YUMURTA AKI TOZU...

Supplement kombinasyon diger urunler ve supplement sporcu besinleri bolumu

Moderatör: murat tahan

langona
Yeni Üye
Yeni Üye

YUMURTA AKI TOZU...

Mesajgönderen langona » Aralık 24th 2011, 21:00

VÜCUT GELİŞTİRME, FİTNESS VE BÜTÜN SPOR BIRANŞLARINDA,
YUMURTA PROTEİNİ ALMAK İÇİN, YUMURTA YEMEKDEN BIKDIM, PİŞİRMESİ BİR DERT,SOYMASI BİR DERT, YEMESİ BİR DERT DİYENLER İÇİN %100 DOĞAL BİREBİR YUMURTA AKI TOZU.

İSTER MEYVE SUYUYLA İÇİN, İSTER PROTEİN TOZUNUZA İLAVE EDİN.

SADECE (50 GR) YUMURTA AKI TOZUNDA 13 ADET YUMURTA AKI VARDIR.

1 KG YUMURTA AKI TOZUNDA İSE 255 İLE 265 ADET ARASI YUMURTA AKI VARDIR.

BUGÜN 265 ADET YMURTA AKINI NORMAL YUMURTADAN ALMAYA KALKSANIZ ENAZ 70 TL ÖDERSİNİZ.

OYSA 1 KG YUMURTA AKI TOZUNU TAM YARI FİYATINA ALIP ZAHMETSİZCE KULLANABİLİRSİNİZ.

YUMURTA BEYAZI YEMEK HİÇ BUKADAR KOLAY VE ZAHMETSİZ OLMAMIŞTI.

UNUTMAYINKİ DÜNYADA EN DEĞERLİ BESİN KAYNAĞI ANNE SÜTÜDÜR 2. SIRADA YUMURTA GELİR,YUMURTANIN İÇERİSİNDE OLAN PROTEİN VE BESİNLERİ HİÇBİR GIDADAN ALAMAZSINIZ.

ÖZELLİKLE VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS SPORUYLA UĞRAŞANLAR YUMURTA AKININ KAS YAPIMINDA NEKADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİRLER.

YAPILIŞ ÖZETİ
Yumurta tozu tercihe bağlı olarak kabuklu yumurtanın hijyenik özel otomatik kırma makinesinde kırılarak, sarısı ve akının ayrıldıktan sonra,filtre ve pastörize edilir, sonrasında püskürtücü kurutucularla kurutma işlemine tabi tutularak elde edilen toz üründür. Yumurta tozu depolama ve avantajı ve en az 24 aylık raf ömrü ile avantaj sağlamaktadır. Yumurta tozu belirli oranlarda su ile sulandırılarak, kullanıma hazır sıvı yumurta elde edilmektedir.

Kullanım Şekli ve Miktarı
1 kilogram Lick yumurta akı tozu 7 litre su ile karıştırılır. Elde edilen 8 litrelik sıvı karışım 255-265 adet yumurtadan elde edilen yumurtanın akına eşdeğerdir.
Vücut geliştirme ve fitness'de kullanım şekli
yumurta akı tozunu direk toz olarak Tercihe göre,isterseniz kullandığınız protein tozuna ilave edin, isterseniz süt,meyve suyu,su, (light) yoğurda karıştırılarak kullanabilirsiniz, 2 dolu yemek kaşığı (30gr) yumurta akı tozunda ortalama 7 yumurta akı vardır.

Saklama Koşulları ve Süresi
Serin ve kuru ortamda muhafaza edilmesi önerilmektedir. Oda sıcaklığında muhafaza edilmesi tavsiye edilir. Uygun koşullarda muhafaza edildiği taktirde, üretim tarihinden itibaren 24 ay tazeliğini korur.
Ürün: %100 Yumurta Akı Tozu
Ambalaj: 1 kg
Menşei: Türkiye
Fiziksel Yapısı: Toz
Raf Ömrü: 24 ay (Serin ve kuru ortamda saklamak koşuluyla) s.k tarihi: 29/11/2013
Kimyasal/Fiziksel Özellikler:
Nem: %8 (maksimum)
pH: 6.5 - 8.5
Protein: %78 (minimum)
Yağ: %1.2 (maksimum)
Katkı Maddesi: Bulunmuyor

tarım ve köyişleri bakanlığının,15/05/2007 tarih ve 10-04911-00019-0 sayılı izni ile üretilmiştir.

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Aralık 24th 2011, 21:36

Markasi nedir, kim uretiyor, nasil ulasilir, vs?

langona
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen langona » Aralık 24th 2011, 23:14

slm arkadaşlar:) yumurta akı tozunun markası (lick) üretimi balıkesirde yapılıyor, ürün açıklamasında özellikleri yazıyor, ürün bire bir katkısız yumurta akı tozudur kullanımı diğer kullandığınız whey proteinleri gibi gayet kolaydır ve normal yumurtadan enaz %35 daha ekonomikdir pastörize olduğu için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz, satışı tarafımızca yapılmaktadır aşağıdaki linkden ürünü temin edebilirsiniz.

bbktpmynktpays
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen bbktpmynktpays » Aralık 25th 2011, 07:49

1kgı 35 lira gerçekten çok uygun fakat değerlerine bakmak lazım.

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Aralık 25th 2011, 09:21

Tadinin igrenc oldugunu duymustum.tabi kisiye gore degiisedebilir.

bbktpmynktpays
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen bbktpmynktpays » Aralık 25th 2011, 11:52

Abi tadını geçerim ben ya pek önemli değil sabahın 5inde uyanıp yumurta pişir soy vb zor geliyo valla :)

Kullanıcı avatarı
protein
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen protein » Aralık 25th 2011, 12:23

bbktpmynktpays yazdı:Abi tadını geçerim ben ya pek önemli değil sabahın 5inde uyanıp yumurta pişir soy vb zor geliyo valla :)

allah allah bende pek severim yumurta soymayı 8-)

Kullanıcı avatarı
jormakka
Moderator
Moderator

Mesajgönderen jormakka » Aralık 25th 2011, 13:48

protein yazdı:allah allah bende pek severim yumurta soymayı 8-)

:) bir nevi meditasyon degil mi?

Benim haftada üc gün sabahlari omlet var programda, diger bütün yemeklerimde oldugu gibi bunlari da hafta sonunda önceden pisirip dolaba yerlestiriyorum. Pismis yumurta ne kadar dayanir ama bilmiyorum, denemek lazim :)

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Aralık 25th 2011, 14:37

ben kullanıyorum lick yumurta markası çok pratik krep dahi yapabiliyorsun

mj23
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen mj23 » Aralık 25th 2011, 16:07

sahte olup olmadığını nerden bileceğiz ? distribütor belgeniz veya bayii belgeniz falan varmı ? malum bu ürünlerin sahtesi çok piyasada.

“Supplement kombinasyon” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir