Adnan Sır

Vücut geliştirmeye hakkında merak edilenler,seminerler.kurslar,yarismalar site ve sporla ilgili genel tartışmalar, duyurular, fikirleriniz, eleştirileriniz vs.

Moderatör: murat tahan

yavuz kocabıyık
Yeni Üye
Yeni Üye

Adnan Sır

Mesajgönderen yavuz kocabıyık » Eylül 28th 2010, 14:27

Merak eden arkadaşlara atfen, kendisiyle sürekli görüşebilen şanslı kişilerden biriyim. Kendisi yaklaşık 15 yıldır bodrumda faal spordan kopmadan yaşıyor. Bir spor komplexinde hem idman yapıp hemde hocalık yapmaktadır. Kendisini 1992 yılında tanıdım ve bana spor ve ağabeylik anlamında çok büyük katkıları olmuştur, saygı duyulacak komple bir insandır. O spor akademisi mezunudur (basketbol branşından) ayrıca 1986 yılında türkiye erkek yüz güzeli seçilmiştir :) mr.olimpia'ya katılmıştır (hamdullah aykutlu ile aynı yıl galiba) dünya 8.liği ve avrupa 3.lüğü var. Ayrıca akdeniz oyunları ve sayısız türkiye şampiyonlukları var. Daha çok anlatacak şey var hakkında ama Türkiyede değerinin fazla bilinmediğini söyleyebilirim... Ayrıca onun ilk defa resimlerini gördüğümde ben de yabancı bir sporcu zannetmiştim, boyu 1.93 tü yanlış hatırlamıyorsam. Teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Eylül 28th 2010, 14:34

yavuz kocabıyık
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen yavuz kocabıyık » Eylül 28th 2010, 17:56

sizin galeriyi açmak istedim fakat albüm yok ibaresi çıkıyor

“Genel, Duyuru & Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi