LIVE OR DIE !

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Mustafa Yazicioglu
Üye
Üye
İletişim:

LIVE OR DIE !

Mesajgönderen Mustafa Yazicioglu » Haziran 5th 2014, 02:23

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba,

Yaklaşık 4 aydır stüdyoda yoğun mesai harcadığımız, Alpha Pro Nutrition ve RX Muscle'ın kısmi sponsorluğunu üstlendiği, "LIVE OR DIE" adlı albümü tamamladık. Müizklerin tamamı yine bana ait, daha önceki albümlerden çok beğenilen bir kaç müziği de ekleyerek 32 adet track koyduk albüme. Album mp3 değil audio formatındadır. Önizlemesini dinlemek için link;

https://www.youtube.com/watch?v=TffObv20aTE

Umarım keyif alırsınız dostlar.

Bu arada yeri gelmişken bildirmek isterim ki, teknik bir aksaklık yüzünden youtube sayfamı değiştirmek durumunda kalmıştım. Yeni sayfam artık aktiftir. Bu günlerde çekimlerini yapmaya başladığımız, "Makin Score For A Visual" adlı belgesel dizisine başladım. Kendi stüdyomda yaptığımız bu çekimlerde, film ve reklam müzikleri (ki bir çoğu sporcu ürünleri ve reklamları) yapım aşamalarını İngilizce olarak, Türkçe altyazı ile anlatıyorum. Çekimlerin 2. gününi de bugün tamamaldık ve oldukça keyifli geçti. Görsel bir yapım için müzik besteleme süreci, orkestrasyon, beat design vs gibi bir çok farklı konuya değiniyorum. Dizinin tamamını youtube sayfamda yayınlamaya başlıyorum bir kaç hafta sonra. Spor ve müzikle alakalı olan herkesi yeni youtube sayfama beklerim. Tabi bunun yanında, çalışmalarına müziklerimle katıldığım yine pek çok sporcu ve ürün ile ilgili videolar yayınlamaya devam edeceğim.

www.youtube.com/MustafaYaziciogluTv

Herkese sevgiler, selamlar.

Mustafa[video width=350 height=350]https://www.youtube.com/watch?v=TffObv20aTE[/video]

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Haziran 5th 2014, 10:36

Severek dinliyoruz... :P

Onur Atakan Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Onur Atakan Doğan » Haziran 5th 2014, 18:56

müzikler başarılı fakat tarzım değil benim değişik yapım var idmanlarda Barış Manço Cem Karaca dinlemeyi seviyorum :)

“Müzik” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir