Anabolic Freak & Creatin Freak & Optimum whey

Supplement kombinasyon diger urunler ve supplement sporcu besinleri bolumu

Moderatör: murat tahan

Grkm24
Üye
Üye

Anabolic Freak & Creatin Freak & Optimum whey

Mesajgönderen Grkm24 » Haziran 23rd 2014, 10:34

Merhabalar, Almanya'dan Anabolic freak ve Creatin freak ürünleri getirdi kuzenim. Orada baya popüler olduğu ve etkili oldugunu söyledi. Normalde optimum whey kullanıyorum. Whey'i yine sadece antrenmanlardan sonra kullanacağım ama sizlere sormak istediğim, Creatin'i antrenmanlardan 30 dakike önce 3 kapsül şeklinde, anabolic freak'i ise sabah 2 akşam üstü 2 tane olacak şekilde düşündüm. sizce doğru mudur ?

Birde anabolic freak değerleri sizce nasıl ?

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Haziran 23rd 2014, 12:00

Anabolic Freak seninde gördüğün gibi bir cesit testesteron arttırıcı üründür ,

Bizim insanımız testo artırıcı ürünleri bir artı olarak zannediyor aslında tam tersi , testesteron booster gıda takviyeleri aslında hormon seviyelerini arttırmıyor yaşı 35 üstü yada hormon ile ilgili hastalığı olup hormon seviyeleri düşmüş kişilerin hormon oranlarını normal bir insan hormonuna göre ayarlıyor ve yoluna devam ettiriyor yani buradan cıkartacağın sonuc , tamamen psikolojik etki ile işe yarar. Aksi kanıtlanamaz !!!!

Saydığım kriterlerden ( 35 yaş ve hormon hastalığı konusu ) bu ikisi gecerli değil ise ürünü alıp kullanman gereksiz olucaktır ki kuzenin boş yere masraf acmış bilgin olsun.

Creatin HCI Yapıda creatine maddesine sahip dolayısı ile vücutta senteze uğrama oranı fazla kullanılabilir sıkıntı yok.

Bu yorumlarım tamamen senin doğru yolda ilerlemen icindir , bilgin olsun

Sevgiler , Serkan

Grkm24
Üye
Üye

Mesajgönderen Grkm24 » Haziran 23rd 2014, 14:54

Serkan bey, ilginiz ve düşünceniz için teşekkür ederim. Yorumunuzu kesinlikle dikkate alıp doğru şekilde çalışmalarıma devam edeceğim.

Saygılarımla, Görkem.

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Haziran 23rd 2014, 22:06

anabolic testo arttırır psikolojiyle ne alakası var? bende ozaman jay cutler dan daha iyiyim arnolddan daha geniş göğsüm var desem psikolojimi yükseltsem sabah kalktığımda onlar gibi mi olcam? onlar testo almadan psikolojiyle mi yapıyomuş vücut?

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Haziran 24th 2014, 06:57

KiloProblemli yazdı:anabolic testo arttırır psikolojiyle ne alakası var? bende ozaman jay cutler dan daha iyiyim arnolddan daha geniş göğsüm var desem psikolojimi yükseltsem sabah kalktığımda onlar gibi mi olcam? onlar testo almadan psikolojiyle mi yapıyomuş vücut?

Çok bilmiş kardeşim , ne yazıkki onların kullandığı anabolic steroidler...

Arkadaşın kullanacağı sadece gıda takviyesi , gıda takviyesi olarak üretilen ürünün amacı ayrı , biraz kaynak oku

İngilizcen yoksa öğren , araştır sonra burada laf kalabalığı yap anladınnn !!
!

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Haziran 24th 2014, 07:30

Ahaha gel ing kapisak xd cok bilmis arkadas gida takviyesi olarak alinca sadece normal seviyeye mi getirdigini saniyosun?insulin mi bu? Kalin yazinca cok biliyo gibi duruyodun iste bunlar hep on yargi

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Haziran 24th 2014, 12:01

Cevap verirken üslubunuza dikkat edin arkadaşlar, kimseyi rencide edici alaycı tavırlar takınmayın.

Onur Atakan Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Onur Atakan Doğan » Haziran 25th 2014, 13:34

KiloProblemli yazdı:anabolic testo arttırır psikolojiyle ne alakası var? bende ozaman jay cutler dan daha iyiyim arnolddan daha geniş göğsüm var desem psikolojimi yükseltsem sabah kalktığımda onlar gibi mi olcam? onlar testo almadan psikolojiyle mi yapıyomuş vücut?

Serkan'ın demek istediği aslında şu: Plasebo etkisi.
Plasebo etkisi, farmakolojik olarak etkisiz bir ilacın telkine dayalı bir etki ortaya çıkarma halidir.Aslında plasebonun fiziksel anlamda tedaviye yönelik bir gücü yoktur. Sahip olduğu tedavi gücünü tamamen hastanın verilen ilacın "işe yarayacak" ilaç olduğunu düşünmesinden alır. Plasebo tıbbın bilimsel olarak açıklayamadığı bir yöne "insanların istemeleri halinde kendi kendilerini iyileştirme gücü"ne yöneliktir.

Doğal testesteron artırıcılar. 35 yaşa kadar eğer hormonel bir rahatsızlık yoksa bir işe yaramıyor. Çünkü hormonlar zaten zirvede. 35 den sonra özellikle 40 lı yaşların başında testesteron seviyesi azalmaya başlar.

Testesteron artırıcılar genelde şu prensiple işler.Alınınca insan daha bir agresif olur. Önüne ne gelse parçalayacakmış gibi olur. Bu etki ile önüne ne gelse kaldıracakmış gibi olur ve yüksek ağırlıklarla çalışma kapasitesi artar dolayısıyla kas hacmide artabilir.

Ama ben müsabık olunmadığı sürece bu tarz takviyelere neden gerek duyulur anlamış değilim.

Kullanıcı avatarı
KiloProblemli
VIP
VIP

Mesajgönderen KiloProblemli » Haziran 25th 2014, 14:44

Degisik bakis acisi ,ben soriyim biraz, testesteron nedir? Erkeklik hormonu dogru bildin,sende dogal olarak olan biseyin ustune fazlaca ekstra yuklersen nolur? Evet ekstra guc ekstra kas yapimi sonuc=ekstra hacim,simdi gelip bana roids ler is yapmaz duzgun beslenmeylede o vucutlari yaparsin derseniz ben forumu terk ederim bidahada girmem ,soz veriyorum

Onur Atakan Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Onur Atakan Doğan » Haziran 25th 2014, 15:26

Gücle hacim farklı şeylerdir. Genelde testesteronu strongmenler kullanır. Bodybuildingde testesteronun fazlasının yarar sağladığı biçimindeki bilgiler mittir. Tıp fakültesinde okuyorum. Hormonların normal düzeyin üstüne çıkdığında vücuttaki dengelerin bozulduğu görülmüştür. Yani sen o ağırlıkları testesteronun etkisiyle kaldırmıyosun. Piskolojik olarak agresifsin önüne ne gelse ezip geçecek durumdasın eline silah verseler birini çekip vurursun kafayı yemiş bir haldesin buna bağlı olarak eline ne gelirse hırsınla yapıyorsun. Bu iyi birşey mi ?
şöyle düşün kendi kapasiten 100 kg sen dışardan bir etkiyle gaza geliyosun 200 kg ile çalışıyosun sonuç eklemde ve kaslardaki sakatlıklar.
Ruh bozukluğunu saymıyorum bile.

“Supplement kombinasyon” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir