Yardım ???

Moderatör: murat tahan

bigwizzkidd
Üye
Üye

Yardım ???

Mesajgönderen bigwizzkidd » Mayıs 15th 2009, 04:22

Merhaba

Zamanında basketbol oynamıs şimdilerde bırakmış durumdayım yeniden oynamayı planlıyorum ama spora ara vermemin üzerinden 2yıl kadar bi süre geçti bu sürede vücudum okadar hamlastıki basketbol topunu elime almak bile bana yabancılık hissetirdi.

Toplu idmanlarla yada taktiksel çalısmalardan önce vücudumu hazırlamak kondisyon güc ve esneklik kazandırmak istiyorum bunun icin sizlerden çalışma programı istiyorum...Bu programı mümkünse aletsiz yapmak evimde bos kaldıkca spor salonuna gidişlerimde yada basketbol oynamaya gittgim zamanlarda yapmak istiyorum programda esneklik ve güclendirmeyi ön planda tutmak istiyorum...

Çokmu klişe oldu bilmiorum ama insanlara basketbol için idman egzersiz programı dediginiz zaman 50li yaslardaki bayanların aerobik programlarını yada vücut geliştirmeye yönelik sert ve sürekli güclenmeye yönelik programları önünüze sunuyolar ben bu yüzden özellikle belirtmek istiorum "cabukluk hız, esneklik ve güc" kazandırıcak bir program istiyorum yardımcı olabilicek arkadaslara simdiden cok tesekkür ederim :)

“Diğer Sporlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir