Twinlab % 100 Whey Protein Fuel

Moderatör: murat tahan

Sizce?

iyi
89
15%
orta
499
82%
kotu
23
4%

Toplam oy: 611

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Ekim 26th 2011, 16:39

umur35 yazdı:
desperados yazdı:o complex olucaktı pardon

Yine anlamadım demek istediğini ama net olarak söylemek gerekirse ürün karışık kompleks filan değil tamamen whey.

cuneytust yazdı:sadece yarışma hazırlıklarında suplement kullanırım....off sezonda ki 8 yıldır off sezondayım kullanacaksam nano vapor kullanırım sadece...
yarışma hazırlıklarında favori suplementlerim...twin lab amino fuel,whey protein,l-glutamine,bcaa..

Cuneytust hocam üstte alıntıladığım mesajında anlamadığım bir nokta var hazır burada görmüşken sorayım;
Twinlab amino fuel tamam fakat whey ve diğerleride mi twinlab'dan?
Yani konusunda bulunduğumuz twinlab whey hakkında görüşün nedir?

eğer illaki suplement kullanacaksanız kaliteli güvenilir markaları seçin...twin lab ın whey proteinini kullanmadım ama kaliteli ürün genelde optimum whey yada inko kullanırım ben...

Kullanıcı avatarı
gokhanaltintas
Sponsor
Sponsor
İletişim:

Mesajgönderen gokhanaltintas » Ekim 26th 2011, 17:46

Twinlab bu işe ilk başlayan köklü-kaliteli firmalardandır... Birçok profesyonel ve olimpik sporcu Twinlab ürünlerini tercih etmektedir...

Kullanıcı avatarı
castro
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen castro » Ekim 26th 2011, 18:40

bence diğer ürünleri de yorumlamak lazım.

Kullanıcı avatarı
umur35
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen umur35 » Ekim 26th 2011, 19:10

cuneytust yazdı:eğer illaki suplement kullanacaksanız kaliteli güvenilir markaları seçin...twin lab ın whey proteinini kullanmadım ama kaliteli ürün genelde optimum whey yada inko kullanırım ben...

Açıklama için teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
ahmet canaydin
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ahmet canaydin » Ekim 26th 2011, 22:26

inko ile ilgili iyi tecrübelerim yok, piyasada bu kadar kaliteli ürün varken ve onun üstündeyken artık kullanmam.

Twinlab gelince bence oldukça başarılı bundan önceki kullandığım optimum dan fazlası var azı yok bence, tavsiye ederim.

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Şubat 24th 2012, 17:37

kullanana arkadaşlar,kapağı açtıktan sonra herhangi bir koruyucu daha çıkıyor mu,yoksa kapağı açar açmaz kutu açılmış mı oluyor?

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Şubat 24th 2012, 17:41

özellikle Gökhan ALTINTAŞ beye sorayım,bugün bir adet aldım,fakat ilginç,kutunun üzerinde %100 yazan yer twl yazısı ile kapatılmış,fuel yazısı da kapatılmış,bunu anlayamadım neden olabilir ki??

Kullanıcı avatarı
umur35
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen umur35 » Şubat 24th 2012, 18:03

Servet abi yeni mevzuata göre neredeyse tüm ürünlerde bu kapatma olayı var bir süredir.
%100, fuel, mass, No1 vs şu an aklıma gelen yasaklı kelimeler.
Hatta Twinlab'ın türkiye ambalajı ve yurtdışı ambalajı farklıdır ben bizzat araştırdım, mevzuat yüzünden daha uygun bir ambalajı var Türkiye'de.

Ürünün kapağını açınca altından koruyucu karton çıkması lazım yapışık bir şekilde, bende öyleydi.
Ürüne gelirsek vanilyalısını kullandım tadı, kokusu ve karışımı gerçekten harikaydı.

Bu arada bende şu an Ultimate prostar var, onda da %100 ibaresi kapatılmış.
Sanıyorum bu yasaklı kelimeler hakkında tam listeyi Gökhan Bey verir, benim aklıma gelmeyen birkaç kelime daha var.

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Şubat 24th 2012, 18:26

kardeşim teşekkürler verdiğin bilgi için,koruyucu karton kapağa yapışık şekilde demi?

Kullanıcı avatarı
gokhanaltintas
Sponsor
Sponsor
İletişim:

Mesajgönderen gokhanaltintas » Şubat 24th 2012, 22:46

Mahsurlu görülen yazı ve şekiller kapattırılıyor...Her gelen partide değişebiliyor...Tam olarak kıstas nedir bende çok iyi bilmiyorum...Şöyle yapar böyle yapar, şunun içindir bunun içindir gibi açıklamalar ve imalar yasak bildiğim kadarıyla...
Kapak açıldıktan sonra kutu ağzındaki jelatin taşıma esnasında genelde hasar görüyor kargoda. Yarım kalkıyor yada çok büyük sarsıntı olduysa kapak altına bile yapışabiliyor. Bu normal bir durum, protein tozu nem almadığı sürece sorun yok kutular zaten vakumlu ürünler değil.

“Twinlab” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir