CENGİZ SEMERCİOGLU (HÜRRİYET ) İN BÜYÜK AYIBI !!

Vücut geliştirmeye hakkında merak edilenler,seminerler.kurslar,yarismalar site ve sporla ilgili genel tartışmalar, duyurular, fikirleriniz, eleştirileriniz vs.

Moderatör: murat tahan

Serdar Aktolga
Yarışmacı
Yarışmacı

CENGİZ SEMERCİOGLU (HÜRRİYET ) İN BÜYÜK AYIBI !!

Mesajgönderen Serdar Aktolga » Nisan 28th 2010, 13:40

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/yaza ... 05&gid=225

YUKARDAKİ LİNK İ TIKLAYIN VE VUCUT GELIŞTİRMEYİ SPORDAN SAYMAYAN BU KISKANÇ CAHİL KOMPLEXLİ ZİHNİYETİ KINAYIN ARKADASLAR AMA MAİL ATIN AMA YAZI YAZIN .... AYRICA TURKIYE VUCUT GELİŞTİRME FEDERASYONUNU DA GÖREVE CAGRIYORUM BU CENGİZ SEMERCİOGLUNA DAVA ACILMASINI ISTIYORUM .... SEN KİMSİN BE TERBIYESİZ VUCUT GELİŞTİRMEYI SPORDAN SAYMIYACAKSIN ?? !!!

HEPİNİZDEN TEPKI BEKLİYORUM DUYARSIZ KALMAYIN !!!!

Serdar Aktolga
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Serdar Aktolga » Nisan 28th 2010, 13:43

BAŞLIK İNSANMISIN SEN !!! Muscle&Fitness dergisi Türkiye’de de yayınlanmaya başlandı.
Hiç ilgimi çeken bir konu değil kaslı vücutçular.
Sporcuların aşırı vücut çalışıp her yerinden kas fışkırtması ve görüntü itibariyle insanlıktan çıkması son derece aptalca gelir bana...
70 ülkede yayınlanan bu derginin Türkiye’de yayınlanan ilk sayısını bana da gönderdiler, fikrimi söylemem için.
Madem sordunuz söylemeyeyim, yazayım.
Dedim ya, ben bunu spordan saymıyorum. ılaçlarla, vitaminlerle şişirilmiş hormonlu vücutlar olarak görüyorum bu adamları.
Ama dünyada büyük bir sektör oluşmuş durumda.
Vücutçu sporcular için ilaç ve vitamin üreten şirketler bu işi pompaladıkça pompalıyor.
Dergiyi okurken gördüm, zamanında vücutçu olan Arnold Schwarzenegger ve 70’li yılların sporcuları çok daha doğal görünüyorlar, bugünkü vücutçular gibi sentetik değiller...
Dergiyi okuyunca Jay Cutler diye bir adamla tanıştım.
Dünya şampiyonluğu sayılan Olympia’yı üçüncü kez kazanmış.
Bu unvanı geçen yıl kaybettikten sonra bu yıl yeniden kazanarak bir ilki başarmış.
Bugüne kadar kaybettikten sonra kazanan hiçbir sporcu yokmuş.
Jay Cutler’ın ve Olympia’daki rakiplerinin fotoğraflarına baktım.
Ürkütücü! ınsan mısınız siz dedim...
Çevremdeki kadınlara sordum, “Böyle erkekleri nasıl buluyorsunuz” diye, tamamı ‘iğreeeenç’ dedi...
Yoksa bu da bir kadın yalanı mı?
Kas yığını erkekleri gizliden gizliye beğenip, sorulduğu zaman inkar mı ediyorlar?
Amerika’da dergi standlarında Cutler’ın kapak olduğu onlarca dergiye rastladım.
Biz lisede vücut çalışan arkadaşlarımızla, “vücudunuzu çalıştıracağınıza kafanızı çalıştırın” diye dalga geçerdik.
ış tersine döndü galiba...

YAZI YUKARDAKİ GİBİDİR LİNK TEN DE OKUYUN VE SAHIS A MUTLAKA BİR MAİL DE ATIN TESEKKUR EDERIM ...

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Nisan 28th 2010, 13:45

Vay namussuz... Dünyanın en kaliteli, en güzel,en zor ve ençok sabır ve disiplin isteyen sporu ulan bu sporu her erkek yapamaz... Kıskanç köpek

Kullanıcı avatarı
misericordia
VIP
VIP

Mesajgönderen misericordia » Nisan 28th 2010, 14:24

Vücut geliştirme sporunun yerini belirleyecek adam bu adam değildir.Adam kendi fikirlerini söylemiş. Herkes istediği gibi düşünmekte özgür. birisi de kalkıp boks sporu bence barbarlıktır diyebilir veya kung fu için öyle spor mu olur insanlar birbirlerini dövüyorlar bence insanlık dışı diyebilir. bunlar bireysel yorumlardır. kimseyi bağlamaz kanatiimce.ayrıca söylediklerinde doğruluk payı var. sentetik ilaçlar steroidler kullanılıyor bu sporda.ama bu sporun değerini azaltırmı azaltmaz mı bu tartışılır.

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Nisan 28th 2010, 14:33

bilmem okuyup ciddiye alırmı ama ben kendisine bir mail yazdım.
sizlerde yazın ama lütfen hakaret içermesin ki adam bakın haklıymışım demesin...
csemercioglu@hurriyet.com.tr

Moonwalker_arc
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Moonwalker_arc » Nisan 28th 2010, 14:48

Sayfa açılmıyor yazı kaldırıldı galiba ?

HULK_BG
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen HULK_BG » Nisan 28th 2010, 15:19

aynen sayfa açılmıyor

HULK_BG
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen HULK_BG » Nisan 28th 2010, 15:24

misericordia yazdı:Vücut geliştirme sporunun yerini belirleyecek adam bu adam değildir.Adam kendi fikirlerini söylemiş. Herkes istediği gibi düşünmekte özgür. birisi de kalkıp boks sporu bence barbarlıktır diyebilir veya kung fu için öyle spor mu olur insanlar birbirlerini dövüyorlar bence insanlık dışı diyebilir. bunlar bireysel yorumlardır. kimseyi bağlamaz kanatiimce.ayrıca söylediklerinde doğruluk payı var. sentetik ilaçlar steroidler kullanılıyor bu sporda.ama bu sporun değerini azaltırmı azaltmaz mı bu tartışılır.

misericordia ah be kardeşim bu siteye yorum yapıyosun bide hala bu vücutlarda steoidler kullanılıyor sentetik filan diosunda bu sporda steroide gelene kadar gereken onca sabır gerektiren emegi,çabayı görmezden gelmişsin sanırım sende bu sporda her şeyi steroid sananlardansın o jayler ronnieler kullanıyorda acaba aramızdan kaç kişi onların o yüzkünü sabırını gösterebilir ve kullanan çogu ciddi sporcu adamların şöhret olması tamamen tasadüfe baglı olan cinsellik para her şeyden uzaklaşan bu insanlara sentetik demek çok çok ayıp yorumunun bu kısmı bana cidddi ciddi ilginç geldi

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Nisan 28th 2010, 15:35

Resim

Resim

Yazima baslarken ULAN CENGIZ TIFIL CENGIZ................... Diyerek baslamak istiyorum ancak bu ne bu sporun bana verdigi terbiyeye nede konumuma yakismiycagini dusunerek devam etmiyorum.

Vucut Gelistirme ve Fitness sporu bir butundur agirlik sporlari tum sporlarin atasidir ve vazgecilmez yan ogesidir hic bir spor saglam bir alt yapi yapilmadan veya agirlik calismalari eklenmeden basariyi getiremez, boylesi onemli bir spor dalida bu sekilde yerden yere vurulamaz.

Biliyorum kose yazarlari Turkiyede ona buna suna satasarak isim un sohret yaparak yuksek rakamlar kazaniyorlar bu da islerinin bir geregi olarak kabullenilmis dayatilmis okurlara cengizde isinin geregini yapmaya calisiyor.

Cengizin fikirleri kendisini baglar ve tabiki her konuda istedigi fikri beyan edebilir ancak buyuk bir medya grubunun parcasi olarak fikir beyan ediyorsan bazi sorumluluklarin olmalidir buyuk kitlelerin ilgisini kullanarak onlara saldirmak kose yazarligi degil ancak provekatorluktur bu yazisinda cengiz tamamen bunu yapmistir.Buyuk kitlelerin dunyada severek yaptigi ve takip ettigi bir sporu TIIIIIIIII YE ALMIS VE KUCUMSEMIS ALAY ETMISTIR.

Vucut Gelistirme sporunun bir spor olmadigini belirtmissin tabiki kendi fikrindir aynen boyle dusunebilirsin bunu arkadas ortaminda orda burda belirtebilirsin ancak HURRIYET gazetesi gibi milyonlarin takip ettigi bir yayin grubunda bunu yapamassin o zaman cengiz bir baskasida baska bir yayin grubunu kullanarak kose yazarligi gaztecilik degildir derse ne yaparsin CENGIZ veya cengiz yazar degil gazeteci degil aslinda insan kiligina girmis bir maymun derse ne cevap verirsin CENGIZ.Ne hissedersen aynen bizde oyle hissettik bir daha cubbeni giy kulahini onune koy dusun CENGIZ...

Insanmisin diyerek alay ettigi jay cutler i Turkiyeye ben getirdim 7 gun yanindan hic ayrilmadim ve bu sporcunun yaptigi spora saygisini emegini bire bir her an takip ettim Dunyanin en iyi vucutcu su unvanina sahip jay cutler i bu sekil TIII ye almak alaysi cumlelerle anmak sana ne kazandiracak CENGIZ nemi kazandiracak bu sporun arkasinda yuruyen takipcisi olan ve hayatini adayan sporculari uzecek senin karsina gecmelerini sagliycaktir.

Cengiz bir spor salonuna yazil ve bir ay devam et hayatinda bir kez diyet yap sonra bir daha bu yazini yaz bakalim aynimi dusuneceksin.Bu sporu ilac kullanarak yapanda kullanmadanda yapanda yapmadan takip edende saygiyi hak ediyordur.

Sana yakisan bir ozur yazisidir yok ben kendi fikrilerimi yazdim ozgurum yazarim diyorsan oda senin insanlara olan saygini spora olan dusmanligini kanitlar buda seni gozumuzde su anki oturdugun yerden bir daha hic kaldirmaz.

Siz tek sporun onemsendigi ulkemde birakin bilmediniz branslarla ilgili yorum yapmayin. Buyuk rakamlar kazandiniz medya kurumlarinda sadece tek sporu konusun bizler bu ise gonul vermis kendi yagiyla cebinden harciyarak bu sporun medyasi, sporcusu,takipcisi olmaya calisanlara bu isi birakin biz zaten saygidan baska bisey istemiyoruz buyuk medya gruplarindan VE SENIN GIBILERDEN CENGIZ.

Kose yazarligi konumu sana buyuk kitlelere, sporculara saldirma kucumseme hakki veriyorsa diyecek sana harcanacak kurus kelimede bende artik yoktur.
En son Vucutor3 tarafından Nisan 28th 2010, 17:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Nisan 28th 2010, 15:58

bu beyfendiye ilk sayısını gönderen dergi umarım bir kınama yazısı yazar ve 2.sayısını öyle gönderir.

“Genel, Duyuru & Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir