Serdar Aktolga antrenman stratejisini Tuluğ Topa ile çizdi

Vücut geliştirmeye hakkında merak edilenler,seminerler.kurslar,yarismalar site ve sporla ilgili genel tartışmalar, duyurular, fikirleriniz, eleştirileriniz vs.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Serdar Aktolga antrenman stratejisini Tuluğ Topa ile çizdi

Mesajgönderen Vucutor3 » Mayıs 23rd 2008, 05:23

Dünya Şampiyonumuz Serdar Aktolga Loaded Cup daki büyük başarısından sonra yeni yarışma hazırlıkları için ara vermeden tekrar hazırlıklarına başladı.

Tuluğ Topa ile beraber yaptıkları antrenman esnasında yeni stratejisini Tuluğ Topa ile oluşturdu.Yapılan antrenman esnasında Tuluğ Topa nın kendi buluşu olan antrenman tekniklerini deneyen Serdar Aktolga Gelişimi ve hazırlıkları için yeni stratejiler oluşturdu.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
En son Vucutor3 tarafından Temmuz 6th 2008, 03:51 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

oytun
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen oytun » Mayıs 23rd 2008, 05:46

aman allahım bu aslanlar antremandan sonra kola içiyorlar..........:)harareti alır afiet olsun......

Kullanıcı avatarı
murat tahan
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen murat tahan » Mayıs 23rd 2008, 06:18

Şampiyonun antrenman stratejisini gene bir şampiyonla belirlemesi en doğru hareket. Başarılar serdar hocam.

real deal
VIP
VIP

Mesajgönderen real deal » Mayıs 23rd 2008, 09:13

Turkiyenin Charless Glass i , yanindaki gencide gozum bir yerlerden isiriyor ;P Serdarcim olacak olacak az kaldi sabret.Biliyorsun hep yanindayiz bu mucadelende

arifkilic
VIP
VIP

Mesajgönderen arifkilic » Mayıs 23rd 2008, 09:41

Hoca kutleyi gittikce cogaltiyor gibi:)
Gelecek yarismalarinda basarilar

BLADE78
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen BLADE78 » Mayıs 23rd 2008, 12:13

evet serdar hocada bir gelişme var.

justorcun
Üye
Üye

Mesajgönderen justorcun » Mayıs 23rd 2008, 12:43

tuluğ hoca siteye üyemi ?
sanki daha once zeytinburnunda akyüz spor'da karsılastım diye hatırlıyorum kendisini..

H_Pisken
Üye
Üye

Mesajgönderen H_Pisken » Mayıs 23rd 2008, 13:53

kolay gelsin aslanlar.tulu hoca çok iyi seçim türkiyenin en kütleli ve büyük hocası.ve şuan 1.numara olan ve pörfek olmaya aday serdar hocam sizi kim tutar. aslanlar gibisiniz bir mehteran marşı eksik heralde. fatsadan selamlar yolunuz açık olsun slamlar.............hüseyin pişken.

Serdar Aktolga
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Serdar Aktolga » Mayıs 24th 2008, 00:22

Kagan Yalaman yazdı:Turkiyenin Charless Glass i , yanindaki gencide gozum bir yerlerden isiriyor ;P Serdarcim olacak olacak az kaldi sabret.Biliyorsun hep yanindayiz bu mucadelende
turkiyenin charles glass i cok yakismis yaa hoca sana??? o genc te ben oluyorum sanirim :))) kagancim ozlemisiz seni hosgeldin ..sabirliyim herzamankinden cok daha fazla moralli ve gucluyum elbette olucaK sonunda /////VUCUTCU /////olucagim mucadelem surucek her firsatta gosterdigin dostluk ve destegin i unutmam mumkun degil tesekkur ederim,,kaliten kulturun durusun la gurur duyuyoruz kagancim sen ve bizler ornek olucagiz kalite ve kultur seviyesi articak ve bu spor hakettigi yere gelicek federasyondaki yapilanmada umut verici onumuzdeki yillar guzelliklere acik gorunuyor tulug abiyle hep bunlari konusuyoruz/// iyi olucak hoca gelde idman yapalim alistirdin bu ara bekliyoruz????

oceans_166_
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen oceans_166_ » Mayıs 24th 2008, 04:16

basarılar serdar hoca...Tulug hocanın yardımını almıssın... ALLAH ta yardımcın olsun...

“Genel, Duyuru & Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir