Marilyn manson - tainted love

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
murat tahan
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen murat tahan » Temmuz 9th 2007, 16:43

Müslüm ve bu adamın karşılaştırması yanlış olmuş bu adam sahnede kendini jiletler ama müslümün fanları kendini jiletler arada fark var. 8-)

MrRebel
Üye
Üye
İletişim:

Mesajgönderen MrRebel » Ağustos 7th 2013, 13:11

Marilyn Manson çok duygusal farklı ve enteresan bir sanatçıdır, Amerika'da birçok eyalete giriş yasağı vardır , bu adamın yaptığı sanatı seviyorum ben tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz :)
Ha Türkiye'deki konserine geleceksek belkide en ölü konseri olmuştur malum bizim buralarda dinleyen çoktur belki ama şarkılara eşlik edecek potansiyel yoktur :)
Konserine ben gidememiştim , birdaha geleceğini de düşünmüyorum :)

Ha birde bu adamı tartışmaya başlasak bu konu bayağı uzar :)

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Ağustos 7th 2013, 13:28

Marilyn Manson'u çok severim, özellikle Antichrist Superstar albümü favorimdir gerçi The Golden Age of Grotesque dışındaki bütün albümlerini seviyorum, nedense bu albümünü pek beğenmemiştim. Başlıkta adı geçen şarkıyı da pek sevmiyorum. Ayrıca adamın çoğu albümünü çıktığı sene dinleme fırsatım olduğu için kendimi şanslı sayıyorum :)

MrRebel
Üye
Üye
İletişim:

Mesajgönderen MrRebel » Ağustos 12th 2013, 22:11

İlter Elmas yazdı:Marilyn Manson'u çok severim, özellikle Antichrist Superstar albümü favorimdir gerçi The Golden Age of Grotesque dışındaki bütün albümlerini seviyorum, nedense bu albümünü pek beğenmemiştim. Başlıkta adı geçen şarkıyı da pek sevmiyorum. Ayrıca adamın çoğu albümünü çıktığı sene dinleme fırsatım olduğu için kendimi şanslı sayıyorum :)

şanslı olduğun bir gerçek :)
bildiğim kadarıyla şatosunun altında kimya lab. varmış :)

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Ağustos 13th 2013, 00:24

Marilyn manson aslında sanılanın aksine gerçek hayatta böyle değildir,bu tarzı kliplerinde ve konserlerinde insanların dış görünüşlerine bakarak yargılayanlara protesto gibi bişeydir.Adını dünyaca ünlü oyuncu Marilyn Monroe ve seri katil Charles Manson'dan almıştır.Parçaları güzeldir ve en sevdiğim parçası This is the New Shit mükkemel bi parçadır gaza getirici ve sözleri çok anlamlı.Ve o klibinde ayak fetişcisi olduğunu gayet anlaşılır bi şekilde gösteriyor (:
En sevdiğim kısmı
Babble babble bitch bitch
Rebel rebel party party
xxx xxx xxx and don't forget the "violence"
Blah blah blah got your lovey-dovey sad-and-lonely
Stick your stupid slogan in:
Everybody sing along.
Link: http://www.youtube.com/watch?v=4kQMDSw3Aqo
Dinledikten sonra gerçekten bağımlısı olcaksınız :)

Bende adamın iyi reklamını yaptım :D

“Müzik” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir