protein tozu ve supplement zararları

Supplement kombinasyon diger urunler ve supplement sporcu besinleri bolumu

Moderatör: murat tahan

kelly_1
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen kelly_1 » Eylül 18th 2013, 23:41

Brauerei yazdı:[videoyu izle derim
hocam zaten ben bu videoyu canlı televizyondan izledim ama birçok doktorun direk kestirip atıp kullanma demesi gerçekten garip bir nokta

carleone
Üye
Üye

Mesajgönderen carleone » Eylül 19th 2013, 01:05

I Will Be Back yazdı:
kelly_1 yazdı:iyide ben supplementler kesin zararlı falan deyip kullanmayın falan demiyorum böyle cevaplar gelmesi garip.benim merakım doktorların neden bu kadar kolay zararlı dedikleri ve hangi kaynak veya makalelerden öğrendikleri.ben bunu merak ediyorum

Benim cevabımda garip olan bir şey yok sorduğun sorunun cevabını kendin araştırıp öğrenebilirsin diye düşünüyorum ondan o yorumu yaptım.

Doktorların suplementler zararlı deyip kestirip atması çok saçma kaliteli ürünler kullanıp dikkat edildiği sürece suplementlerin bir zararının olduğunu sanmıyorum.Sonuçta suplement denilen şey ne bir doping ne bir steroid ek besin adı aldında besin takviyesi kullandığımız vitamin ilaçlarından pek bir farkı yok.

Tabikide verdiğiniz cevap çok saçma.İnsanlar vucutcu.com'a doğru bilgilere ulaşabilmek ve güvendikleri için giriyorlar.Yoksa internette tonlarda makale ve bilgiye ulaşmak mümkün ama doğruluğundan emin olamadıkları için bu forumu tercih ediyorlar sizin yaptığınız iş güzarlık resmen adamla dalga geçmişsiniz.Ayıp !

carleone
Üye
Üye

Mesajgönderen carleone » Eylül 19th 2013, 01:07

Arkadaşım bana sorarsan yarışma ile ilgin yoksa.Böyle şeylere gerek yok doğal beslen.Uyku düzenine dikkat et yeteri kadar protein al yeter.
Not:Ben meyve suyu içeceğinize elma yiyin diyenlerdenim benim görüşüm bu. :)

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Eylül 19th 2013, 06:47

Sen guven iwillbeback e ben dediklerini arastiriyodum ilk basta her soyledigi dogru (:

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Eylül 19th 2013, 09:02

PROTEİN TOZU CANDIR... IMMMM Bİ SN BEN Bİ PROMİLKSHAKE YAPIP GELİYORUM :)

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Eylül 19th 2013, 09:08

carleone yazdı:
I Will Be Back yazdı:
kelly_1 yazdı:iyide ben supplementler kesin zararlı falan deyip kullanmayın falan demiyorum böyle cevaplar gelmesi garip.benim merakım doktorların neden bu kadar kolay zararlı dedikleri ve hangi kaynak veya makalelerden öğrendikleri.ben bunu merak ediyorum

Benim cevabımda garip olan bir şey yok sorduğun sorunun cevabını kendin araştırıp öğrenebilirsin diye düşünüyorum ondan o yorumu yaptım.

Doktorların suplementler zararlı deyip kestirip atması çok saçma kaliteli ürünler kullanıp dikkat edildiği sürece suplementlerin bir zararının olduğunu sanmıyorum.Sonuçta suplement denilen şey ne bir doping ne bir steroid ek besin adı aldında besin takviyesi kullandığımız vitamin ilaçlarından pek bir farkı yok.

Tabikide verdiğiniz cevap çok saçma.İnsanlar vucutcu.com'a doğru bilgilere ulaşabilmek ve güvendikleri için giriyorlar.Yoksa internette tonlarda makale ve bilgiye ulaşmak mümkün ama doğruluğundan emin olamadıkları için bu forumu tercih ediyorlar sizin yaptığınız iş güzarlık resmen adamla dalga geçmişsiniz.Ayıp !

İnternetteki o tonlarca makaleye ulaşması için söyledim ben zaten onu oradanda araştırsın baksın vücutcu coma güvenebilir insanlar ama sadece burada söylenenlerle yetinmemesi gerekir.Sen içini rahat tut ayıp nedir ne değildir ben gayet iyi biliyorum.

Kullanıcı avatarı
Serdar_esp
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Serdar_esp » Eylül 19th 2013, 10:11

doktorlara göre günde 1 kadeh kırmızı şarap iç, akşam 30 dk yürüyüş yap, yeter. ömür boyu sağlıklı olursun.

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Eylül 19th 2013, 13:33

İwillbeback abi her once senle tanisan bi sana tavir koyuyo sonra tanidiginda seviyo neden acaba (: (: (:

bekomeko09
Üye
Üye

Mesajgönderen bekomeko09 » Eylül 19th 2013, 13:49

Abi ne saçma şey :) Amerikada küçük yaşlardaki çocuklara bile protein tozu veriliyor tabiki bi sınırı var

bekomeko09
Üye
Üye

Mesajgönderen bekomeko09 » Eylül 19th 2013, 13:50

Abi ne saçma şey :) Amerikada küçük yaşlardaki çocuklara bile protein tozu veriliyor tabiki bi sınırı var

“Supplement kombinasyon” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir