4 günlük bir programdır.Hedef hacim kazanımı

Vucutcu.coM Yönetiminin sizler icin hazırladığı Vücut Geliştirme Antrenman Programları

Moderatör: murat tahan

BonJovi
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: 4 günlük bir programdır.Hedef hacim kazanımı

Mesajgönderen BonJovi » Nisan 6th 2017, 21:03

Program guzeø gørunuyor. 2 aydir spora gidiyorum . 1 gun dinlenme.1 gun spor seklinde. Youtube da egefitnes diye bir kanal vardi ve cocuk split programin kas gelisiminin cok yavas oldugunu soyluyor. Bunun icin full body programi uygulayin diyor. Ben simdi full body yapiyorum yine ama ne yapmam gerektigini kime inanmam gerektigini bilmiyorum. Haftada 6 gun gidemem. Ama bircok yerde her kas grubu minimum haftada 2 kere calisilmali yaziyor veya søyleniyor. Deneyimleriniz ve bilgileriniz ile bu kardesinizi aydinlatirsaniz tesekkur ederim minnettar olurum.
Norvecten Selamlar.

BonJovi
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen BonJovi » Nisan 6th 2017, 21:19

Birde program ile ilgili internette okuduklarima dayandirarak sirt gunune triceps ekleseniz ve gøgus gunune biceps ekleseniz bu iki bølge haftada 2 kez calismis olmuyormu? Gøgus calisirken triceps calisiyor zaten o gun biceps girip kolu tamamliycaz . Sirtta biceps calsiyor ve triceps ekleyip kolu iki kere calisicaz. Ama bu sirt triceps ve gøgus biceps arasina 1 gun dinlenme koyup kolun dinlenmesini saglayabiliriz bu 48 saat muhabbeti varya onun icin.
Tabi bu bir fikir benimkisi eminim bøyle yapanlarda vardir.
Ben daha hangi programi uygulayacagimi bilmiyorum full body mi split mi :'(
Split yaptigim zaman haftada her bølge 1 kere calisiyo. Bu yuzden split sanki daha faydasiz geliyo fullbody e gøre

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Nisan 7th 2017, 10:51

İdman programları kişiye özeldir. Kaslarınızı nasıl daha fazla şoklayabiliyorsanız öyle çalışın.

BonJovi
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen BonJovi » Nisan 8th 2017, 08:25

MettÇK yazdı:İdman programları kişiye özeldir. Kaslarınızı nasıl daha fazla şoklayabiliyorsanız öyle çalışın.

Peki ben nasil bir program uygulayacagimi nereden bilebilirim hocam? Split olarak ikiye bøleyim diyorum tum vucudu haftada iki gun calismis olmak icin her bølgeyi. Bi diyorum alt ust olarak bøleyim ama misal 2 ust vucut giriyosam 1 alt giriyim veya alt gunlerinide esit girip o gunlere kardiyo ve karin gibi egzersizler ekliyim.
Ama temelde su var bir bølge calistiktan sonra o bølge 48 saat dinlenmelimi? Konuyu dagitmak istemiyorum. Yeni bir konumu acsam?
Birde supplement kombinasyonu bølumune bir konu actim. Bilginiz var ise bakip bir yardim edermisiniz?

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Nisan 8th 2017, 11:31

Bilincini kaybettiğiniz ve çalıştığınız kasın felç olduğu program doğru programdır. Detayını kendiniz geliştirin.

Diğer konuda forumda daha önce cevaplanmış sorular sorulduğu için ayrıca cevap yazmadım biraz araştırarak öğrenebilirsiniz gerekli bilgileri.

“Vücut Geliştirme Antrenman Programlaması” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir