Kullanmam Gereken Suplementler Nelerdir?

Supplement kombinasyon diger urunler ve supplement sporcu besinleri bolumu

Moderatör: murat tahan

1Turkyilmaz
Yeni Üye
Yeni Üye

Kullanmam Gereken Suplementler Nelerdir?

Mesajgönderen 1Turkyilmaz » Mayıs 19th 2013, 16:45

İyi günler abilerim ablalarım

Bu konuyu açmamdaki sebep hedefim ve hedefime ilerlerken kullanacağım suplementler yada şöyle söyleyelim kullanmam gereken fitness in içindeyim teorik öz geçmişim pratik özgeçmişimden daha fazla şimdiye kadar yağ yakma + define bir vucut hani şu plaj vucudu denilen vucut için uğraştım hacime yönelmedim ama önümüzdeki sene bulk a geçicem ve ciddi anlamda hedefim Scott AdkinsScott Adkins bunun için bir yıl gibi bir süre biçtim kendime .

1 yılda gerekirse supplement manyağı olabilirim ( steroid asla ) ama bir yıl içerisinde bu vucut kıvamına gelmek istiyorum hangi supplementleri kullanmam gerekir ve nedenlerini söyler misiniz

şimdiden teşekkür ederim

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Mayıs 19th 2013, 16:54

Başlıkları doğru kategeriye açın. Bu başlığın yeri Vücut Geliştirme Makaleler bölümü değildir. İlgili bölüme taşınmıştır.

1Turkyilmaz
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen 1Turkyilmaz » Mayıs 19th 2013, 21:53

yok mu kimse ? konu güncel

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Mayıs 19th 2013, 21:58

5-Hiç kimse sizin sorduğunuz sorulara cevap vermek zorunda değildir bu tarz forumlarda amaç paylaşmaktır bilgili olan arkadaşlar dilerse sorularınıza cevap verirler karşılıksız bir bilgi paylaşımı ortamı olduğu unutulmamalı ve sorularda sabırlı olmalıdır bunun aksi konular açan ve olumsuz tutum içine giren üyeler uyarı alırlar bu tarz hareketlerde ısrarcı olan üyeler uzaklaştırılırlar.

Başlığınız yukarı çıksın diye boş mesaj atmayınız. Anasayfadan forum kurallarına ulaşabilrsiniz. İyi forumlar.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Mayıs 20th 2013, 00:29

oncelikle disiplinli bir hayat secmen lazim buda beslenme dinlenme antrenman 3 lemesini dogru olusturman gerekliligi ile saglanabilir supplement manyagi olmana gerek yok herseyi bir sisteme soktuktan sonra sana gerekicek supplementlari secer yoluna devam edersin herseyi bir sisteme bagladiktan sonra programini gunluk planini burda yazarsin bizler sana supplement konusundada yardimci oluruz basarilar

1Turkyilmaz
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen 1Turkyilmaz » Haziran 9th 2013, 12:08

Öncelikle kural ihlali için özür dilerim

Edip Toçsoy yazdı:oncelikle disiplinli bir hayat secmen lazim buda beslenme dinlenme antrenman 3 lemesini dogru olusturman gerekliligi ile saglanabilir supplement manyagi olmana gerek yok herseyi bir sisteme soktuktan sonra sana gerekicek supplementlari secer yoluna devam edersin herseyi bir sisteme bagladiktan sonra programini gunluk planini burda yazarsin bizler sana supplement konusundada yardimci oluruz basarilar

68 Kiloyum yaklaşık olarak kaç yıl/ay bulk dönemine girmem gerek ve bulk da kullanabileceğim tüm suplementler nelerdir ve definasyonda kulanmam gereken suplementler nelerdir

Şimdiden teşekkür ederim

ajkl89
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ajkl89 » Haziran 9th 2013, 13:53

supplement mucize değildir yalnızca destek ürünleridir.kendinize düşen doğal beslenmeyi ve dinlenmeyi yapmazsanız hiç bir sonuç elde edemezsiniz.kullanmam gereken supplementler diye bir şey yok pek alada suplementsiz yapabilirsin.68 kilosun ama boyun nedir yağ oranın nedir kitle endeksin nedir bilmiyoruz.şu ay da şu kiloya gelirsin şu kadar yapsan yeterlidir diye bir cevap beklemiyorsun herhalde bizden yoksa çok saçma olur.bulk dönemınde gainer kullanabılırsın ama bana kalırsa işin başındasın bulkdır definasyondur hiç uğrasma.düzenli sporunu yap kiloda alacaksın.ilk etapda gainer filan girme güzelcene karbonu al makarnanı ye pilavını hüplet etini yumurtanı sütünü ihmal etme sonrakı aylarda tercihen istediğini kullanırsın

cre
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen cre » Haziran 26th 2013, 07:31

arkadaşlar banada kombinasyon konusunda yardımcı olurmusunuz:http://www.vucutcu.com/forum3/viewtopic.php?p=247982#247982

“Supplement kombinasyon” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir