Serdar Aktolga antrenman stratejisini Tuluğ Topa ile çizdi

Vücut geliştirmeye hakkında merak edilenler,seminerler.kurslar,yarismalar site ve sporla ilgili genel tartışmalar, duyurular, fikirleriniz, eleştirileriniz vs.

Moderatör: murat tahan

fehmi
VIP
VIP

Mesajgönderen fehmi » Mayıs 24th 2008, 09:12

maşşalllah tuluğ hocam ağırlıklar hala zirvede.bu arada leg press te yapılan olayı açıklayabailecek varmı?

Kullanıcı avatarı
Tuluğ Topa
Antrenör
Antrenör

Mesajgönderen Tuluğ Topa » Mayıs 24th 2008, 09:34

Bu sporun sureklilik,bilgi ve irade gerekliliği hepinizce malum.Ayrıca yuksek derecede ihtiras barındıran bir spor...Ama unutulan yada kimsenin farkında olmadan atladığı bir olgu daha var ki;ulaşmak istediğin yere seni önceden götürür ve oraya bırakıverir:Hayaller..............
Vucut geliştirme yle ilgili kitapları yastığımızın altına alıp uyurken,önceden yüzlerce kere konustuğumuz konuları bir daha bir daha konusurken,defalarca baktığımız vucutculara sanki ilk defa bakıyormuşcasına aynı iştahla bakarken;işte bu sırada hayallerimiz bizi buralara taşıdı...Dertli,keyifsiz ,neşesiz günler bize neşe oldu...Çay bahçesinde,salonda,evde otururken kimimizin falanca vucutcunun kolları kimimizin bir başkasının sırtı hayallerimizi oluştururdu...Hayallerimiz bizi mental olarak da doldurdu....İşte Serdar böyle bir vucut geliştirme geçmişine sahip.....Bunu sadece kimyanın,indir-kaldır ların yetmediğini belirtmek için yazdım....Ne dersin Serdar.....gülümsüyorsun!......

Talat Ozan TOPTAN
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen Talat Ozan TOPTAN » Mayıs 24th 2008, 11:18

Gelecek ışıltılı sizlerin izinde...(Hocam içim gidior:(...Ööle günlerde bende köşecikten izlesem izniniz olduunda...:)

travelogbarizmir
Üye
Üye

Re: Serdar Aktolga antrenman stratejisini Tuluğ Topa ile çiz

Mesajgönderen travelogbarizmir » Mayıs 25th 2008, 09:31

Edip Toçsoy yazdı:
Resim

bu resimde tuluğ hocanın surat ifadesiyle serdar aktolganın ki ne bakın çok komik tuluğ hoca nasılda eziyet ediyor ve nasıl zevk alıyor bundan yüz ifadelerine bakın : )

ASİ
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ASİ » Mayıs 25th 2008, 13:50

süper süper süper çalışmalara çok süper kıskandım doğrusu başarılar dilerim...

Serdar Aktolga
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Serdar Aktolga » Mayıs 25th 2008, 19:34

Tuluğ Topa yazdı:Bu sporun sureklilik,bilgi ve irade gerekliliği hepinizce malum.Ayrıca yuksek derecede ihtiras barındıran bir spor...Ama unutulan yada kimsenin farkında olmadan atladığı bir olgu daha var ki;ulaşmak istediğin yere seni önceden götürür ve oraya bırakıverir:Hayaller..............
Vucut geliştirme yle ilgili kitapları yastığımızın altına alıp uyurken,önceden yüzlerce kere konustuğumuz konuları bir daha bir daha konusurken,defalarca baktığımız vucutculara sanki ilk defa bakıyormuşcasına aynı iştahla bakarken;işte bu sırada hayallerimiz bizi buralara taşıdı...Dertli,keyifsiz ,neşesiz günler bize neşe oldu...Çay bahçesinde,salonda,evde otururken kimimizin falanca vucutcunun kolları kimimizin bir başkasının sırtı hayallerimizi oluştururdu...Hayallerimiz bizi mental olarak da doldurdu....İşte Serdar böyle bir vucut geliştirme geçmişine sahip.....Bunu sadece kimyanın,indir-kaldır ların yetmediğini belirtmek için yazdım....Ne dersin Serdar.....gülümsüyorsun!......
sevgılı hocam cok derınden gırmısın konuya bu kez hatırlarsan anlatmısımdır senı gormek ıcın yolumnu degıstırırdım ben hele haldun sevel abımızın senın majestık te yarısma haftası fotograflarını cektıgı gun beynıme kazınmıstır studyo ısıgında karanlıkta poz verıyordun sanırım ogunden sonra 3 hafta uyumamıstım senın goruntun aklımdan cıkmıyordu bırde 1988 de aırport ta gym e ılk gordıgım gun adnan sır abım ve sen atletle scott curl yapıyordunuz offff o tarıhte 50 cm ustu kollar dusundugum suydukı o an bır vucut bu sekılde gorunmelıydı ve ben dedıgın gıbı ımkansıza dogru yola cıktım aslında hayallerımle ;)))cokkk haklisin..gulumsuyorum:))) VEFA DUYGUSUNUN KALMADIGI ,, HOCA ,,SIFATININ HERKEZE VERILDIGI BASARISIZLIKLARIN YUKSEK AMA BASARILARIN KISIK SESLE SESLENDIRILDIGI GUNUMUZDE bizim cok sansli oldugumuzu ve kurdugun ekolumuzun cok guclu oldugunu ve onumuzdeki nesillere gecicegini gormek mutluluk veriyor farkli bir dilden konustugumuz acik zamanla bizi cok daha iyi anliyacaklar dir,,,bu forumda kendimizi tarzimizi ifade etmeye basladik gun gectikce guzel anilarimizida paylasacagiz fotagraflarimiz gibi bu imkani saglayan edip kardesimizede tesekkur ederiz/////

Mr.Burak
Üye
Üye

Mesajgönderen Mr.Burak » Mayıs 25th 2008, 20:13

çok güzel fotolar gerçekten,
türkiyede vucüt geliştirme sporunun en önemli isimlerini antreman resimlerini görmek çok güzel ,
Umarım günün birinde video da çekersiniz ,
bizde seve seve alırız,

Serdar Aktolga
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Serdar Aktolga » Mayıs 27th 2008, 13:43

arkadaslar ozelden bırcok mesaj atıyorsunuz sorularınız oluyor goruselım bulusalım dıyorsunuz tempomuz ve yogunlugumuz ortada bırcogunuzu ıhmal edebılıyorum kusura bakmayınız ...GORUSMEK ICIN ISTE FIRSAT YESILKOY CNR DA SPOR FESTIVALDEYIM 29*30*31 MAYIS VE 1 HAZIRAN GUNLERI PERFECT NUTRITION STANTINDA PNP TEAM LE BIRLIKTEYIM..... GUNDE 2 KERE POSING SHOW YAPICAGIM PNP TEAM ILE BIRLIKTE OGLEN 12 DE GELDIGIMIZ TAKDIRDE 17*00 A KADAR 2 SHOW UDA SEYREDEBILME IMKANINIZ VAR... HEPINIZI BEKLIYORUM HERSEY SERBEST ....GELIN KONUSALIM ....ıyı ıdmanlar..

benhayalet
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen benhayalet » Mayıs 29th 2008, 12:00

süper resimler bizimle paylaştığınız için tşk. ederim

eyaslak
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen eyaslak » Mayıs 31st 2008, 00:36

merak ettim hangi fitness salonu orası acaba?

“Genel, Duyuru & Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir