Fiyat farkı

Supplement kombinasyon diger urunler ve supplement sporcu besinleri bolumu

Moderatör: murat tahan

Universal
Yeni Üye
Yeni Üye

Fiyat farkı

Mesajgönderen Universal » Temmuz 5th 2013, 16:10

[B]Arkadaşlar distribütörün internet sitesinde 219 Tl ye sattığı bir ürünü başka bir site aynı distribütörün ürününü 94 Tl ye nasıl satabiliyor son kullanma tarihide yakın değil 8 9 ay var üründe orjinal bu distribütör milleti kazıklıyo madem bırak kazıklamayı bu kadr fiyat farkı nasıl çıkıyor ortaya ürün weider nos-x 10 sadece bu değil çoğu marka ve üründe böyle bu nasıl oluyor bilen var mı isteyene linkini atabilirim.

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Re: Fiyat farkı

Mesajgönderen İlter Elmas » Temmuz 5th 2013, 16:25

Universal yazdı:isteyene linkini atabilirim.

Link isteyen olursa diye şimdiden uyarayım; forumumuzda supplement satışı yapan sitelerin linkinin paylaşılması yasaktır.

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Temmuz 5th 2013, 18:16

Dostum stok fazlasi olabilir,nakite çevirme ihtiyaci olabilir illa sahte olacak diye bir sebep yok, tabi yuzde yuz farkediyorsa biraz temkinli yaklaşabilirsin. ..

Universal
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Universal » Temmuz 5th 2013, 18:48

Servet Dağlı yazdı:Dostum stok fazlasi olabilir,nakite çevirme ihtiyaci olabilir illa sahte olacak diye bir sebep yok, tabi yuzde yuz farkediyorsa biraz temkinli yaklaşabilirsin. ..

Usta ürün zaten orjinal sahte satacak bi site değil ama benim demek istediğim bu distribütör insanları neden bu kadar kazıklar o ürünü satan adamda ürünü distribütör almak zorunda yanı toptan fiyatı kaç bunun acabada bu fiyata satabiliyorlar zararına satıyosa bilemem ama eğer satmıyorsa distribütör milleti fena kazıklıyor...

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Temmuz 5th 2013, 19:07

Dostum herkes tutturduguna bize düşen en uygununu bulup almak sanal alem bir nimet kullanmak lazim bu nimeti..sana bol şans

Universal
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Universal » Temmuz 5th 2013, 21:33

Servet Dağlı yazdı:Dostum herkes tutturduguna bize düşen en uygununu bulup almak sanal alem bir nimet kullanmak lazim bu nimeti..sana bol şans

Teşekkürler hocam Sizede :)

“Supplement kombinasyon” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir