FUTBOL

Moderatör: murat tahan

Junior Rambo
Üye
Üye

FUTBOL

Mesajgönderen Junior Rambo » Aralık 15th 2012, 22:45

15 yaşındayım ama amatör bir takımda futbolcuyum bizim hocamız bize fitness yapmamızıda söylemişti 2 yıl önce ve hala yapıyorum haftada 4 defa
ve bunun yanı sıra futbol içinde özel antremanlar hazırladım

KONDİSYON VE GÜÇ
Sabah saatlerinde koşu yapılır.Crossfit şeklinde 15 şınav 20 barfiks 40 mekik ve 50 squat çalışıyorum bunun yanı sıra ağırlık çalışmasıda yapıyorum

HIZ VE DAYANIKLILIK
Hız için örneğin 100 metreyi 10 sn koşuyorsam bunu 9 sn indirmeye çalışıyorum.Dayanıklılık içinse dinlenmeli koşular 2.10 dk gibi aerobik dayanıklılık içinse 5 10 15 dk koşular yapıp yüksek seviyede interval çalışmalar yapıyorum bir kapıya ip bağlıyorum ve onu çekmeye çalışıyorum veya o ipi karnıma bağlayıp koşuyorum

TOP SÜRME VE ŞUT PAS
Top sürme çubuklar arasında kafa kaldırılıp top sürüyorum normal olarakta ayak dışıyla top sürme ve çubuklardan çalımlarla sıyrılma.Şut içinse ayak içi ayak dışı japon kaleye şut çekiyorum.Pas ise havada ve yerde duvarla paslaşıyorum

KOORDİNASYON SIÇRAMA KAFA VURUŞU
Esnetme hareketleri yapıyorum ve çubuklar arasından çevik olarak geçiyorum sürekli sıçrıyorum ve duvarla paslaşıp kafa vuruşu yapıyorum

Futbol için bu kadar yorumlarınız nedir arkadaşlırım eksik ve unuttuğum bir şey varsa tamamlayınız

Junior Rambo
Üye
Üye

Mesajgönderen Junior Rambo » Aralık 16th 2012, 12:11

yardımcı olan yok mu

Junior Rambo
Üye
Üye

Mesajgönderen Junior Rambo » Aralık 16th 2012, 17:19

hadi ama lütfen

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Aralık 16th 2012, 19:18

2. sarı kartı verdim..konulara böyle mesaj yazmak çözüm değil kimse cevap vermek zorunda değil ilgilenenler zaten yardımcı olurlar sana düşen sabırla beklemek...

“Diğer Sporlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir