Dymatize Super Mass Gainer ve Amino Asit

Supplement kombinasyon diger urunler ve supplement sporcu besinleri bolumu

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Selim_07
Üye
Üye

Dymatize Super Mass Gainer ve Amino Asit

Mesajgönderen Selim_07 » Temmuz 9th 2014, 23:42

Arkadaşlar bi süredir whey gold protein kreatin ve amino kullanıyordum fakat bi arkadaşım protein yerine Dymatize Super Mass Gainer kullanmamı yanındada amino kullanmamı önerdi.herkes değişik bişey söylüyor o yüzden kafam karıştı.şimdi gainer zayıf yapılı olanlar için daha iyi araştırdığım kadarıyla peki amino kreatin bcaa kullanmalımıyım?kullanmalı isem sırası nasıl olmalı veya hangilerini kullanırsam max hacim ve performans alırım.çok teşekkürler şimdiden

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Re: supplement yardım

Mesajgönderen I Will Be Back » Temmuz 9th 2014, 23:45

Selim_07 yazdı:Arkadaşlar bi süredir whey gold protein kreatin ve amino kullanıyordum fakat bi arkadaşım protein yerine Dymatize Super Mass Gainer kullanmamı yanındada amino kullanmamı önerdi.herkes değişik bişey söylüyor o yüzden kafam karıştı.şimdi gainer zayıf yapılı olanlar için daha iyi araştırdığım kadarıyla peki amino kreatin bcaa kullanmalımıyım?kullanmalı isem sırası nasıl olmalı veya hangilerini kullanırsam max hacim ve performans alırım.çok teşekkürler şimdiden

Ne kadardır bu sporla uğraşıyorsun bunu bilmiyorum ama bence ortalama bir sporcu için Whey+ creatin yeterlidir fazlası gereksiz bence yani param var dökerim diyorsan kullanabilirsin.Başarılar...

Kullanıcı avatarı
Selim_07
Üye
Üye

Mesajgönderen Selim_07 » Temmuz 10th 2014, 12:20

imkanlar kısıtlı tabi maddi olarak fakat protein mi gainer mi tavsiye edersiniz?yaklaşık 2 yıldır son 6 ayi devamlı olarak yapıyorum

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Temmuz 10th 2014, 13:47

Selim_07 yazdı:imkanlar kısıtlı tabi maddi olarak fakat protein mi gainer mi tavsiye edersiniz?yaklaşık 2 yıldır son 6 ayi devamlı olarak yapıyorum

Selim Merhabalar ,

Yukarıdaki acıklamanda okuduğum kadarı ile biraz zayıf birisin , öncelikle gainer kullanmak tabiki kişiye elbet kilo almakta yarar sağlayacaktır, Ancak maddi durumun yeterli değil ise gainer vereceğin parayı mümkün mertebe doğal yollardan tüketim yaparakda bu problemi gainer kadar hızlı olmasada bir zamandan sonra aşabilirsin bilgin olsun

Sevgiler

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Temmuz 10th 2014, 15:31

muscledude yazdı:
Selim_07 yazdı:imkanlar kısıtlı tabi maddi olarak fakat protein mi gainer mi tavsiye edersiniz?yaklaşık 2 yıldır son 6 ayi devamlı olarak yapıyorum

Selim Merhabalar ,

Yukarıdaki acıklamanda okuduğum kadarı ile biraz zayıf birisin , öncelikle gainer kullanmak tabiki kişiye elbet kilo almakta yarar sağlayacaktır, Ancak maddi durumun yeterli değil ise gainer vereceğin parayı mümkün mertebe doğal yollardan tüketim yaparakda bu problemi gainer kadar hızlı olmasada bir zamandan sonra aşabilirsin bilgin olsun

Sevgiler

+1,
Gainer yerine tavuk ve pirinç ve daha fazla pirinç ve daha fazla pirinç...

Kullanıcı avatarı
Selim_07
Üye
Üye

Mesajgönderen Selim_07 » Temmuz 10th 2014, 21:20

maddi durum kısıtlı derken tabi çok da değil .yani gainer veya protein arasında gidip geliyorum bide yanında ek olarak amino kreatin vb arasında hangi kombinasyyonla max sonuç alırım .boy 180 kilo 76

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Temmuz 10th 2014, 22:54

gainer+creatin yeterli

“Supplement kombinasyon” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir