KOMBİNASYON İÇİN ACİLL YARIM

Supplement kombinasyon diger urunler ve supplement sporcu besinleri bolumu

Moderatör: murat tahan

cre
Yeni Üye
Yeni Üye

KOMBİNASYON İÇİN ACİLL YARIM

Mesajgönderen cre » Haziran 25th 2013, 22:57

Öncelikle herkese merhaba.Arkaaşlar ben yaklaşık 1 ay sonra bi supplement kombinasyonu yapmayı düşünüyorum öncelikle aklımdaki kombinasyondan size bahsedeyim tavsiyeleriniz benim için önemli.
ON WHEY PROTEİN+HARDLİNE AAKG{ARGİNİNE}+HARDLİNE VEYA ON GLUTAMİNE+ON VEYA HARLİNE CREATİN evet arkaaşlar marka veya bundan daha iyi sonuç alabileceğimi düşündüğünüz supplementler varsa yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

NOT:1senedir bu sporu yapıyorum daha önce ON WHEY VE ON CREATİNE kullandım daha iyi hacim almak için önerilerinizi bekliyorum.

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Haziran 26th 2013, 09:47

optimum almışsın ondan devam et...arginine ekstradan gerek yok bence... ama hacim için iyi çalışıp iyi besleneceksin, ürünlerden çok fazla artı bekleme sana rahatlık sağlayacaklar elbet...

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Haziran 26th 2013, 11:39

Cre; lütfen bundan sonra değişik başlıklara aynı mesajı yapıştırarak forumu kirletme.

cre
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen cre » Haziran 26th 2013, 13:55

Öncelikle forumu kirlettiğim için özür dilerim. :D
2. olarak protein içindeki arginine yetersiz geldiği için alma düşüncesindeyim onun duşunda bu tarz bi kombinasyon ve düzgün beslenme hacim için uygundur sanırım.

Kullanıcı avatarı
VIBRANT
Üye
Üye

Mesajgönderen VIBRANT » Temmuz 12th 2013, 10:46

TRUST yazdı:optimum almışsın ondan devam et...arginine ekstradan gerek yok bence... ama hacim için iyi çalışıp iyi besleneceksin, ürünlerden çok fazla artı bekleme sana rahatlık sağlayacaklar elbet...

trust merhaba,
konuyu açan arkadaşta bahsetmiş, arginin kullanımı kaç gr yeterlidir?
Kiloya,çalışma düzenine yaşa vb. değişen bir durum mudur?

Kullanıcı avatarı
Parshan
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Parshan » Temmuz 12th 2013, 14:48

cre;
bu tarz bı kombınasyon ve duzgun beslenme hacım ıcın uygun degıldır.
Duzgun ve dısıplınllı bır beslenme ve buna benzer herhangı bır kombınasyon hacım ıcın uygundur.

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Temmuz 12th 2013, 19:13

ben en önemli amino asit olarak öncelikle bcaa sonra glutamine olarak görüyorum. Arginine nitrik oksit artırır diye biliniyor ama fazlası kimisinde uçuk yapıyor ve serbest radikalleri di arttırıyor diye hatırlıyorum. O yüzden protein tozunda gıdalarda nekadar varsa okadar yeterli bana kalırsa...

“Supplement kombinasyon” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir