim en güzel ve farklı savaş filmelrinden biri japon,Alman, Rus cephelerindende bakış açısı sunması ve inanılmaz savaş sahneleriyle görsel şölendi..

Oblivion ve devlerle ilgili bir film var şu an sinemalarda merak ettiğim filmler..
sırada sanırım izleyeceğim film olarak hükümet kadın var...

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Nisan 20th 2013, 01:38

sebastian yazdı:Muhammet sağol dostum, bir ara san danışırım müsadenle, google konusunu...

İlter hobbit benim çok hoşuma gitti eminim sende beğeneceksin ama öyle bir filmi keşke 3d sinemada izleme imkanın olsaydı..2.c,s,de çekilecek acaba 3. sü olacak mı?
Ben sinema yerine yüzde 90 evde izlerim ancak Avatar gibi bir filmi 3 d izlemediğim için kendimi affetmeyeceğim :)

Çanakkale yolun sonu; açıkçası bir Türk filmi olarak beğendim sahneleri falan güzeldi; yanlız kapıdaki düşmandan ve savaş kardeşliği isimli filmden araklamalar yapıldığı açık genede duygulandım izleyin derim..

my way; kore asavaş filmi hayatımda izlediğim en güzel ve farklı savaş filmelrinden biri japon,Alman, Rus cephelerindende bakış açısı sunması ve inanılmaz savaş sahneleriyle görsel şölendi..

Oblivion ve devlerle ilgili bir film var şu an sinemalarda merak ettiğim filmler..
sırada sanırım izleyeceğim film olarak hükümet kadın var...

Şimdilik filmin ilk bir saati gayet güzel gidiyor.

Kitap tek kitap ama film üçleme olacak diye biliyorum ben ve malesef 2. film ben askerdeyken vizyona girecek galiba.(Ağustosta askere gitmeyi düşünüyorum)

Kullanıcı avatarı
CagKah
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen CagKah » Nisan 20th 2013, 17:18

İlter Bey yeni açmış oldugum vizyona giren filmler bölümündeki videoları düzeltebilir misiniz?

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Nisan 20th 2013, 17:37

Düzelttim.

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Nisan 21st 2013, 22:22

Hobbite sinemada gittim çıktığı gün. Yüzüklerin efendisi fanı olarak çok beğendim her türlü ; )

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Nisan 22nd 2013, 07:57

Filmi ben de beğendim. Kitabı çok eskiden okuduğum için bazı yerleri unutmuşum :)

“Serbest” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir