marmaris yarışmaları

Vücut geliştirmeye hakkında merak edilenler,seminerler.kurslar,yarismalar site ve sporla ilgili genel tartışmalar, duyurular, fikirleriniz, eleştirileriniz vs.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Mayıs 1st 2010, 07:17

Bu federesyonun web sitesi yokmudur? Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu yazıp aratıyorum google, google dahi bilmiyor. http://www.vgff.gov.tr diye bir site buldum en sonunda ama oda açmıyor.
Ne cacık federasyonmuş arkadaş.

Vücut geliştirme sporunda dopingmi olurmuş hiç? Doping yapanları kınıyorum. Arnold gibi, Ronnie gibi kanları pırıl pırıl, kuru fasülye pilav yiyerek girsinler yarışmaya canımı yesinler.:))

Bu arada siz demiyormuydunuz federasyon kendi adamlarını kayırdı, madalyaları onlara verdi diye, ee ne oldu şimdi, kendi kayırdığı adamları kendimi yarış dışı bıraktı?

Bu arada herkesmi diskalifiye oldu?

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Mayıs 1st 2010, 07:20

Birde madem kontrol yapılacaktı, ilaç alımlarını, kandan temizlenme sürelerini neden ona göre ayarlamamış yarışmacılar? Kontrol yapılması kararı son andamı verildi?

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Mayıs 1st 2010, 07:49

Adaş beni konuşturma şimdi... Geçen sene 1 olan adamlara ' temiz misin değil misin avrupaya götürücez ' diyen adamları da biliyorum... Adam kayırıyor bu federasyon .

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Mayıs 1st 2010, 08:12

anlaşıldı o zaman bu işten tek çıkış yolu, para babası vücut geliştirme sevdalısı bir baba olucak, kurucak özel bir ogranizasyonn Arnold Classic misali, bu federasyonla bu spor ilerlemeyi gerilemeyi geçtim, hayatta kalırsa yine iyi (müsabık anlamda), yarışmacılara yazık vallaha billaha yazık

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Mayıs 1st 2010, 08:19

Sana katılıyorum kardeşim ya dediğin gibi olacak yada federasyonun başına ben geçeceğim bütün dopingli sporcuları hep yıl milli takıma sokacağım

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Mayıs 1st 2010, 08:20

o zaman bu yarışma naturel mi olacak artıkın tr deki?
he aklıma gelmişken, madem naturel düşkünü federasyon, o zaman ayrı bir klasmanda açsın onları amerika misali

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Mayıs 1st 2010, 08:26

Bunlar akıllarına gelmiyor mu acaba???

Moonwalker_arc
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Moonwalker_arc » Mayıs 1st 2010, 12:54

Bu işle alakası olmayan hürriyet yazarı bile biliyor bu sporcuların kürlü olduklarını da federasyon bilmediği için mi kontrol yapıyor :)

Bunlar herhalde "lan bu adamlarla avrupaya gitsek yine derece alamıyacaz, boş yere federasyona bi dünya masraf, biz o bütçeyi birkaç yemekli seminer vererek yeriz.Boş yere avrupaya gitmeye gerek yok, gelin biz bunlara bi kontrol çakalım götürmeyelim hiçbiryere" demişlerdir :P

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Mayıs 1st 2010, 16:16

:) aklınla bin yaşa :)

thymus
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen thymus » Mayıs 1st 2010, 17:02

http://www.vgfbf.com/
federasyonun sitesi burası arkadaşlar.

“Genel, Duyuru & Haberler” sayfasına dön