YUMURTA AKI TOZU...

Supplement kombinasyon diger urunler ve supplement sporcu besinleri bolumu

Moderatör: murat tahan

MuhammedTaha
VIP
VIP

Mesajgönderen MuhammedTaha » Mart 26th 2012, 22:10

Teşekkürler.

Deniz Karlı
VIP
VIP

Mesajgönderen Deniz Karlı » Ağustos 6th 2012, 19:34

arkadaşlar bende arıyordum yumurta akı tozu 1 kg 35 tl ise süper ama nerde satılır yani heryerde varmıdır birde besin değeri tablosu varmı ?

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Ağustos 7th 2012, 16:46

İnternet üzerinden satın alabilirsiniz google'da cıkıyor zaten. Lakin tüketimi cok zor bir ürün. Ben yarım kiloyu bitiremedim. bunun yerine likit yumurta akını tavsiye ederim.

Deniz Karlı
VIP
VIP

Mesajgönderen Deniz Karlı » Ağustos 7th 2012, 20:33

internetten gördümde internet dışında satın alamıyormuyuz tadıda çok önemli değil eğer peynir altı suyundan kötüyse gerçekten kötüdür(whey olarak değil direk beyaz peynirin altındaki su işlenmemiş haldeki :))

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Ağustos 7th 2012, 21:13

valla tadından ziyade pişirlme işlemine tabi tutulmayıp protein tozuyla tüketilirse gırtlakta yanma yapıyor. Benim yazlıgım onların üretilip İstanbul'a gönderildiği yerde. fakat fiyatta bişey farketmiyor zaten 40 lira max.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Mart 12th 2013, 05:31

yumurta aki tozu pasta borek subu yapmak icin ok ama normal protein alimi kullanimi icin saglikli degil olmaz, sivi pastorize edilmis yumurta aki kullanmalisin .

Kullanıcı avatarı
HardCandi
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen HardCandi » Mart 12th 2013, 05:53

Resim

Bende bunu aradım ama bulamadım.

Kullanıcı avatarı
Emrah DEDE
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen Emrah DEDE » Mart 12th 2013, 13:01

Merhaba,

Konuyu baltalamak gibi olmasın ama benim farklı bir yöntemim var oldukça da doğal
ihtiyacımız olan bir adet plastik sürahi, yanlız sürahi basmalı olucak şöyle;
Resim
4,5 adet ''yumurta'' ve 1 bardak su bardağı ''Süt''

öncelikle 4 veya 5 yumurta akını sürahiye boşaltın sonrasında 1 su bardağı yarım yağlı sütü sürahiye boşaltın sürahimizin ağzını kapatalım ve üstündeki pompadan 2 dakika boyunca karıştırmaya devam edin...sürahinin ağzını açın ve servise hazır bol köpüklü miss gibi yumurta akı ve süt...susurluk ayranına benzetebilirsiniz :)

Resim

langona
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen langona » Eylül 24th 2013, 23:04

herkeze merhaba:) uzun bir zamandır yumurta akıyla ilgili açtığım konuyu takip edemedim mazeretim üretimin kısıtlı olmasından dolayı dönem dönem satış yapamadığımızdan dolayıdır, nasip olursa yarından itibaren tekrardan yumurta akının satışına başlıcaz, yanlız edip toçsoy beyfendi! yumurta aki tozu pasta borek subu yapmak icin ok ama normal protein alimi kullanimi icin saglikli degil olmaz, sivi pastorize edilmis yumurta aki kullanmalisin . diye bir cevap yazmışsız görüşünüze saygı duyarım:) yanlız yumurta akı tozuda pastörize edilmiştir bunada açıklama getirmek istedim kimsenin kafası karışmasın diye, pastörize likit yumurta akı yumurta akı tozunun sıvı halidir toz haline getirilmek için hiçbir katkı konulmada sadece otomatik makinalarda ısıl işleme tabi tutularak püskürkme sistemiyle toz hale getirilir pastanelerde büsküvi sektörinde gıda sektöründe ve özellikle vücut geliştisme sporunda kullanışlı olması açısından, hem pastörize hemde ısıl işleme tabi tutulduğundan gayet sağlıklı ve hazmi kolaydır herkez istediği şekilde rahatça kullanabilir, ürünle ilgili kafanıza takılan herneolursa olsun herzaman açıklama yapmaya hazırım herkeze iyi antrenmanlar diler saygılar sunarım.

Trayn
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Trayn » Aralık 14th 2013, 00:43

langona yazdı:slm arkadaşlar:) yumurta akı tozunun markası (lick) üretimi balıkesirde yapılıyor, ürün açıklamasında özellikleri yazıyor, ürün bire bir katkısız yumurta akı tozudur kullanımı diğer kullandığınız whey proteinleri gibi gayet kolaydır ve normal yumurtadan enaz %35 daha ekonomikdir pastörize olduğu için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz, satışı tarafımızca yapılmaktadır aşağıdaki linkden ürünü temin edebilirsiniz.

nerdeki link? ben bi denemek amaçlı almayı düşünüyorum

“Supplement kombinasyon” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir