YUMURTA AKI TOZU...

Supplement kombinasyon diger urunler ve supplement sporcu besinleri bolumu

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Aralık 25th 2011, 18:23

Pastaneciler falan kullaniyor sanirsam.

bbktpmynktpays
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen bbktpmynktpays » Aralık 25th 2011, 20:03

Değerlerinin yumurtadan pek bir farkı yoksa yada sahte değilse kullanmakta bir sakınca görmüyorum.
Ve deneyeceğim en yakın zamanda bu ürünü.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Aralık 25th 2011, 20:11

dünyanın en zor sporunu yapıyoruz tonlarca ağırlık kaldırıyoruz saatlerce antreman yapıyoruz yumurtanın kabuğunu soymaya veya kırmaya üşeniyoru...bırakında kıralım soyalım sorun etmeyelim..ağız tadını hiç birşeye değişmem...ymuta akı tozu bırak kalsın..

mj23
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen mj23 » Aralık 25th 2011, 22:37

cüneyt üstad sana katılıyorum. ama bu işleri pratiğe dökmek lazım. her zaman olduğu gibi yapamayız, spor monotona dönüşür sıkıcı hal alır.

Kullanıcı avatarı
Murat Vatandaş
VIP
VIP

Mesajgönderen Murat Vatandaş » Aralık 25th 2011, 22:59

Ben 1,5 kilo alıp kullanmıştım. En çok ayrana karıştırıp içtim, tadı çok değiştirmedi doğrusu.
Tavada suyla karıştırıp krep kıvamında da yedim. Yumurta akından farkı yok doğrusu.
Whey'e karıştırmadım, çikolata aromasıyla iyi gideceğini zannetmiyorum.

langona
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen langona » Aralık 25th 2011, 23:18

merhaba arkadaşlar:) ben sizlere lick yumurta akı tozunun kalitesini ve sahte olmadığını kısaca izah etmek istiyorum, öncelikle ürünün kalitesini ve tazeliğini test edebilmeniz için tarif vermek istiyorum, yumurta akı tozunu likit hale getirmek isterseniz eğer 875 gr suya 125 gr yumurta akı tozu katıp güzelce karıştırırsanız 1 lt likit yumurta akı elde edersiniz, eğer yumurta akı tozunun haşladığımız yumurta beyazına dönüştüğünü görmek isterseniz 1 su bardağı sıcak suya 2 yemek kaşığı tozu koyup güzelce karırştırırsanız tozun yumurta beyazına dönüşdüğünü görebilirsiniz, lick yumurta akı tozunun üretimi balıkesir bandırmada yapılmaktadır, ve ürünün üretim tarihi son kullanma tarihi tarım ve köy işleri bakanlığının izin numarası parti numarası ve bütün belgeleri mevcuttur, biz bu ürünü balıkesir akçayda bulunan fitness merkezimizde 4 yılı aşkındır satıyoruz ve birçok kullanıcı müşterimiz mevcuttur, türkiyenin birçok yerinede bu üründen yıllardır satıyoruz, kullanımıda gayet kolay ve pratiktir,toz olarak istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz fiyat olarakda normal yumurtadan enaz %35 daha ekonomikdir,kafasında soru işareti kalan herkezede gerekli açıklamayı yaparım,herkeze iyi antrenmanlar diler saygılar sunarım.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Aralık 26th 2011, 13:42

mj23 yazdı:cüneyt üstad sana katılıyorum. ama bu işleri pratiğe dökmek lazım. her zaman olduğu gibi yapamayız, spor monotona dönüşür sıkıcı hal alır.

asıl herşeyde basiti ararsak monoton hale dönüşür yıllardır böyle şeyleri kullanmam ama yemeklerimi sürekli çeşitlendirdiğimden sıkıcı hal almıyor beslenmem....bu gibi sporları yapanlar için ağız tadı önemli olmalı...iyi yemek yapın yemekleri çeşitlendirip güzelleştirin ek besin olarak kullandıklarınızıda ekleyin monotonluk olmaz...

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Aralık 26th 2011, 13:43

kullanan kullansın ben düşüncemi söylüyorum...

langona
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen langona » Aralık 27th 2011, 12:40

merhaba cüneyt arkadaşım düşüncelerine saygı duyarım:) tabiki sen kendi düşüncelerini yazmışsın buraya kendi açından,belki senin yemek yapmaya zamanın vardır ve yemek yapmasınıda biliyorsundur, birde tersini düşünmek lazım herkez yemek yapmasını bilmez yada bilsede zaman bulamaz... bazen insanlar zamanla yarışıyor ve bu spordanda vazgeçmek istemiyor böyle durumlarda yumurta akı tozu yada süplement kullanmak zorundayız aksi halde ne anrenman yapmaya enerj bulabiliriz nede gelişebiliriz... lick yumurta akı tozu hiçbir katkı ilavesi olmayan gayet naturel bir ürün... ürün özelliğini bozmasın yada değerlerini kaybetmesin diye katkı koyulup vakumlu yada kapalı bir ambalajdada değil...bu ürün tam otomatik makinelerle püskürtmr ve kurutma sistemiyle yapılan ve pastörize edilen ve 2 yıl özelliğini koruyan bire bir yumurta akıdır...yukarıda test edilmesi açısından tarifde verdim ve ben kendim bu ürünü 4 yılı aşkındır kullanıyorum çokda memnunum hazmi kolay sindirimi kolay ve fiyat olarakda ekonomik bir ürün...herkezin sabah 10 yumurta akşam 10 yumurta kaynatmaya zamanı olmayabilir yada herkezin yumurta almayada imkanı olmayabilir... 20 yumurta kaynatıp sarılarını atmaktansa %35 daha uygun fiyata yumurta akını toz olarak kullanmak daha mantıklı diye düşünüyorum sonuçda yumurta alırken bütün alıyoruz parasını veripde ama sarılarını atıyoruz sarısını ayrı beyazını ayrı alma imkanımızda yok toz haricinde...

Kullanıcı avatarı
umur35
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen umur35 » Aralık 27th 2011, 12:57

İzmirde hangi mağazalarda satılıyor acaba ürün?
Çiğli-Karşıyaka-Menemen taraflarında.

“Supplement kombinasyon” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir